Mokrá-Horákov 2019 - O PUTOVNÍ POHÁR OBECNIHO ÚŘADU, Muži a ženy na 2B

Liga: -
Místo: Mokrá
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 08. 09. 2019 11:00
Kontakt:   Pavel Kolář
Telefon:  777345559

Začátek rezervace: 26. 08. 2019 08:00
Konec rezervace: 08. 09. 2019 08:00
Začátek tipování:  08. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 08. 09. 2019 00:00
Zadal: Jara

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 

 

O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU

 

V neděli 8. září 2019 v 11 hodin

na fotbalovém hřišti v Horákově

Program:                         

  • 10:30 příjezd jednotek a prezence                      
  • 11:00 zahájení

 

Soutěž v požárním útoku, kategorie muži a ženy na 2B

 

Organizace soutěže:

  • startovné pro obě kategorie 200 Kč
  • soutěž bude probíhat dle pravidel Velké ceny OSH Vyškov
    • výstroj hasičská nebo sportovní jednotná pro celé družstvo, přilba, opasek
    • každé družstvo soutěží na vlastní nebezpečí!
    • elektronická časomíra
    • náběh z gumové dlažby, povrch travnatý
    • rezervace pořadí možná pouze na www.firesport.czod 26. 8. 2019
    • občerstvení zajištěno v místě konání soutěže

 

Ceny      

                  Muži                                          Ženy

1. místo      pohár + 3000Kč                                1. místo       pohár + 2000Kč

2. místo      pohár + 2000Kč                                2. místo       pohár + 1300Kč

3. místo      pohár + 1000Kč                                 3. místo       pohár +  700Kč

4.- 10. místo věcné ceny

Kontaktní osoba:

  • Kolář Pavel
  • telefon 777 345 559

e-mail: sabaky@seznam.cz

www.facebook.com/sdhmokra

www.instagram.com/sdhmokrá


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mokra-10805.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mokrá BOSDH MOKRÁ
22Šaratice VYpetra Drabalkova
33Topolany B MužiVYTomáš Urbánek
44Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
55Mokrá mužiBOSDH MOKRÁ
66Radslavice VYLukin
77Hodějice mužiVYKristýna Kachlíková
88Dětkovice mužiVYVeronika Malíková
99Radslavice ŽenyVYMonika Bonczkova
1010Silůvky ženyBOBroňa Fráňová
1111Dražovice ženyVYKristýna Kachlíková
1212Topolany A, MužiVYTomáš Urbánek
1313Habrovany VYVeronika Malíková
1414Dětkovice ženyVYVeronika Malíková
1515Pasohlávky BOLeoš Dofek
1616Křenovice ženyVYVeronika Mrázková
1717Hostěrádky-Rešov VYZdeněk Janda
1818Křenovice mužiVYVeronika Mrázková
1919Mokrá Viničné ŠumiceBOVeronika Malíková
2020Bosonohy ŽenyBMEliška Pařízková
2121Pustiměř Muži VYMichal Vrba
2222Tvarožná BOJan Daněk
2323Plumlov PVDavid Vykopal
2424Kučerov VYMartin Bezděk
2525Hoštice KMRadoslav Gregor
2626Mělčany Fucker-sportBOMartin H
2727Milešovice ženyVYVeronika Mrázková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pasohlávky BO14,1013,6214,102019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hostěrádky-Rešov VY14,4714,5414,542019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mokrá BO14,7014,7814,782019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY14,9914,2714,992019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radslavice VY15,1814,9615,182019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Šaratice VY15,3614,9315,362019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice VY15,4015,1415,402019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Habrovany VY15,3515,9415,942019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Křenovice VY17,1417,2117,212019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mělčany BO26,9115,6526,912019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tvarožná BO43,0743,5143,512019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY16,1316,3616,362019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dražovice VY17,7717,6317,772019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radslavice VY17,3118,0718,072019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Milešovice VY19,4218,9019,422019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice VY20,5920,1420,592019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bosonohy BM28,3529,1229,122019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Silůvky BONPNPNP2019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/09 Mokrá - Horákov, O Putovní pohár Obecníhu úřadu
-
2013/09/08 Mokrá-Horákov, Sídliště Mokrá, Soutěž v PÚ - O PUTOVNÍ POHÁR OBCE, 2B
-
2014/09/14 Mokrá - Horákov, Soutěž v požárním útoku 2B
-
2015/06/20 fotbalové hřiště v Horákově, Noční soutěž na 2B o POHÁR SDH MOKRÁ-HORÁKOV,
-
2015/09/13 fotbalové hřiště v Horákově, Mokrá-Horákov, fotbalové hřiště v Horákově
-
2016/06/18 Fotbalové hřiště, Noční soutěž O pohár SDH Mokrá - Horákov
-
2016/09/11 fotbalové hřiště Mokrá-Horákov, O Putovní pohár obce Mokrá - Horákov
-
2017/09/10 Mokrá-Horákov,fotbalové hřiště, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU, 2B
-
2018/09/09 Mokrá-Horákov fotbalové hřiště, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU, soutěž na 2B
-
2019/09/08 Mokrá-Horákov, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNIHO ÚŘADU, Muži a ženy na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/10/19 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2019/10/20 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže
-
2019/11/09 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2019/11/16 Pohořelice, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
Kdy Kde Liga