Lesná, Fotbalové hřiště 2017 - VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65

Liga: -
Místo: Lesná
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 12. 08. 2017 20:00
Kontakt:   Svoboda
Telefon:  776119579

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 10:00
Konec rezervace: 11. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  01. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2017 00:00
Zadal: Luboš Svoboda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1733438306955921/?fref=ts

Poznámka pořadatele

Již po šesté se bude konat noční Lesná, na dvě B a s velkým finálovým bojem o sudy piva, který proběhne opět s PS12 a jedním pokusem. Již tradičně bude k dispozici průhledná prosvícená káď, po loňském úspěchu znovu osvítíme základnu, startovní i nástřikovou čáru. A nebude chybět ani video dokumentace Na výčepu Znojemský městky pivovar a na grilu vepřové kýty.

Soutěž probíhá klasický dvoukolým systémem a je rozdělena do dvou kategorií. Do obsahu 1.5 a druhá je neomezená. Z každé kategorie postoupí tři nejlepší týmy do super finále které se poběží jednokolově na jednu, pro všechny stejnou, mašinu. Vítěz si odnáší velký sud piva od Znojemský městský pivovar. Dále jsou pak pro super finalisty připravený další pivní ceny. 
Ocenění dostanou i nejlepší proudaři obou kategorií.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-8845.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lesná ZNLuboš Svoboda
22Šumná ZNLuboš Svoboda
33Citonice ZNLuboš Svoboda
44Křepice ZNLuboš Svoboda
55Šaratice VYLuboš Svoboda
66Černín ZNLuboš Svoboda
77Příložany TRLuboš Svoboda
88Kojatice TRLuboš Svoboda
99Šafov ZNLuboš Svoboda
1010Grešlové Mýto ZNLuboš Svoboda
1111Lukov ZNLuboš Svoboda
1212Štítary ZNLuboš Svoboda
1313Blížkovice ZNLuboš Svoboda
1414Starý Petřín ZNLuboš Svoboda
1515Běhařovice ZNLuboš Svoboda
1616Krasonice JILukáš Pivonka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Černín ZN--15,112018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mikulovice ZN--15,312018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Černín 1ZN--15,492017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Police TR--15,672018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chvalovice ZN15,6815,6815,682019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Police TR15,8514,7015,852019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mikulovice ZN--16,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dešná BJH16,0814,9816,082019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Třebelovice TR15,9216,1216,122019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Šaratice VY--16,492017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Třebelovice TR--16,582018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dobřínsko ZN16,7016,2416,702019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dešná JH--17,362018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Křepice ZN--17,562017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  nerozlišeno -18,0517,9818,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Únanov ZN18,0517,9818,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Běhařovice ZN18,1216,9318,122019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Běhařovice ZN--18,752018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Běhařovice ZN--18,812017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dobřínsko BZN19,8019,4119,802019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mikulovice BZN19,8817,4519,882019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Blížkovice ZN--20,022017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rácovice TR--20,132017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kojatice TR--20,142018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Grešlové Mýto ZN--20,512017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Milíčovice ZN--20,992017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Únanov ZN--21,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Citonice ZN--21,062018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Grešlové Mýto ZN--21,372018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Třebelovice TR--22,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Plenkovice ZN23,1123,3723,372019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mikulovice ZN24,3323,7324,332019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lukov ZN24,6524,4724,652019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lesná ZN24,2025,1825,182019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Újezd ZN--26,452018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jezeřany-Maršovice ZN29,4829,9429,942019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Černín ZN60,9161,1661,162019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Grešlové Mýto ZNNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Šaratice VY--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lesná ZN--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lesná ZN--NP2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hornice TR--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1118,4718,472019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Miroslav ZN18,3419,3419,342019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Božice ZN19,1720,4220,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kostníky TR18,7620,5520,552019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mikulovice ZN35,2236,8336,832019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/13 Lesná, fotbalové hřiště, V. ročník noční pohárové soutěže v PÚ
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár
-
2019/08/17 Lesná, hřiště, O pohár, IX. kolo ZNL, !!! 2B - NOČNÍ !!!
ZNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga