Kozmice, areál SDH - TJ Sokol 2023 - X.kolo MSP - VI. ročník Memoriálu Alfonse Rončky

Liga: -
Místo: Kozmice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 13. 08. 2023 14:00
Kontakt:   Blanka Hansliková
Telefon:  731405785

Začátek rezervace: 31. 07. 2023 08:00
Konec rezervace: 13. 08. 2023 14:00
Začátek tipování:  13. 08. 2023 20:00
Konec hlasování: 13. 08. 2023 00:00
Zadal: Lukáš Hanslik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhkozmice.cz

Poznámka pořadatele

Dle MSP 2023 - 3B (65), 4C (42), 2x proudnice (12,5 - 13)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozmice-13368.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kozmice BOPLukáš Hanslik
22Vrbice BKADavid Plasgura
33Kobeřice OPLibor Drastík
45Svoboda OPJakub Polomský
56Sádek OPDušan Gregořica
68Bolatice OPLenka
79Jamnice OPDominik
810Kozmice AOPLukáš Hanslik
911Svoboda OPJakub Polomský
1012Služovice OPDušan Baránek
1113Milostovice OPMartin Šimkovský
1214Velké Hoštice COPLukáš Pluške
1315Neplachovice OPPavel Tyll
1416Hněvošice OPPetr Vitásek
1517Jistebník NJDominik Vajbar
1618Velké Hoštice AOPVojta Mikolajský
1719Chlebičov OPTom
1820Dolní Životice OPKarolína Magerová
1921Prchalov NJJakub Šenk
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kozmice BOPLukáš Hanslik
22Markvartovice OPPetr Glogar
33Rohov OPSDH Rohov
44Svoboda OPJakub Polomský
55Tošovice NJNikola Kostková
66Bolatice OPLenka
77Rohov OPSDH Rohov
88Služovice OPDušan Baránek
99Svinov ženy BOVHelen Novackova
1010Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
1111Neplachovice OPAdéla Malá
1212Loučka AVSVeronika Sedlářová
1315Kozmice AOPLukáš Hanslik
Smíšený dorost
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kozmice OPLukáš Hanslik
23Vávrovice OPAdéla Malá
34Služovice OPDušan Baránek
45Dolní Životice Dorost AOPKarolína Magerová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tošovice NJ16,7616,1416,762023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Svinov BOV17,0116,3217,012023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Markvartovice OP18,1115,3918,112023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malé Hoštice OP19,3618,0519,362023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Neplachovice OP19,7419,7819,782023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kozmice BTA19,9918,9519,992023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bolatice OP17,4220,1520,152023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Děhylov OP19,2420,2220,222023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rohovládova Bělá PA20,2719,6620,272023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Proskovice OV18,5420,2820,282023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Služovice OP20,3419,7020,342023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Svoboda OP19,3322,4322,432023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Loučka VSNPNPNP2023/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1900/01/02 ?????, ?????
-
2018/08/19 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, 11. kolo MSP a Memoriál Alfonse Rončky (3B)
-
2019/08/18 Sportovní areál SDH Kozmice, X. kolo MSP a III.Ročník Memoriálu Alfonse Rončky,
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XIII. kolo MSP-IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2022/08/14 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, X.kolo MSP-V. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2022/09/17 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla
-
2023/08/11 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, VIII.kolo NHHL 2023 - XXVIII. ročník Memoriál F. H
-
2023/08/13 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, X.kolo MSP - VI. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
MSP
2023/08/13 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, X.kolo MSP - VI. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2023/09/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, VIII.kolo Opavské Ligy,3.ročník memoriálu T. Valla
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/04/20 Ploukonice, areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B)
-
2024/04/20 Zaječov, Jarní nalejvačka
-
2024/04/27 Křenovice, 1. ročník soutěže dětí v PÚ Křenovice
-
2024/04/27 neplatná soutěž, .....
-
2024/04/28 Široká Niva-fotbalové hřiště, soutěž 2B-muži, ženy
-
2024/05/01 Trnava, O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/04 Merklín, O pohár Merklínského Krokodýla 2B
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/08 Hradec, Memoriál V. Kašpárka
-
2024/05/11 Sušice, Okresní kolo dorostu
-
2024/05/11 Hasičská zbrojnice, HANÁCKÝ POHÁR přípravka, mladší a starší žáci.
-
2024/05/11 Valšov-fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/05/11 Jindřichův Hradec, areál HZS, O Pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2024/05/11 Sušice, Okresní soutěž 60 m jednotlivci
-
2024/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup dětské útoky
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/25 Rábí, Okresní kolo hry Plamen
-
2024/05/25 Dalešice hřiště u JZD, O pohár starosty obce Dalešice
-
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
2024/09/14 Lipová Lázně - za DPS, Pohárová soutěž 3B-muži, 2B-ženy
-
2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024
-
Kdy Kde Liga