Krasonice 2014 - O pohár SDH Krasonice

Liga: JOL
Místo: Krasonice
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 19. 07. 2014 13:00
Kontakt:   Petr Pivonka
Telefon:  608 626 015

Začátek rezervace: 05. 07. 2014 11:00
Konec rezervace: 19. 07. 2014 11:00
Začátek tipování:  24. 04. 2014 20:00
Konec hlasování: 19. 07. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasonice-2014-07-19-4867.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jindřichovice JILukáš Pivonka
22Radkovice u Budče TRPetr Štěpán
33Radotice TRRadek Janda
44Stará Říše CJILukas Ratkovsky
55Radkov JIDavid Pavlíček
66Sedlejov JIPavla Pospíchalová
77Želetava TRAleš Bobu
88Hornice TRAleš Bobu
99Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1010Dolní Němčice bJHZdenda Krejčí
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Boršov JIJan Pech
1313Mladoňovice TRAleš Daňhel
1414Dolní Němčice AJHJan Dušek
1515Oponešice TRJosef Navrátil
1616Předín TRMartin Běhounek
1717Budeč JHJan Báchor
1818Sedlatice BJIMartin Běhounek
1919Nevcehle JIJan Kovář
2020Olešná u Ledče HBPavel Kos
2121Jindřichovice JIDavid Táborský
2222Čikov TROndřej Lukeš
2323Police TRPavel
2424Cizkrajov JHMartin Vaverka
2525Horky TRPetr Skoumal
2626Jiřín JIVojtěch Šalanda
2739Bohdalín PELukáš Přibyl
2840Sedlatice JIMartin Běhounek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladoňovice TRVendula Vejmelkova
22Olešná u Ledče HBKateřina Fraňková
33Sedlejov JIPavla Pospíchalová
44Trnava TRMartina
55Radonín TRZuzana Číhalová
66Nová Říše JIEvča Čurdová
77Boršov JIJan Pech
88Trnava "Bustr"TRMartina
99Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1010Horky TRPetr Skoumal
1111Jindřichovice JIAnežka Jurková
1212Předín TRJitka Polívková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasonice JI16,4216,3116,422015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladoňovice TR16,5116,2416,512016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,2416,5816,582017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice JI16,4016,5916,592014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI16,2316,6416,642016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešná HB16,7616,7516,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladoňovice TR16,7916,5416,792017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR16,5716,8116,812018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladoňovice TR16,7516,8616,862018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Sedlatice JI16,9416,6716,942011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Sedlatice JI16,8816,9516,952012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trnava TR16,9616,7216,962018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čikov TR16,9816,9916,992014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sedlatice JI16,7317,0417,042017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Krasonice JI17,0916,6517,092017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stará Říše JI16,5917,1517,152017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Čikov TR17,1616,7117,162015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Únětice PJ16,8617,2017,202018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,5617,2417,242018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Olešná HB17,2516,7417,252014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stará Říše JI17,2417,2917,292011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mladoňovice TR16,9817,3017,302014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevcehle JI16,7417,3017,302018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dešná BJH17,3117,3317,332018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dolní Němčice JH17,1117,3317,332012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radotice TR17,0117,3417,342015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nevcehle JI17,3817,2917,382016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Krasonice JI17,4317,2417,432014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,4817,2017,482014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sedlatice JI17,5616,7117,562013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sedlatice JI17,5617,1717,562015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Želetava TR17,5717,3217,572014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pavlov JI17,5817,3317,582010/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dolní Němčice JH17,6117,0017,612014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Krasonice JI17,5917,6117,612011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Boršov JI17,6117,5717,612013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Olešná HB17,5217,6417,642010/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dolní Němčice JH17,6517,2117,652013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Sedlatice JI17,6816,9117,682018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Sedlatice BJI17,1117,6817,682015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Batelov JI17,7117,7217,722018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Radotice TR17,4717,7317,732014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kněžice TR17,7517,7117,752014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hornice TR17,7417,7617,762018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dešná BJH17,8217,5417,822017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Želetava TR17,1017,8317,832016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Oponešice TR17,8517,8617,862015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Boršov JI17,8717,6917,872012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Předín TR17,7017,9217,922012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Sedlejov JI17,1317,9217,922012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dolní Němčice JH17,9616,7817,962016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Boršov JI16,8517,9717,972014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Mysletice JI17,7717,9817,982017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Oponešice TR16,7717,9817,982014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Krasonice JI17,9917,8817,992012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dolní Němčice JH18,0017,4318,002010/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Želetava TR17,7618,0118,012013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Předín TR17,6918,0418,042013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dolní Němčice JH18,0517,4818,052015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Police TR18,0617,5018,062017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Horky TR18,0818,0818,082012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Boršov JI18,0817,9418,082010/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Olešná HB17,2718,1218,122011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Sedlatice BJI17,8618,2018,202016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Příložany TR17,9518,2218,222017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Mladoňovice TR17,5318,2218,222012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Boršov JI17,6618,2318,232011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mladoňovice TR17,5118,2618,262013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Pavlov JI17,6118,2718,272012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Mikulovice ZN17,8018,3018,302018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Dolní Němčice JH18,2318,3118,312011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,0018,3618,362011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Předín TR18,1418,4018,402014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Sedlatice JI18,1218,4118,412016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Horky TR18,4818,1918,482017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Předín TR17,9318,5018,502011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Pavlov JI18,1018,5118,512011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Sedlejov JI17,9518,5318,532017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Radkov JI18,5417,7618,542016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Jindřichovice JI18,0618,5918,592013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Horky TR18,4718,6118,612016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sedlatice BJI17,9918,6218,622014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Horky TR18,6318,1018,632013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Radotice TR17,5318,6518,652016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Milenovice PI17,7118,6518,652015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Krahulčí JI17,5618,6718,672015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Kněžice TR17,9818,7518,752013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Police TR18,7617,6518,762016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Střížov JI18,7718,8318,832017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Šašovice TR18,8718,0518,872011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Černín ZN18,3618,8818,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Hornice TR17,8818,8918,892016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Olešná HB18,9318,6318,932018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Strachoňovice JI18,3018,9318,932016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,9418,0018,942012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Černín ZN18,7118,9818,982018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Krasonice JI17,4418,9818,982010/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Želetava TR18,9917,9718,992015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Krasonice JI19,0317,3519,032013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sedlejov JI19,0518,8619,052011/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/07 Krasonice, JI, O pohár SDH Krasonice
JOL
2011/08/06 Krasonice, JI, O pohár SDH Krasonice
JOL
2012/07/21 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2013/07/20 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2013/09/06 krásonice, Noční soutež
-
2013/09/06 krásonice, Noční soutež
-
2013/09/06 Krasonice - noční, Noční soutěž O pohár SDH Krasonice
-
2014/07/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2014/09/05 Krasonice - noční, Krasonice - Noční soutěž
-
2015/07/26 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2015/09/11 Krasonice - noční, Noční soutěž O pohár SDH Krasonice
-
2016/07/31 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2016/09/09 Krasonice - Noční soutěž, Krasonice - areál U Sosáka
-
2016/09/25 Krasonice PS12 a PS8, 120 let založení SDH Krasonice
-
2017/08/06 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2017/09/08 Noční Krasonice, Noční Krasonice
-
2018/05/20 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2018/09/07 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B
-
2019/05/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
JOL
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
JOL
2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov
JOL
2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín
JOL
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga