Oldřišov 2019 - 7.kolo Moravskoslezského poháru

Liga: -
Místo: Oldřišov
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 03. 08. 2019 14:00
Kontakt:   Vít Ciminga
Telefon:  774540651

Začátek rezervace: 21. 07. 2019 20:00
Konec rezervace: 02. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  03. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 03. 08. 2019 00:00
Zadal: Vít Ciminga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oldrisov-10719.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Oldřišov OPVít Ciminga
22Odry Tošodry fireteamNJVít Ciminga
33Chlebičov OPVít Ciminga
44Starý Jičín BNJMichal Straka
55Malé Hoštice ženyOPVít Ciminga
66Svoboda OPJakub Polomský
77Jamnice OPDominik
88Bolatice OPLenka
99Starý Jičín NJMichal Straka
1010Oldřišov Pilszcz (PL)OPVít Ciminga
1111Sádek OPDušan Gregořica
1212Služovice OPDušan Baránek
1313Komárov OPJosef Kubesa
1414Bolatice OPLenka
1515Oldřišov Nasiedle (PL)OPVít Ciminga
1616Služovice ženyOPMonika Neminářová
1717Hněvošice OPRoman Štěpán
1818Neplachovice OPHonza Malý
1919Velké Hoštice ženy OPKateřina Večerková
2020Oldřišov Sciborzyce Wielke (PL)OPVít Ciminga
2121Milostovice ŽenyOPVeronika
2222Velké Hoštice ženyOPKateřina Večerková
2323Neplachovice OPHonza Malý
2425Hrabůvka PRHonza
2530Služovice OPDušan Baránek
2631Neplachovice OPHonza Malý
2738Milostovice OPJaromír Volný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Neplachovice OP17,0016,9917,002016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bolatice OP17,0916,9517,092016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Svoboda OP16,2217,2717,272016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Luboměř NJ17,6017,6517,652016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Služovice OP17,5417,7417,742016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sádek OP16,8517,7517,752016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hněvošice OP17,2718,5118,512016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Komárov OP18,3118,5418,542016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vávrovice OP18,6518,2118,652016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kravaře OP18,7918,6018,792016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Milostovice OP19,0417,5119,042016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Skrochovice OP19,0418,8819,042016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Velké Hoštice OP19,7719,7319,772016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Oldřišov OP19,0325,0625,062016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chlebičov OP17,7329,3629,362016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jeseník JE26,9130,4530,452016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jamnice OP37,7434,9137,742016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/03 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2004/08/01 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2005/07/31 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2006/07/30 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2007/08/12 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2008/08/10 Oldřišov, OP, -, MSP Oldřišov
MSP
2009/08/16 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2012/08/03 Oldřišov,
-
2012/08/04 Oldřišov, MSP Oldřišov
-
2013/08/03 Oldřišov, MSP Oldřišov 2013
-
2014/08/02 Oldřišov, MSP Oldřišov 2014
-
2015/07/31 Zámecký park v Oldřišově, Mladší+starší žáci
-
2015/08/01 Zámecký park, MSP Oldřišov 2015
-
2016/08/05 Oldřišov, Oldřišov pohárová soutěž mladší+starší žáci
-
2016/08/06 Oldřišov Zámecký park, 9.Kolo Moravskoslezského poháru
-
2016/08/06 Oldřišov, 9.kolo MSP
MSP
2017/08/04 Oldřišov, Pohárová soutěž kategorie mladší a starší žáci
-
2017/08/05 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/08/04 Oldřišov, 8.kolo MSP Oldřišov muži i ženy 2B
-
2019/08/03 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga