Lavičky 2013 - O pohár Lavičky

Liga: EXČR
Místo: Lavičky
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 31. 08. 2013 11:00
Kontakt:   Martin Bradáč
Telefon:  608632574

Začátek rezervace: 17. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 31. 08. 2013 11:00
Začátek tipování:  17. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lavicky-2013-08-31-3252.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lhotky SPORTZRMartin Kaman
22Krasonice JILukáš Pivonka
33Dolní Němčice AJHJan Dušek
44Trnava TRHonza Adamec
55Lipová PVHonza Adamec
66Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
77Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
88Krokočín TRMichal Salvet
99Výčapy TRMichal Svoboda
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Pasohlávky BOHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1718Špičky PRHonza Adamec
1819Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1920Nevcehle JIHonza Adamec
2021Žernovník BKHonza Adamec
2122Velichovky NAHonza Adamec
2223Horní Poříčí BKHonza Adamec
2324Lavičky ZRHonza Adamec
2425Sychotín BKHonza Adamec
2526Stará Říše JIHonza Adamec
2627Chrášťany LTHonza Adamec
2728Příseka HBmichal koubek
2829Dolní Němčice BJHJan Dušek
2931Velký Třebešov NAHonza Pajer
3033Netín CirkusZRJan Kupka
3134Velké Meziříčí ZRStanda Kratochvíl
3236Jankov BNPavel Hrubý
3337Jasenice TRPavel Rosendorf
3439Kamenice nad Lipou PELukáš Chalupa
3540Pavlov ExperimentZRPavel Černý
3641Příštpo TRVojtěch Tomšíček
3742Zdislavice Petr KořínekBNpetr kořínek
3843Dvorce TAAdéla Brožková
3944Chářovice BNMilan Pádivý
4046Litava BOVáclav Kobylka
4147Holašovice HolašoviceCBJakub Čipera
4248Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIMilan Pařil
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov PRHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
66Sychotín BKHonza Adamec
77Kamenice nad Lipou PELukáš Chalupa
88Petrůvky TRRenáta Pavlusiková
99Dvorce TAAdéla Brožková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,9016,0916,092013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BK16,1216,1816,182013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sychotín BK--16,282015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stará Říše JI16,4316,2616,432019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT--16,472013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stará Říše JI16,4816,2816,482018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT--16,492015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krokočín TR16,6116,5816,612014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stará Říše JI16,7016,4116,702017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sychotín BK16,7016,1016,702014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ždírec nad Doubravou HB16,7516,6116,752014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov PR16,7516,1816,752013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Louňovice pod Blaníkem BN--16,842015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrůvky TR16,3216,8616,862013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíkov PR--16,952015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radíkov OL16,8917,0217,022014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vitiněves JC17,1316,8017,132012/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radíkov PR16,7317,1717,172012/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chrášťany LT16,6917,2117,212012/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dvorce TA16,9217,2617,262013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Orlice UO17,3316,7217,332012/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Petrůvky TR17,3917,0017,392014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nevcehle JI17,4116,4617,412012/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC17,4217,2717,422014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velké MeziříčíZR17,4516,7017,452019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vitiněves JC--17,462015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bohuňov SY17,3317,6317,632017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libuň JC--17,692015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olší BO17,7917,6217,792013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Výčapy TR17,8817,2317,882012/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Petrůvky TR--17,982015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Radostín nad Oslavou ZR18,0418,2118,212018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sychotín BK18,2217,3718,222017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sychotín BK17,5418,5218,522012/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chrášťany LT18,5316,3518,532014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nevcehle JI17,1818,6418,642014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Velké MeziříčíZR18,6917,6818,692013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radostín nad Oslavou ZR17,0318,6918,692019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nevcehle JI17,7018,7218,722013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Benetice TR17,3618,7918,792019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bohuňov SY18,8519,0019,002018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vítonice ZN18,3219,0719,072014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lhotky Sport ZR19,0818,9819,082017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ždírec nad Doubravou HB18,1519,4919,492012/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Touchovice LN--19,522015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Heroltice BO19,2419,5419,542017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lhotky Sport ZR17,7319,6919,692013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Velké MeziříčíZR19,7919,1419,792017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lhotky Sport ZR19,7519,9819,982018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pavlov ZR18,9920,0320,032017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kamenice nad Lipou PE20,0418,3020,042013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Netín ZR20,1218,9520,122019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Netín ZR20,2020,2020,202018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Vítonice ZN17,8720,4620,462012/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Pavlov ExperimentZR20,2420,4920,492019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Pavlov ExperimentZR19,5024,0024,002018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Netín ZR24,6024,2424,602017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Velké MeziříčíZR23,0125,8425,842018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Netín ZR--NP2013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nevcehle JI--NP2015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hodějice VYNPNPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Olší BONPNPNP2012/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radostín nad Oslavou ZRNPNPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kuřim BO--NP2015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/29 Lavičky, O pohár Lavičky
EXČR
2013/08/31 Lavičky, O pohár Lavičky
EXČR
2013/09/01 Lavičky, Lavičky-pohárová soutěž
-
2014/07/27 Lavičky, O pohár Lavičky
EXČR
2015/07/19 Lavičky, O pohár Lavičky
EXČR
2017/06/25 Lavičky, O pohár Lavičky
ŽL
2018/06/10 Lavičky, O pohár Lavičky
ŽL
2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga