Hasičský areál Šebkovice 2012 - O putovní pohár starostky Obce Lesůňky

Liga: -
Místo: Lesůňky
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 29. 07. 2012 10:00
Kontakt:   Kotačka Aleš
Telefon:  605324625

Začátek rezervace: 09. 06. 2012 20:00
Konec rezervace: 29. 07. 2012 10:00
Začátek tipování:  29. 07. 2012 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2012 00:00
Zadal: Aleš Kotačka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Kategorie:                 Muži bez omezení věku

                                      Ženy

 

Startovné:                 Muži i ženy 150,- Kč

 

Pravidla:                    1.kolo dle JOL – B65,C42, možnost zapůjčení jednoho člena družstva

                                     

2.kolo – 5 nejlepších družstev mužů+ 3 žen+domácí – soutěž o překvapení – útok na 2 B – místní úprava pravidel

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesunky-2012-07-29-2861.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lesůňky TRAleš Kotačka
22Bohušice TRAleš Kotačka
33Sokolí TRAleš Kotačka
44Jaroměřice nad Rokytnou TRAleš Kotačka
55Šebkovice TRAleš Kotačka
66Lesůňky BTRAleš Kotačka
77Hornice TRAleš Kotačka
88Horní Lhotice TRAleš Kotačka
99Nárameč SDH NáramečTRPetr Pavlík
1010Litohoř TRAleš Kotačka
1111Radkovice u Budče TRAleš Kotačka
1212Radonín TRAleš Kotačka
1313Petrůvky TRAleš Kotačka
1414Nové Syrovice TRAleš Kotačka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šebkovice TRAleš Kotačka
22Bohušice TRAleš Kotačka
33Jaroměřice nad Rokytnou TRAleš Kotačka
44Častohostice TRTereza Nesibová
55Šašovice TRAleš Kotačka
66Dolní Lažany TRAleš Kotačka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice JI17,3916,9917,392012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nárameč TR19,1518,9619,152012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radonín TR18,7319,1919,192012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sokolí TR19,6719,5119,672012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Myslibořice TR20,0519,6520,052012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lhotice TR20,2019,6420,202012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Knínice JI20,5120,3820,512012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vranín TR19,5021,1021,102012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lesůňky BTR21,5619,4921,562012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lažínky TR21,9821,3621,982012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,2922,1222,122012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Petrůvky TR23,3821,8323,382012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bohušice TR23,4521,7423,452012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Litohoř TR23,5621,2923,562012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Tavíkovice ZN25,0124,3725,012012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radkovice u Budče TR25,5818,8125,582012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šebkovice TR32,3724,1732,372012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nové Syrovice TR42,9366,5766,572012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JINPNPNP2012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mastník TRNPNPNP2012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pavlice ZNNPNPNP2012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lesůňky TRNP20,15NP2012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/29 Hasičský areál Šebkovice, O putovní pohár starostky Obce Lesůňky
-
2013/08/17 Šebkovice - hasičský areál, 1.ročník O putovní pohár starostky Obce Lesůňky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga