Krasonice - noční 2021 - Noční soutěž Krasonice na 2B

Liga: -
Místo: Krasonice
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 11. 09. 2021 20:30
Kontakt:   Petr Pivonka
Telefon:  608626015

Začátek rezervace: 30. 08. 2021 20:30
Konec rezervace: 10. 09. 2021 23:30
Začátek tipování:  30. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2021 00:00
Zadal: Lukáš Pivonka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKrasonice

Poznámka pořadatele

NOční soutěž v Krasonicích na 2B, možnost půjčení 2 soutěžících. Osvětlená základna i trať. Poháry pro první 3 družstva v kategorii, finanční odměny, věcné ceny.

Tradiční soutěž v rámci pouťového víkendu, bohaté občerstvení atd. vše jak jste od nás zvyklí:)

Těšíme se na hojnou účast.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasonice-12040.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Benetice ženyTRViktorie Vidláková
22Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
33Blatnice TRpetr veleba
44Choustník TADavid Dvořák
55Heraltice TRJan Neuman
66Černín ZNJiří Veselý
77Sedlčany PBJarous Janský
88Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
99Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
1010Krasonice JILukáš Pivonka
1111Sedlatice JIVojtěch Šťastný
1212Mladoňovice TRAleš Daňhel
1313Dešná BJHAleš Coufal
1414Choustník ženyTADavid Dvořák
1515Kostníky TRVladěna Nesibová
1616Lavičky ZRJan Hejl
1717Stařeč ŽenyTRMarek Pokorný
1818Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1919Budeč JHMatěj Šmahel
2020Nová Včelnice JHNela Kupková
2121Budeč ženyJHMatěj Šmahel
2222Markvartice ženyTRStanda Urban
2323Třebětice JHRadim Tříletý
2424Čechtín TRLibor Tvarůžek
2525Únanov ZNMartin Mostrovský
2626Častohostice TRJulie Křivanová
2727Krasonice JILukáš Pivonka
2828Slapy ŽenyTANela Kupková
2929Sedlatice JILuboš Šťastný
3030Dolní Cerekev ŽenyJIVeronika Jelínková
3131Čechtín BTRMarek Horký
3232Budíkovice TRSDH Budíkovice
3333Litohoř TRJan Vodička
3434Štěměchy TRLukáš Pivonka
3537Římov TRLukáš Pivonka
3638Jemnice TRLukáš Pivonka
3739Bechyně TAAleš Tůma


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,2716,1516,272019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krasonice JI16,4216,3116,422015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC16,0516,4416,442019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladoňovice TR16,5116,2416,512016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hrabůvka PR16,4316,5216,522019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Oponešice TR16,2416,5816,582017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,4016,5916,592014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,6016,5916,602019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lavičky ZR16,5016,6216,622022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Krotějov SportTA16,6316,5616,632022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Říše JI16,2316,6416,642016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Čikov TR16,7016,6716,702022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bašnice JC16,7316,5016,732022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice DUO16,7316,5016,732022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radostín nad Oslavou ZR16,5716,7416,742019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Olešná HB16,7616,7516,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,7916,5416,792017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Oponešice TR16,5716,8116,812018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,8216,8016,822019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mladoňovice TR16,7516,8616,862018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Prchalov NJ16,1116,9016,902022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sedlatice JI16,9416,6716,942011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sedlatice JI16,8816,9516,952012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnava TR16,9616,7216,962018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Frýdštejn JN16,9816,5316,982022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Čikov TR16,9816,9916,992014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Renmotor Jinolice JC16,7317,0217,022022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sedlatice JI16,7317,0417,042017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krasonice JI17,0916,6517,092017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Plumlov PV17,0916,5617,092022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hornice TR17,0017,1417,142019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Stará Říše JI16,5917,1517,152017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Čikov TR17,1616,7117,162015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mladoňovice TR17,1817,0617,182019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Únětice 1911 APJ16,8617,2017,202018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Sychotín BK17,2316,6117,232022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Krasonice JI16,5617,2417,242018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Petrovice TR16,9117,2417,242022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Olešná HB17,2516,7417,252014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Letohrad - Orlice BUO17,2616,5117,262022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Stará Říše JI17,2417,2917,292011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mladoňovice TR16,9817,3017,302014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Nevcehle JI16,7417,3017,302018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Čechtín TR17,0417,2317,322019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dešná BJH17,3117,3317,332018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dolní Němčice JH17,1117,3317,332012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Radotice TR17,0117,3417,342015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Prchalov NJ17,3117,3717,372019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nevcehle JI17,3817,2917,382016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Krasonice JI17,4317,2417,432014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Mladoňovice TR16,8417,4717,472019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,4817,2017,482014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Čikov TR16,9417,4817,482019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sedlčany PB17,4916,4817,492022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Olešnice OL17,1317,5217,522022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Trnava TR17,5517,1417,552019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Sedlatice JI17,5616,7117,562013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Sedlatice JI17,5617,1717,562015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Želetava TR17,5717,3217,572014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Pavlov JI17,5817,3317,582010/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Drahňovice BN17,5916,8717,592022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Boršov JI17,6117,5717,612013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dolní Němčice JH17,6117,0017,612014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Krasonice JI17,5917,6117,612011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Olešná HB17,5217,6417,642010/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dolní Němčice JH17,6517,2117,652013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Sedlatice BJI17,1117,6817,682015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Sedlatice JI17,6816,9117,682018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Plumlov PV17,6917,1917,692019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Nevcehle JI16,6517,7017,702019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Olešná HB17,7016,9417,702019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Batelov JI17,7117,7217,722018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Radotice TR17,4717,7317,732014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Kněžice TR17,7517,7117,752014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Hornice TR17,7417,7617,762018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Petrovice TR17,7916,5117,792019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nevřeň PS17,4717,8017,802019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Pasohlávky BO16,9517,8117,812019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dešná BJH17,8217,5417,822017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Želetava TR17,1017,8317,832016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Zahnašovice KM17,8417,0617,842022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Oponešice TR17,8517,8617,862015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Boršov JI17,8717,6917,872012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Pšánky HK16,8217,9017,902019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Mysletice JI17,6617,9017,902019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Předín TR17,7017,9217,922012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Sedlejov JI17,1317,9217,922012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Budíkovice TR17,9617,1517,962022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Dolní Němčice JH17,9616,7817,962016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Boršov JI16,8517,9717,972014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Obrubce MB17,9717,5417,972019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Mysletice JI17,7717,9817,982017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Prchalov BNJ17,9817,1617,982019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Oponešice TR16,7717,9817,982014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Krasonice JI17,9917,8817,992012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Dolní Němčice JH18,0017,4318,002010/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Želetava TR17,7618,0118,012013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Předín TR17,6918,0418,042013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Dolní Němčice JH18,0517,4818,052015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Police TR18,0617,5018,062017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/07 Krasonice, JI, O pohár SDH Krasonice
JOL
2011/08/06 Krasonice, JI, O pohár SDH Krasonice
JOL
2012/07/21 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2012/07/21 Krasonice, Noční soutěž O putovní pohár SDH Krasonice
-
2013/07/20 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2013/09/06 krásonice, Noční soutež
-
2013/09/06 krásonice, Noční soutež
-
2013/09/06 Krasonice - noční, Noční soutěž O pohár SDH Krasonice
-
2014/07/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2014/09/05 Krasonice - noční, Krasonice - Noční soutěž
-
2015/07/26 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2015/09/11 Krasonice - noční, Noční soutěž O pohár SDH Krasonice
-
2016/07/31 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2016/09/09 Krasonice - Noční soutěž, Krasonice - areál U Sosáka
-
2016/09/25 Krasonice PS12 a PS8, 120 let založení SDH Krasonice
-
2017/08/06 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2017/09/08 Noční Krasonice, Noční Krasonice
-
2018/05/20 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2018/09/07 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B
-
2019/05/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/09/06 Krasonice, Noční soutěž Krasonice na 2B
-
2020/09/12 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B
-
2021/09/11 Krasonice - noční, Noční soutěž Krasonice na 2B
-
2022/06/25 Krasonice, Krasonice
EXČR
2022/09/10 Krasonice - noční, Krasonice - noční na 2B
-
2023/09/08 Krasonice, Noční Krasonice
-
2024/05/26 Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/02 Lhotky - hasičské hřiště, Regional cup mládeže
-
2024/06/07 Kněžice - areal SDH za kinem, Noční soutěž MH - Kněžice
-
2024/06/07 Leskovec, 10.Noční soutěž o pohár Valašských kotárů
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/07 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2024/06/08 Bozkov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 5.KOLO
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 Střelice, u hasičské zbrojnice, Soutěž žáků v požárním útoku, místní soutěž
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Milotice nad Opavou , hřiště, Memoriál Rudolfa Gony
-
2024/06/08 Měrotín, Memoriál Josefa Vitoula XXI. ročník
-
2024/06/08 Hřiště u in-line dráhy, 1. ročník memoriálu Jiřího Müllera
-
2024/06/08 Želechovice - hřiště, Netradiční pohárová soutěž
-
2024/06/08 Obec Vlčetínec, Soutěž v požárním útoku, 2B, PS12
-
2024/06/08 Střelice, u hasičské zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Střelice
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/09 Valašská Polanka, Požární útok, 2B.
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Sportovní areál U rybníka, Žehrovský Palivec 2024
-
2024/06/15 Vojnice - areál, XI. ročník hasičské soutěže v požárním útoku na 2B
-
2024/06/15 Sportovní areál Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/15 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/15 Sportovní areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2024
-
2024/06/15 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Volnočasový areál, Noční soutěž
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 2. kolo MSP (3B)
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga