Mikulůvka fotbalové hřiště 2019 - O pohár starosty obce

Liga: -
Místo: Mikulůvka
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 10. 08. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 08. 2019 10:00
Konec rezervace: 09. 08. 2019 23:00
Začátek tipování:  10. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 10. 08. 2019 00:00
Zadal: Tomáš Žamboch

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mikuluvka-10660.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
22Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
33Krhová 35+jeVSKamil Žlebek
44Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
55Loučka ŽenyVSVeronika Sedlářová
66Loukov ZenyKMmarta
77Dolní Bečva VSDominik Babinec
88Seninka ŽenyVSZdeněk Frýdek
99Dolní Bečva VSDominik Babinec
1010Ublo ZLLibor Punčochář


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Milotice nad Bečvou PR14,3114,4614,462016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nevšová ZL14,6514,8014,802016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hliník nad Váhom BY15,1614,8515,162016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podhradní Lhota KM15,0315,3615,362016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mirošov ZL15,2415,4815,482016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Milotice nad Bečvou PR15,4815,4615,482015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Babice VS--15,522014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mirošov ZL15,6115,5315,612015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podhradní Lhota KM15,2715,6315,632015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vsetín VS15,6414,9215,642016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS15,4815,7315,732016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladcová ZL15,9415,5115,942016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podhradní Lhota AKM--16,142014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Bečva VS16,1816,3016,302015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mniší NJ16,4015,9916,402016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Podolí VS16,4416,4416,442015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Milotice nad Bečvou PR--16,472014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lešná VS--16,522014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lidečko VS16,5715,0116,572016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Študlov VS16,7115,5716,712016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lešná BVS15,9216,7716,772015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lešná VS17,1016,4717,102016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS17,2816,5017,282015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jasenice VS17,3717,0017,372016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velké Karlovice VS--17,652014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Valašská Polanka VS17,3217,7017,702015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Oznice VS16,9817,8617,862015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolní Bečva VS--17,992014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velké Karlovice VS18,0117,4618,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Belarus ( Bělorusko ) Podolí---18,202014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lešná AVS15,8618,2018,202015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ublo ZL17,3718,5318,532016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Podhradní Lhota BKM--18,622014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Velká Lhota VS18,9618,4218,962016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ratiboř VS19,1418,5919,142016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kašava ZL--20,222014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pozděchov VS--20,722014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Loučka VS--21,492014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Mikulůvka VS--21,892014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Horní Jasenka VS--22,162014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hošťálková VS23,2324,2424,242015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rožnov pod Radhoštěm Týlovice BVS--26,262014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Belarus ( Bělorusko ) Hážovice---31,772014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hutisko SolanecVS30,6032,5432,542015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Újezd ZL32,7032,4032,702015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hrachovec VS34,0135,0935,092015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kunovice VS--36,462014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Prlov VS--NP2014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Mikulůvka VSNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Karolinka Sklárny VSNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Karolinka Sklárny VS--NP2014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Ratiboř VSNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rožnov pod Radhoštěm Týlovice AVS--NP2014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Podolí VSNPNPNP2016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Loučka VSNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Milotice nad Bečvou PR17,5216,8417,522016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kunovice VS17,2017,8917,892015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slušovice ZL17,7917,9517,952016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kunovice VS--18,462014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Komárovice VS18,5418,4918,542016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Komárovice VS18,7517,0418,752015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kunovice VS18,7618,4718,762016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Komárovice VS--18,852014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS19,0519,9019,902016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevšová ZL20,1418,5520,142016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rožnov pod Radhoštěm TýloviceVS--20,142014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lešná VS21,0221,7921,792015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jarcová VS--22,172014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lešná VS--22,982014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mikulůvka VS22,1923,0723,072016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vigantice VS23,7119,4923,712015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mikulůvka VS--23,892014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hrachovec VS26,5725,5626,572015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velké Karlovice VS--27,132014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS30,9931,2031,202015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hutisko SolanecVS33,9333,0033,932015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Újezd ZL52,7449,7652,742015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vigantice VS--75,252014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Mikulůvka, O pohár starosty sdh I. ročník
-
2014/06/22 Mikulůvka-Hřiště, O pohár starosty obce
VHL
2015/07/04 Mikulůvka, O pohár starosty obce - 3.ročník , 2B
VHL
2016/07/05 Mikulůvka, O pohár starosty obce - 3.ročník , 2B
VHL
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2019/08/10 Mikulůvka fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže
-
2019/11/09 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2019/11/16 Pohořelice, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
Kdy Kde Liga