Kosořice 2018 - FNC Kosořice

Liga: FNC
Místo: Kosořice
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 25. 08. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Kosořice
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 25. 08. 2018 00:01
Začátek tipování:  25. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 25. 08. 2018 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kosorice-9527.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky LILukáš Pokorný
22Hradčany LITomáš Najman
33Škodějov SMMartin Špidlen
44Frýdštejn JNMartin Bušek
56Příchovice JNMartin Špidlen
67Bystřice JCJan Košťák
78Chyjice JCDavid Hrdý
811Pěnčín JNJosef Císler
912Bechov MBMiloslav Tauchman
1013Janův Důl LIHonza Mašek
1114Těpeře JNJosef Posledník
1215Břehy BudoucnostMBPetr Zavrtálek
1316Krásná Ves MBJan Macoun
1417Mělník BlataMEJosef Gipfl
1518Doubravička MBPetr Šifta
1619Záskalí LIhasici Bezaskovice
1720Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
1828Velké Hamry JNMAD Matthew
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dalešice JNDavid Beránek
23Bechov MBMiloslav Tauchman
34Zlatá Olešnice JNPetra Černá
45Jílové u Držkova ComebackJNLucie Voláková
56Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
69Raspenava LILuboš Roušal
710Břehy MBHana Prokurátová
815Mělník BlataMEDominika Pecháčková
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMMartin Špidlen
23Roztoky u Semil SMMartin Špidlen
34Hradčany LITomáš Najman
45Raspenava LILuboš Roušal
56Bystřice JCJan Košťák
67Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
78Dalešice JNDavid Beránek
89Bílý Potok LILuboš Roušal
910Bechov MBMiloslav Tauchman
1011Příchovice JNJan Kupka
1112Janův Důl LIHonza Mašek
1213Chyjice JCDavid Hrdý
1314Smržovka ženyJNPetra Engelová
1415Smržovka mužiJNPetra Engelová
1516Těpeře JNJosef Posledník
1617Velké Hamry JNMAD Matthew
1718Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1819Břehy BudoucnostMBPetr Zavrtálek
1920Desná I JNFrantišek Pavlišta
2021Mělník BlataMEJosef Gipfl
2122Doubravička MBPetr Šifta
2223Záskalí LIhasici Bezaskovice


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
0000/00/00 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
2016/09/10 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
2017/09/09 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
2017/09/23 Kosořice, 10. kolo FNC - finále
FNC
2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
2018/09/15 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
Kdy Kde Liga


Soutěže