Hasičský areál Kravaře 2016 - Opavská liga 2016

Liga: -
Místo: Kravaře
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 10. 07. 2016 14:00
Kontakt:   Lukáš Glabasnia
Telefon:  606833347

Začátek rezervace: 10. 07. 2016 14:00
Konec rezervace: 10. 07. 2016 14:00
Začátek tipování:  10. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 07. 2016 00:00
Zadal: Lukáš Glabasnia

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhkravare.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sklopné terče, jednotný stroj PS 12

kategorie muži, ženy, dorost

Startovka zde nebo na výše uvedeném tel. čísle

 Muži:

1.

2.

3. Strahovice

4. HZS Opava

5. Svoboda

6. Komárov

7. Komárovské Chaloupky

8. 

9. Podvihov

10. Kravaře

11.

12.

 

Ženy:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

 

Dorost:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kravare-7968.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svoboda OP17,2417,2117,242016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Luboměř NJ16,3617,2717,272016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Neplachovice OP17,6317,2517,632016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jamnice OP16,8917,7117,712016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Služovice OP17,6717,8717,872016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Milostovice OP18,3117,9618,312016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sádek OP18,3518,1318,352016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chlebičov OP18,3718,2818,372016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Komárovice VS18,5718,9618,962016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hněvošice OP19,0618,7719,062016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vávrovice OP19,9419,7119,942016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kravaře OP19,9718,7619,972016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Skrochovice OP18,7020,4220,422016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bolatice OP18,8426,8826,882016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Oldřišov OP27,2421,8027,242016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velké Hoštice OPNPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bohuslavice u Zlína ZLNPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/06/06 hasičský areál, Tyršova ul., 3. kolo Moravskoslezského poháru
-
2016/06/04 Hasičský areál, Tyršova ulice, 3. kolo Moravskoslezského poháru
-
2016/06/04 Kravaře, 3. kolo MSP
MSP
2016/07/10 Hasičský areál Kravaře, Opavská liga 2016
-
2017/06/10 Hasičský areál, Tyršova ul., 2. kolo Moravskoslezkého poháru
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga