Jaronice 2015 - 2 ročník soutěže o pohár SDH Jaronice

Liga: EXČR
Místo: Jaronice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 30. 08. 2015 09:30
Kontakt:   František Pecka
Telefon:  +420 728 770 770

Začátek rezervace: 16. 08. 2015 20:00
Konec rezervace: 30. 08. 2015 09:30
Začátek tipování:  16. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 30. 08. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jaronice-6124.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jaronice CBHonza Adamec
22Dvorce TAHonza Adamec
33Srubec CBHonza Adamec
44Nišovice STHonza Adamec
55Netřebice CKHonza Adamec
66Holašovice CBHonza Adamec
77Kalenice STHonza Adamec
88Stříbřec JHHonza Adamec
99Žernovice PTHonza Adamec
1010Tatobity SMHonza Adamec
1111Oponešice TRHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
1313Pasohlávky BVHonza Adamec
1414Chrášťany LTHonza Adamec
1515Lhotky Sport ZRHonza Adamec
1616Žernovník BKHonza Adamec
1717Bohdalín PEHonza Adamec
1818Jankov BNHonza Adamec
1919Libuň JCHonza Adamec
2020Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
2121Plumlov PVHonza Adamec
2222Prchalov NJHonza Adamec
2323Stará Říše JIHonza Adamec
2424Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2525Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2626Bolkov PJHonza Adamec
2727Řepeč TAHonza Adamec
2828Slapy ATAHonza Adamec
2929Hosín CBHonza Adamec
3030Úherce PSHonza Adamec
3131Šipoun PTHonza Adamec
3232Zahorčice STHonza Adamec
3333Chýnov TAHonza Adamec
3434Chlum CKHonza Adamec
3535Lavičky ZRHonza Adamec
3636Chářovice BNHonza Adamec
3737Zdislavice ABNHonza Adamec
3838Poděvousy DOHonza Adamec
3939Chotěmice TAHonza Adamec
4040Zhoř u Tábora TAHonza Adamec
4141Novosedly STHonza Adamec
4242Plešovice CKHonza Adamec
4343Tučapy TAHonza Adamec
4444Ústrašice BTAHonza Adamec
4545Obora TAHonza Adamec
4646Krasonice JIHonza Adamec
4747Mníšek JHHonza Adamec
4848Křenovice CBHonza Adamec
4949Krč PIHonza Adamec
5050Slavošovice CBHonza Adamec
5151Drunče JHHonza Adamec
5252Ledenice CBHonza Adamec
5353Dehtín KTHonza Adamec
5454Lišov ACBHonza Adamec
5555Načeradec BBNHonza Adamec
5656Kájov BCKHonza Adamec
5757Slapy BTAHonza Adamec
5858Stoklasná Lhota TAHonza Adamec
5959Únětice PJHonza Adamec
6060Neznašovy KTHonza Adamec
6161Žďár JHHonza Adamec
6262Milenovice PIHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIHonza Adamec
22Libuň JCHonza Adamec
33Vitiněves JCHonza Adamec
44Chrášťany LTHonza Adamec
55Sychotín BKHonza Adamec
66Mydlovary CBHonza Adamec
77Češnovice - JaroniceCBHonza Adamec
88Nihošovice STHonza Adamec
99Chlum CKHonza Adamec
1010Louňovice pod Blaníkem BNHonza Adamec
1111Nová Včelnice JHHonza Adamec
1212Lišov BCBHonza Adamec
1313Hrdějovice CBHonza Adamec
1414Ústrašice TAHonza Adamec
1515Srubec CBHonza Adamec
1616Dvorce TAHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ16,4116,4316,432015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Únětice PJ16,3116,7416,742015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Lhotky Sport ZR16,7816,7816,782015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5716,8616,862015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Oponešice TR16,8716,5416,872015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zdislavice ABN16,8716,6916,872015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žďár JH16,6516,8816,882014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krasonice JI16,8716,9016,902015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jinolice RenmotorJC16,3416,9116,912015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bohdalín PE16,9716,7716,972014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jaronice CB16,8417,0517,052014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pasohlávky BV17,1416,5817,142015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Plumlov PV16,6717,1817,182015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Libuň JC17,1617,2717,272015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Poděvousy DO17,1017,4517,452015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stará Říše JI16,6917,4917,492015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Řepeč TA17,1817,5317,532014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kalenice ST17,3917,5417,542015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žďár JH17,2717,5917,592015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slapy ATA17,3017,6017,602015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bohdalín PE17,2917,6517,652015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Kunčice CUO17,6617,5917,662015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chářovice BN17,8517,2717,852014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jankov BN16,2117,8617,862015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zahorčice ST17,8617,4617,862015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chotěmice TA16,6617,9217,922014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slapy TA17,9417,7617,942014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chrbonín ATA17,8518,0118,012014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dvorce ATA18,1517,9118,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chýnov TA17,7518,2518,252015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Obora TA17,9818,2618,262015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Novosedly ST18,3617,3918,362015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chlum CK17,1518,4418,442015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Sedlec CB18,0318,4518,452014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Starý Lískovec Sport BM18,4918,1718,492015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chýnov TA17,7118,5018,502014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Lavičky ZR18,5516,6418,552015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krč PI17,9118,5618,562015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Šipoun PT17,4818,6218,622015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Zdešov JH18,7718,5118,772014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žernovice PT16,9018,8218,822015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Ústrašice BTA18,7218,8418,842014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Tatobity SM18,8817,7918,882015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chlum BCK18,9918,9118,992014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Zhoř u Tábora TA17,9219,0519,052015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jaronice CB18,3719,0619,062015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chářovice BN19,0717,2519,072015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dvorce TA17,6919,0919,092015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Strmilov JH18,4319,1519,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Nišovice ST17,4519,2419,242015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Holašovice CB19,3118,1419,312015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Hosín CB19,5219,6219,622015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kamenice nad Lipou PE19,2719,6519,652014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Lišov BCB19,7018,5819,702014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Slavošovice CB19,2119,7119,712015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Drunče JH19,7619,1119,762014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Křenovice CB19,7619,8519,852015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Tučapy TA19,9218,4219,922015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lišov ACB18,7920,0820,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Kozmice TA20,4119,2220,412014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Zhoř u Tábora TA18,9420,4120,412014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Vesce TA20,4218,8920,422014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chrášťany LT17,4520,8820,882015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Slapy BTA20,9919,9020,992014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Načeradec BBN19,7421,0821,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Zahájí CB20,3621,1021,102014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mníšek JH20,6421,2521,252015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Drunče JH19,0321,3321,332015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Řepeč TA17,3021,4721,472015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Chválkov PE21,6521,5721,652014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kájov BCK22,1019,3022,102015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Neznašovy KT20,3022,1422,142015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Obora TA22,3322,4322,432014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Košice TA22,6619,5022,662014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Želeč TA18,6226,7426,742014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Stříbřec JH27,8227,8227,822015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Plešovice CK24,7527,8327,832015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Srubec CB17,8839,7239,722014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Slapy BTANPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Ledenice CBNPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Srubec CBNPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Bolkov PJNPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Stoklasná Lhota TANPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Žernovník BKNPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Malšice TANPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Milenovice PINPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Úherce PSNPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Dehtín KTNPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Holašovice CBNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Chotěmice TANPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Křenovice CBNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Netřebice CKNPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Ústrašice BTANPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Tučapy TA18,0318,65MS2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/14 Jaronice, O pohár SDH Jaronice
THL
2015/08/30 Jaronice, 2 ročník soutěže o pohár SDH Jaronice
EXČR
2016/07/16 Jaronice - Zrušeno!, O pohár SDH Jaronice
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga