Pěnčín 2021 - O pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Pěnčín
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 14. 08. 2021 15:00
Kontakt:   Režný Stanislav
Telefon:  603254439

Začátek rezervace: 08. 08. 2021 20:00
Konec rezervace: 14. 08. 2021 10:00
Začátek tipování:  14. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 14. 08. 2021 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-11854.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice OdpadPVStanislav Režný
23Sychotín BKDavid Sedlák
34Ludéřov OLPavla Navrátilová
46Janovice BRTomáš Nebes
57Bílovice PVStanislav Režný
68Měrotín OLSDH Měrotin
79Kokory PRLibor Daňa
810Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
911Náměšť na Hané OLTomáš Chytil
1012Domamyslice PVDavid Hanousek
1113Myslejovice PVMilan Buriánek
1214Velká Bystřice OLŠtěpán Konečný
1315Soběsuky PVMichaela Vystavělová
1416Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1517Dětkovice PVLukáš Kovařík
1618Otinoves PVMichaela Vystavělová
1740Velká Bystřice OLTomáš Růžička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVStanislav Režný
22Pěnčín PVFanThom
33Soběsuky PVKlára Piňosová
44Loučany OLDagmar Bartoňková
56Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
67Cholina CholešniceOLVeronika Kopová
78Pěnčín PVLenka Kopečná
89Soběsuky BPVMichaela Vystavělová
912Pěnčín PVJiřina Navrátilová
1013Vojnice OLAdriana Šulcová
1114Seloutky PVBarbora Sojčáková
1215Soběsuky CPVKlára Piňosová
1317Dub nad Moravou OLBarbora Paráková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Cholina OLNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myslejovice PV18,63NPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV15,9616,9616,962022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL16,9917,0217,022022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loučany OL17,3816,7917,382016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice APV17,4717,4217,472019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV16,9717,7317,732021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolní Libina SU17,6317,7817,782022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krasice - Prostějov PV17,9117,0117,912019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice OL17,7118,1018,102018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky APV17,6918,1418,142021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Soběsuky APV18,1617,2718,162016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loučany OL18,2618,2418,262021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL18,1618,2918,292021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice PV18,3317,5518,332022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Soběsuky BPV18,3018,4018,402022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pěnčín PV18,4318,1618,432018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pěnčín PV18,4417,4518,442022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Soběsuky BPV18,5218,5318,532021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Soběsuky BPV18,6518,1018,652018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čechy pod Kosířem PV18,9417,6218,942019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílovice BPV17,8818,9918,992017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Soběsuky PV19,0118,0819,012022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Soběsuky APV17,9719,0219,022019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice APV17,6019,0419,042017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Cholina CholešniceOL18,5419,1119,112021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dětkovice PV18,7319,1319,132018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dětkovice PV18,4219,2219,222017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Soběsuky CPV19,1219,2819,282021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice APV19,3918,7719,392016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olešnice OL18,6719,4419,442016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Cholina OL18,9119,4819,482017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pěnčín B - štikyPV17,6419,4819,482022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pěnčín PV18,1019,5619,562016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Loučany OL17,8719,6919,692022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bílovice PV18,7619,7019,702021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Určice PV19,5119,8019,802018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Krasice - Prostějov PV18,0219,9119,912017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krasice - Prostějov PV20,0119,1920,012018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dětkovice PV20,0419,4120,042022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Soběsuky APV18,5120,0720,072018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Soběsuky APV18,5020,1220,122017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Náměšť na Hané OL18,2920,2420,242019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Soběsuky CPV20,2918,9820,292019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Krasice - Prostějov PV19,6520,2920,292022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Loučany OL20,3618,3020,362017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Vojnice OL19,7720,5220,522022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dětkovice PV18,0520,9820,982016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Soběsuky BPV20,3621,6021,602017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bílovice BPV22,4120,9922,412018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pěnčín PV23,2923,3423,342019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Seloutky PV23,2423,5023,502022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Náměšť na Hané OL23,5419,1823,542022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pěnčín BPV21,2923,7323,732021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Soběsuky BPV18,4724,1024,102019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Pěnčín PV24,4717,8624,472017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Čechy pod Kosířem PV24,5322,8024,532018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bílovice BPV24,3725,4425,442016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bousín PV27,2726,7927,272022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bílovice BPV27,3920,2927,392019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bílovice APV29,2420,2929,242018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Seloutky PV29,6029,6929,692021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dětkovice PV31,0831,1131,112019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Čechy pod Kosířem PV51,9251,9451,942017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bezděčí u Trnávky SYNPNPNP2022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Cholina OLNPNPNP2022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Soběsuky BPVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Olešnice OLNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/19 Pěnčín, PV,
PROL
2016/08/21 Sportovní areál Pěnčín, První ročník dětské pohárové soutěže
-
2016/09/03 Pěnčín, O pohár
VCPV
2017/09/09 Pěnčín, O pohár starosty
VCPV
2018/08/25 Pěnčín, Pohár starosty
VCPV
2019/08/24 Pěnčín - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2021/08/14 Pěnčín, O pohár starosty
VCPV
2022/08/27 Pěnčín, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže