Mokrá-Horákov 2023 - O pohár starosty obce Mokrá-Horákov

Liga: VCOV
Místo: Mokrá
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 03. 09. 2023 11:00
Kontakt:   Pavel Kolář
Telefon:  +420 777 345 559

Začátek rezervace: 25. 08. 2023 20:00
Konec rezervace: 02. 09. 2023 12:00
Začátek tipování:  25. 08. 2023 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2023 00:00
Zadal: Tomáš Urbánek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mokra-13257.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mokrá BOTomáš Urbánek
22Ketkovice BODominik Nevrzal
33Hlubočany VYPavel Štébl
44Pustiměř VYMichal Vrba
55Habrovany VYVladimír Kadaňka
66Mělčany BOMartin H
77Topolany VYTomáš Urbánek
88Křenovice VYBroňa Fráňová
99Tučapy AVYMiloslav Brandys
1010Tvarožná BOAntonín Ryšavý
1111Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
1212Pustiměř DorostVYMichal Vrba
1313Želeč PVMartin
1414Tučapy BVYMiloslav Brandys
1515Šaratice VYJan Jeřábek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYMartin Kadaňka
22Topolany VYTomáš Urbánek
33Radslavice VYMartina Slezáková
44Křenovice VYBroňa Fráňová
55Pustiměř VYMichal Vrba
66Bratčice BOAdéla Ferenciová
77Silůvky BOBroňa Fráňová
88Radslavice BVYMartina Slezáková
99Ivanovice na Hané VYPetra Zalešáková
1010Víceměřice PVEliss Jiráková
1111Olšany VYTomáš Urbánek
1212Bosonohy BMEliška Pařízková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Habrovany VY16,7716,3916,772023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ivanovice na Hané VY17,1317,1517,152023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Topolany AVY17,4717,0517,472023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Topolany AVY17,3317,5017,502022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mělčany BO17,1617,6017,602022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hostěrádky-Rešov VY17,4317,7117,712023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Tvarožná BO17,7817,0417,782022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mokrá BO17,8117,6817,812022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hodějice VY17,8117,9017,902022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pustiměř VY18,0618,3718,372022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Křenovice BVY17,9318,5618,562023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Habrovany VY17,3218,7318,732022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Tučapy BVY18,9618,8618,962023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Křenovice VY19,0019,1419,142023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pustiměř Dorost VY19,1319,1819,182023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tučapy BVY19,8419,7419,842022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Moravské Prusy VY18,3920,1820,182022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mělčany BO19,6320,2120,212023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Silůvky BO17,8520,6920,692022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hostěrádky-Rešov VY20,7617,8520,762022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kučerov VY21,0121,1221,122022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Moravské Prusy VY22,5721,0622,572023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlubočany VY22,6621,8622,662023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Želeč PV24,4217,8824,422023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ivanovice na Hané VY26,9126,0026,912022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Tvarožná BO17,2832,8432,842023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mokrá BO17,4834,8934,892023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Šaratice VY39,1338,4639,132023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tučapy AVY41,9141,2241,912023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Pustiměř VY42,8142,6042,812023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Křenovice VY44,3923,4444,392022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Ketkovice BO53,5127,7953,512023/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Tučapy AVY28,0529,87NP2022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Říčany BO21,3724,09NP2022/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/09 Mokrá - Horákov, O Putovní pohár Obecníhu úřadu
-
2013/09/08 Mokrá-Horákov, Sídliště Mokrá, Soutěž v PÚ - O PUTOVNÍ POHÁR OBCE, 2B
-
2014/09/14 Mokrá - Horákov, Soutěž v požárním útoku 2B
-
2015/06/20 fotbalové hřiště v Horákově, Noční soutěž na 2B o POHÁR SDH MOKRÁ-HORÁKOV,
-
2015/09/13 fotbalové hřiště v Horákově, Mokrá-Horákov, fotbalové hřiště v Horákově
-
2016/06/18 Fotbalové hřiště, Noční soutěž O pohár SDH Mokrá - Horákov
-
2016/09/11 fotbalové hřiště Mokrá-Horákov, O Putovní pohár obce Mokrá - Horákov
-
2017/09/10 Mokrá-Horákov,fotbalové hřiště, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU, 2B
-
2018/09/09 Mokrá-Horákov fotbalové hřiště, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU, soutěž na 2B
-
2019/09/08 Mokrá-Horákov, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNIHO ÚŘADU, Muži a ženy na 2B
-
2020/09/06 Mokrá-Horákov, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU,muži a ženy na 2B
-
2021/09/05 Mokrá-Horákov, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU,muži a ženy na 2B
-
2022/09/04 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov
VCOV
2023/09/03 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov
VCOV
2024/09/01 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany
VCOV
2024/08/11 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2024/08/17 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby
VCOV
2024/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy
VCOV
2024/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná
VCOV
2024/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár
VCOV
2024/09/01 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov
VCOV
Kdy Kde Liga