Medlov - has. areál 2015 - Medlov TOHATSU FIRECUP

Liga: -
Místo: Medlov
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 06. 06. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 05. 2015 18:00
Konec rezervace: 06. 06. 2015 10:00
Začátek tipování:  06. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 06. 06. 2015 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-medlov-6667.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Šumvald OLBoB Kobylka
24Klokočí PRJosef H
35Svésedlice OLSDH Svésedlice
46Ludéřov OLLukáš Navrátil
57Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
68Lošov OLJiří
79* Velký Týnec-Anna Majerova
810Tršice OLjan mackovik
911Nenakonice OLJiří Tomecek
1012Pavlov SDH PAVLOV-výběrSUAdam Laštůvka
1113Medlov OLMagdalena Břeňová
1214Měrotín OLIvo Hél
1315Moravičany SUMartin
1416Újezd OLMartin Novotný
1517Ješov OLLukáš Pluháček
1618Hlubočky OLMartin Pecko
1719Nová Dědina OLEva Dušková
1822Břevenec OLLukáš Kyselý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11* Velký Týnec-Anna Majerova
22Svésedlice OLSDH Svésedlice
33Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
44Ludéřov OLLukáš Navrátil
55Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
66Nenakonice OLJiří Tomecek
77Klokočí PRJosef H
88Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
99Dolní Studénky SUMichal Bureš
1010Hlubočky OLGabriela Krejčí
1111Medlov OLMagdalena Břeňová
1212Loučany OLDagmar Bartoňková
1313Drahlov OLMichaela Psotová
1414Blatec OLEva Sahligerová
1515Nová Dědina OLEva Dušková
1616Ješov OLLukáš Pluháček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/06/06 Medlov - has. areál, Medlov TOHATSU FIRECUP
-
2016/06/04 Medlov, Medlov - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/22 Medlov, hasičský areál, Memoriál Libora Válka - VIII. ročník, 2B
-
2018/07/21 Medlov, hasičský areál, Memoriál Libora Válka, noční pohárová soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga