Lešná(Výletiště) 2017 - Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 23. 06. 2017 21:30
Kontakt:   Grygařík Zdeněk
Telefon:  732200318

Začátek rezervace: 08. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 23. 06. 2017 21:30
Začátek tipování:  23. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2017 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

povrch asfalt a tráva


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-8782.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Rožnov pod Radhoštěm tylovice ženyVSStanislav Gajdůšek
22Podolí VSAleš
33Lešná ženyVSHarry
44Jasenice VSHarry
55Lešná VSHarry
66Janovice NJHarry
77Střítež nad Ludinou PRMichal Brázda
88Starojická Lhota NJAleš Hadaš
99Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
1010Hrachovec ŽenyVSEvžen Knebl
1111Střítež nad Ludinou ženyPRMichal Brázda
1212Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
1313Dolní Bečva ženyVSKristy
1414Hrachovec VSEvžen Knebl
1515Velká Lhota VSJosef Sabo
1616Hrabůvka PRHonza
1717Dolní Bečva muži AVSKristy
1818Hošťálková VSEvžen Knebl
1919Valašské Meziříčí Lhota u ChoryněVSTomáš Kamas
2020Dolní Bečva muži BVSKristy
2121Choryně zenyVSHarry
2222Veselá Muži, BVSvasek janos
2323Lužná mužiVSRoman Čokavec
2424Velká Lhota Muži BVSJosef Sabo
2525Loukov ženyKMmarta
2626Veselá Muži, AVSvasek janos
2727Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
2828Loučka VSOndřej
2929Komárovice ženyVSEva Foukalová
3030Veselá Muži CVSJaroslav Škrobák
3131Prostřední Bečva mužiVSPavel Růčka
3232Vsetín Jasenka, mužiVSMartina Zbranková
3333Dřevohostice PRPatrik Josiek
3434Starojická Lhota ženyNJAleš Hadaš
3535Nový Hrozenkov VSMatěj Valíček
3636Vlčnov ženyNJTereza
3737Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
3839Vlčnov mužiNJTereza


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga