Moravany 2018 - O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Moravany
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 16. 06. 2018 10:00
Kontakt:   SDH Moravany
Telefon:  774813895

Začátek rezervace: 03. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 16. 06. 2018 11:00
Začátek tipování:  03. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 16. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1593472640929237/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-moravany-9143.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnov RKLeoš Kříž
22Srch PALeoš Panchártek
33Zderaz CRPořadatelé Pořadatelé
44Stradouň UOPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1313Hrobice PAHonza Adamec
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad UOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Slepotice PAPořadatelé Pořadatelé
3434Krasonice JIRadek
3535Čechtín TRMarek Vaněk
3636Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
3737Choltice PADavid čermák
3839Daměnice BNMíra Lalouček
3940Nevřeň PSJícháč
4041Záchlumí UOJan Divíšek
4143Chroustovice CRJiří Čech
4270Kunemil HBJiří Veselský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Stará Říše JIHonza Adamec
23Libuň JCHonza Adamec
34Sloup PZHonza Adamec
45Dvorce TAHonza Adamec
56Holice PAVeronika Janusová
67Skrochovice OPK-A-K-E-N
78Hrobice Explosia PAHonza Adamec
89Dlouhá Ves RKPepa Malý
910Stéblová PAPatrik Kučera
1011Slepotice PAHonza Louža
1112Nepomuky UOKateřina Krudencová
1213Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1314Bílovice BPVJan Krupa
1415Stradouň UOSDH Stradouň


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,7916,6816,792018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Slepotice PA16,9417,6617,662018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dvorce TA17,7317,3817,732018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ17,5517,8517,852018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC17,8716,3717,872018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Holice PA17,9417,9017,942018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrobice ExplosiaPA17,5918,3018,302018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stradouň UO23,1724,6124,612018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR25,3016,8325,302018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stéblová PA18,7633,3633,362018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Skrochovice OPNPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nepomuky UONPNPNP2018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/01 Duhové jezero, Noční útoky na jezeře v Moravanech
-
2017/09/30 Náměstí Hrdinů 388, Moravany, 14. Moravanský Memoriál
-
2018/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga