Lanšperk 2018 - Pod hradem Lanšperk

Liga: VCU
Místo: Lanšperk
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 26. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Jan Beneš
Telefon:  739644045

Začátek rezervace: 19. 08. 2018 10:00
Konec rezervace: 26. 08. 2018 10:00
Začátek tipování:  26. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 26. 08. 2018 00:00
Zadal: Lukáš Lešikar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lansperk-9782.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mistrovice ŽENYUORomana Dolečková
22Lanšperk UOpetr
33Nepomuky mužiUOLukáš Lešikar
44Letohrad - Kunčice B, mužiUOPetr Jirásek
55Černovír MužiUOMatouš Zachař
66Horní Třešňovec ženyUOPetr Jirásek
77Přívrat UOIvoš Vencl
88Nepomuky Ženy UOKateřina Krudencová
99Horní Čermná A, mužiUOPavel Suldovský
1010Nekoř ŽenyUOBarbora Schmidtová
1111Lanšperk VeteránkyUOpetr
1212Horní Třešňovec mužiUOPetr Jirásek
1313Nekoř MužiUOBarbora Schmidtová
1414Záchlumí UOJan Divíšek
1515Horní Čermná veteraniUOPavel Suldovský
1616Černovír ženyUOMatouš Zachař
1717Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1818Horní Třešňovec veterániUOPetr Jirásek
1919Dlouhoňovice ŽenyUOMartin Hynek
2020Lukavice ženyUOJana Kristková
2121Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
2222Černovír veterankyUOMatouš Zachař
2323Lukavice mužiUOJosef Lehký
2424Dolní Čermná mužiUOMartin Prachař
2525Letohrad - Orlice B , mužiUOPetr Hlaváček
2626Bošín MužiUOJan Beneš
2727Česká Rybná ŽenyUOJan Beneš
2829Letohrad - Kunčice A, ženyUOMichaela Kocúrová
2930Dlouhoňovice MužiUOMartin Hynek
3035Lanšperk Ženy UOpetr
3136Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
3250Letohrad - Kunčice B ženyUORadka Pavelková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--14,582014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice CUO--14,792015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--14,852014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--14,882015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice BUO--14,892017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO--14,892016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO--14,902018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad JeleniUO--15,192017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice BUO--15,272018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bystřec BUO--15,322017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO--15,332014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bystřec BUO--15,362014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec AUO--15,512016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bystřec AUO--15,612017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bystřec AUO--15,622015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bystřec BUO--15,632018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Brandýs nad Orlicí UO--15,652014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukavice AUO--15,732016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mostek UO--15,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Čermná UO--15,812015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lanšperk UO--15,842014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Záchlumí UO--15,862017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bystřec BUO--15,902015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lanšperk UO--15,922018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mostek UO--15,942014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice DUO--15,942018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nepomuky UO--16,032016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mostek UO--16,032015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lukavice UO--16,272017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Orlice BUO--16,332017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Horní Třešňovec AUO--16,362016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Čermná UO--16,362017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nepomuky UO--16,492015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice BUO--16,502016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Letohrad - Orlice AUO--16,552016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Orlice BUO--16,592015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dolní Dobrouč UO--16,672014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Horní Třešňovec AUO--16,682014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pomezí BSY--16,712017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Záchlumí UO--16,722018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bystřec AUO--16,732018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Horní Čermná AUO--16,762015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Přívrat UO--16,762015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Brandýs nad Orlicí UO--16,772015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bošín UO--16,772014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Horní Čermná AUO--16,802014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Český Rudolec JH--16,862016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nepomuky UO--16,892014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Horní Čermná UO--16,942018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Turov UO--16,972015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Český Rudolec JH--16,972015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Horní Třešňovec UO--16,982018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Český Rudolec JH--16,992017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lanšperk UO--17,052017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bošín UO--17,092015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hrobice ZL--17,152014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lukavice AUO--17,202015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bošín UO--17,222016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Přívrat UO--17,322017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Přívrat UO--17,452016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nepomuky UO--17,622017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dolní Dobrouč UO--17,642016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dolní Čermná UO--17,682014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Kunčice DUO--17,902016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vysoké Mýto-Město UO--17,982017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Lanšperk UO--17,992015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bystřec BUO--18,042016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Králíky UO--18,082018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Letohrad - Červená BUO--18,092015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Přívrat UO--18,122014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Horní Čermná UO--18,162017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dolní Dobrouč UO--18,192018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Český Rudolec JH--18,312014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Lukavice AUO--18,482014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dlouhoňovice UO--18,492017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lukavice BUO--18,532014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bošín UO--18,952017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Pomezí ASY--19,052017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Záchlumí UO--19,172016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Lukavice UO--19,252018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nekoř UO--19,532018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Nepomuky UO--19,812018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bošín UO--20,582018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Nekoř UO--20,602017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Černovír UO--20,772018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Černovír UO--20,902014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Lezník SY--21,342018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dlouhoňovice UO--21,352018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nekoř UO--21,512016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Dolní Dobrouč BUO--22,122014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Nekoř UO--22,372014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Záchlumí UO--22,412015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Ústí nad Orlicí UO--22,482014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dolní Dobrouč UO--23,332017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Horní Čermná AUO--23,662016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Černovír UO--24,572017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Jevíčko SY--25,432018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Česká Rybná UO--30,732017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Horní Třešňovec AUO--31,432015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Turov UO--40,612014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO--17,522016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--18,032014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Červená UO--18,392018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--18,722018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horní Třešňovec AUO--19,172015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Červená UO--19,172017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Červená UO--19,312016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Česká Rybná UO--19,332015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lanšperk UO--19,612014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Horní Třešňovec UO--19,772018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lanšperk UO--19,782017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice AUO--19,812018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nepomuky UO--19,862017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lukavice UO--19,872016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lanšperk UO--19,882016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nepomuky UO--19,882018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Čermná UO--19,962016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čeperka PA--20,112017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lukavice UO--20,202018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bystřec UO--20,342014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lanšperk UO--20,412018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Třešňovec UO--20,482015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nepomuky UO--20,562015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nepomuky UO--20,622016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Třešňovec AUO--20,642016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Červená UO--21,032014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Horní Třešňovec AUO--21,292017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Horní Čermná UO--21,422017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice BUO--21,682015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jevíčko SY--22,452017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lukavice UO--22,662017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Česká Rybná UO--24,152016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Černovír UO--24,612017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice UO--24,892014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dolní Dobrouč UO--25,192014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nepomuky UO--25,452014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nekoř UO--25,612014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Česká Rybná UO--27,132017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nekoř UO--27,232016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Písečná UO--28,772017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ústí nad Orlicí UO--29,042014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dlouhoňovice UO--29,762018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mistrovice UO--30,462018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dolní Třešňovec UO--32,932014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Česká Rybná UO--34,502018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Černovír UO--35,812018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lanšperk UO--36,162015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Letohrad - Kunčice BUO--40,142016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nekoř UO--50,092017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dolní Dobrouč UO--52,772015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Horní Třešňovec UO--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Česká Rybná UO--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Červená UO--NP2015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bystřec UO--NP2015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/13 Lanšperk, UO, Pod hradem Lanšperkem
VCU
2009/09/12 Lanšperk, UO, Pod hradem Lanšperkem
VCU
2013/09/22 Lanšperk, O pohár
VCU
2014/09/07 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk
VCU
2015/09/06 Lanšperk, Požární útok pod hradem Lanšperk
VCU
2016/09/04 Lanšperk, Požární útok pod hradem Lanšperk
VCU
2017/09/03 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk
VCU
2018/08/26 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže