Malé Hoštice, hřiště 2018 - 12. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice

Liga: -
Místo: Malé Hoštice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 25. 08. 2018 14:00
Kontakt:   SDH Malé Hoštice
Telefon: 

Začátek rezervace: 18. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 24. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  25. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 25. 08. 2018 00:00
Zadal: Klára Konečná

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-male-hostice-9929.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milostovice OPJaromír Volný
22Štěpánkovice OPVojtěch Feher
33Chlebičov OPJiří Bena
44Jeseník JEKlára Konečná
55Služovice OPDušan Baránek
66Prchalov ANJKlára Konečná
77Děhylov OPKlára Konečná
89Bolatice OPLenka
910Prchalov BNJKlára Konečná
1011Hněvošice OPKlára Konečná
1112Velké Hoštice OPDavid Zlotý
1213Komárov OPradek šrom
1314Jasenice VSLukáš Komender
1415Hrabůvka PRHonza
1516Sádek OPDušan Gregořica
1617Svoboda OPLukáš Holík
1718Starý Jičín NJTereza
1819Jamnice OPKlára Konečná
1921Bělá OPPatrik Holuša
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Vávrovice OPKlára Konečná
23Milostovice OPVeronika
34Služovice OPDušan Baránek
45Velké Hoštice OPDavid Zlotý
56Bolatice OPLenka
67Svoboda OPLucie Balarinová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ16,7717,2617,262016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Luboměř NJ17,7417,5317,742016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pustkovec OV17,9517,8217,952016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Služovice OP17,8318,0318,032016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Milostovice OP18,1517,9318,152016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sádek OP18,3017,7018,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Skrochovice OP18,3017,8418,302016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Svoboda OP18,3816,9718,382016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Neplachovice OP18,6617,3718,662016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bolatice OP17,4618,7518,752016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hněvošice OP18,0318,7918,792016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Komárovice VS17,9119,2019,202016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Vávrovice OP19,5718,1619,572016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Oldřišov OP19,5419,8319,832016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Těškovice OP19,9320,0220,022016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chlebičov OP20,8420,9220,922016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jeseník JE22,7424,6124,612016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velké Hoštice OPNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jamnice OP17,7417,61NP2016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/24 hřiště v Malých Hošticích, 12. kolo MSP v PÚ
-
2014/08/09 FK Slavia Malé Hoštice, 10. kolo MSP
-
2015/05/30 hřiště TJ Slavia Malé Hoštice, 1. kolo MSP v Malých Hošticích
-
2016/05/28 Malé Hoštice, 1. kolo MSP
MSP
2016/05/28 Hřiště TJ Slavia, 1. kolo Moravskoslezského poháru v PÚ
-
2017/08/19 Hřiště TJ Slavia, 11. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2018/08/25 Malé Hoštice, hřiště, 12. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-Soutěž Zrušena, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/02 Staňkov fotbalové hřiště, O pohár města Staňkov
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/08 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2020/05/10 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2020/05/16 Jindřichův Hradec, O pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/05/30 Pasečnice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/05/31 Čechy pod Kosířem, O pohár R. A. Smekala
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/13 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga