Jeseník - fotbalové hřiště 2016 - Pohárová soutěž o putovní pohár starosty sboru

Liga: -
Místo: Jeseník
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 10. 2016 10:00
Kontakt:   Pavel Lučan
Telefon:  606498080

Začátek rezervace: 12. 09. 2016 20:00
Konec rezervace: 08. 10. 2016 10:00
Začátek tipování:  12. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 08. 10. 2016 00:00
Zadal: Michal Straka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.youtube.com/watch?v=W6pR1EMiUHg

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 

 

Videopozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=W6pR1EMiUHg

V případě problému s přehráváním videa zde: https://vimeo.com/181195487

 

 

 

 

Sbor dobrovolných hasičů

JESENÍK

         Vás srdečně zve na soutěž hasičských družstev mužů a žen

O putovní pohár starosty SDH Jeseník

Program:                   od  9:00                    prezentace (do startu posledního

                                                                                              družstva dané kategorie)

                                              Spanilá jízda Hasičských automobilů od budovy IPOSu

                                             (městský úřad) centrum města (účast dobrovolná).

                                        10:00                       slavnostní nástup  

                                        10:15                      zahájení soutěže           

Startovné:                   150,- Kč za každé družstvo         

Kategorie:                   muži 3B

                                     ženy 2B

Místo konání:            fotbalové hřiště, ul. Dukelská 

Povrch tratě:            hřiště s umělou  trávou (prosíme o nekouření na povrchu trati), zpevněný náběh

Výstroj:              jednotná – pracovní stejnokroj nebo sportovní oblečení, obuv pracovní nebo sortovní, přilba, opasek

Nářadí:              PS 12 bez viditelných úprav, 2 ks savic 2,5 m, sací koš, 3 ks hadice B65, 4 ks hadic C42, rozdělovač, 2 ks proudnic C

*prosíme zúčastněná družstva o sportovní obuv bez hřebů, z důvodu umělé trávy

Pravidla:          dle pravidel HL-Praděd (dostupné na www.HL-Praděd.cz)

              

 

Organizace soutěže:

-        sklopné terče

-        elektronická časomíra s displejem

-        soutěžní družstva žen budou startovat po družstvech mužů

Rezervace:       na firesport.eu: od 12. 9. 2016

Ceny za umístění:                      muži                                  ženy

               1. Místo                             pohár + 1200.-                               pohár + 800.-

               2. Místo                             pohár + 1000.-                               pohár + 500.-

               3. Místo                             pohár + 800.-                                  pohár + 300.-

               4. Místo                             pohár + 500.-

               5. Místo                             pohár + 300.-

                                           

Na Vaší účast se těší pořadatelé

Kontakt: tel.: 724 186 920 p. Labaj

                        606 498 080  p. Lučan


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jesenik-8124.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrabůvka PRHonza
22Chlebičov OPMichal Straka
33Bílý Potok JEJiří Urban
44Neplachovice OPMichal Straka
55Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
66Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
77Janovice BRJaroslav Dokládal
88Stará Červená Voda JEJiří Urban
99Břidličná BRJaroslav Dokládal
1010Široká Niva BRNikola Škodáková
1111Sádek OPKlára Konečná
1212Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1313Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
1414Zátor mužiBRAlžběta Miturová
1515Velké Kunětice muži AJERoman Varga
1616Jamnice OPDominik
1717Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1818Karlovice BRDominika Mikulášková
1919Suchá Rudná BRDominika Mikulášková
2020Velké Kunětice muzi BJERoman Varga
2121Liptaň mužiBRJan Čech
2222Ráječek SUlallin
2323Velké Hoštice OPLukáš Pluške
2424Vraclávek BRPavel Lučan
2525Jeseník JEMichal Straka
2626Milostovice OPMartin Kavan
2727Chlebičov Dream teamOPJiří Bena
2828Milotice nad Opavou mužiBRPavel Bartoník
2929Šumvald OLBoB Kobylka
3030Maršíkov SUjan Vaculík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlovice ženyBRDominika Mikulášková
22Široká Niva BRNikola Škodáková
33Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
44Bílý Potok JEJiří Urban
55Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
66Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
77Zátor ženyBRAlžběta Miturová
88Vidnava JEPavel Lučan
99Janovice BRpetr boxan
1010Služovice OPMonika Neminářová
1111Velká Kraš JEMarcela Kuběnová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/10/12 Jeseník, Pohárová soutěž zařazená do HL-Praděd
-
2014/10/11 Jeseník - fotbalové hřiště, pohárová soutěž
-
2016/10/08 Jeseník - fotbalové hřiště, Pohárová soutěž o putovní pohár starosty sboru
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
2018/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga