FK Slavia Malé Hoštice 2014 - 10. kolo MSP

Liga: -
Místo: Malé Hoštice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 09. 08. 2014 14:00
Kontakt:   Pavel Věncek
Telefon:  603502155

Začátek rezervace: 13. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 18. 08. 2014 20:00
Začátek tipování:  13. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2014 00:00
Zadal: SDH Malé Hoštice

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhmalehostice.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-male-hostice-5829.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Závada OPSDH Malé Hoštice
22Chlebičov OPSDH Malé Hoštice
33Jeseník JEMichal Straka
44Skrochovice OPHonza
55Velké Hoštice AOPSDH Malé Hoštice
66Služovice OPDušan Baránek
77Sádek OPSDH Malé Hoštice
88Bolatice OPSDH Malé Hoštice
99Neplachovice OPSDH Malé Hoštice
1010Pustkovec BOVDominik Weinfurter
1112Milostovice OPMartin Kavan
1213Rohov OPOndřej Pleva
1314Vávrovice OPSDH Malé Hoštice
1415Svoboda OPJakub Polomský
1516Oldřišov OPVít Ciminga
1617Kravaře OPMichael Suffner
1718Štěpánkovice OPVojtěch Feher
1819Hněvošice OPPetr Vitásek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
22Chlebičov OPLenka
33Vávrovice OPMichaela Trojanová
44Služovice OPDušan Baránek
55Hněvošice OPKlára Konečná
66Svoboda OPJakub Polomský
77Velké Hoštice OPLenka Národová
88Široká Niva BruntálBRLucie Čapková
99Štěpánkovice OPVojtěch Feher


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ16,7717,2617,262016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Luboměř NJ17,7417,5317,742016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pustkovec OV17,9517,8217,952016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Služovice OP17,8318,0318,032016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Milostovice OP18,1517,9318,152016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Skrochovice OP18,3017,8418,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sádek OP18,3017,7018,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Svoboda OP18,3816,9718,382016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Neplachovice OP18,6617,3718,662016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bolatice OP17,4618,7518,752016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hněvošice OP18,0318,7918,792016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Komárovice VS17,9119,2019,202016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Vávrovice OP19,5718,1619,572016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Oldřišov OP19,5419,8319,832016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Těškovice OP19,9320,0220,022016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chlebičov OP20,8420,9220,922016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jeseník JE22,7424,6124,612016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velké Hoštice OPNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jamnice OP17,7417,61NP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/24 hřiště v Malých Hošticích, 12. kolo MSP v PÚ
-
2014/08/09 FK Slavia Malé Hoštice, 10. kolo MSP
-
2015/05/30 hřiště TJ Slavia Malé Hoštice, 1. kolo MSP v Malých Hošticích
-
2016/05/28 Malé Hoštice, 1. kolo MSP
MSP
2016/05/28 Hřiště TJ Slavia, 1. kolo Moravskoslezského poháru v PÚ
-
2017/08/19 Hřiště TJ Slavia, 11. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2018/08/25 Malé Hoštice, hřiště, 12. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy
-
2019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů
-
2019/07/20 Medlov, hasičský areál, X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka
-
2019/07/20 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2019/07/21 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B
-
2019/07/26 Milevsko rybník Pytlák, Noční soutěž " O pohár Jihočeských týdeníků"
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2019/07/27 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2019/07/27 Francova Lhota, 2B (SMHL)
-
2019/07/27 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/07/28 Lužná - hřiště TJ Sokol, 54. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2019/08/03 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany
-
2019/08/03 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/03 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž v PÚ, 2B
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B
-
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - 7. kolo NHHL 2019
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga