Plešovice 2013 - O Plešovický šutr

Liga: -
Místo: Plešovice
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 21. 09. 2013 19:00
Kontakt:   Antonín Haniš
Telefon:  721276407

Začátek rezervace: 01. 09. 2013 20:00
Konec rezervace: 21. 09. 2013 19:00
Začátek tipování:  01. 09. 2013 20:00
Konec hlasování: 20. 09. 2013 00:00
Zadal: Antonín Haniš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasicskasoutez.cz/doc/pozvanka_492_Pozvanka-na-Plesovicky-sutr.pdf

Poznámka pořadatele

O Plešovický šutr – noční soutěž

Datum : 21.9.2013

Místo: Plešovice, okres Český Krumlov

Kategorie: muži (3B), ženy (2B), soutěž je otevřená pro všechny družstva ČR a SR

Startovné : 200Kč

Terče sklopné, povrch travnatý občas bříza J

Káď, terče a koncová čára osvětleny

Program:

Do 19:00 hod.                    dojezd družstev

19:00 – 19:45 hod.           registrace

19:45 – 20:00 hod.           nástup a po setmění zahájení vlastní soutěže

 

Pravidla:

Dle požárního sporu – povoleny úzké hadice B65 a C42, spoj savice musí být sešroubovaný, čára je nedotknutelná, příprava 5 minut, použití jiného osvětlení než na mašině se nepovoluje

Soutěž není pojištěna

Rezervace pořadí bude probíhat na www.firesport.eu v sekci Soutěže/O Plešovický šutr/Rezervace

Družstva, která nebudou registrována budou zařazena do startovní listiny na volné pozice podle příjezdu.

Dotazy na:

FB - SDH Plešovice,

Email - a_hanis@centrum.cz, nebo na tel. :721 276 407 Antonín Haniš

 

Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení v pivním stanu, pro vytrvalce je možno vydržet s námi až do rána a přespat ve vlastních stanech přímo na soutěžní dráze. Kdo si kde ustele tam si i lehne :D

 

 

Těšíme se na Vaši účast


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plesovice-2013-09-21-3367.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum BCKIvana Dulovcová
22Krasejovka CBPetr T
33Plešovice CKAntonín Haniš
44Přísečná CKPavel Frčka
55Velešín CKMiroslav Marek
66Brloh BCKvasek pecha
77Třísov CKPetr Klimeš
88Chmelná CKIvana Dulovcová
99Přídolí CKAntonín Haniš
1010Velešín BCKMiroslav Marek
1111Dolní Dvořiště ACKPetr Schwarz
1212Brloh ACKvasek pecha
1313Srnín CKAntonín Haniš
1414Rájov CKAntonín Haniš
1515Benešov nad Černou CKAntonín Haniš
1616Netřebice CKMichal Goldfinger
1717Zliv CBJan Dvořák
1818Kájov CKAntonín Haniš
1919Ličov CKAntonín Haniš
2020Stříbřec JHMartin Dobeš
2121Šipoun PTJaroslav Petrlík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brloh BABINECCKAntonín Haniš
22Chmelná CKIvana Dulovcová
33Velešín CKMiroslav Marek
44Benešov nad Černou CKAntonín Haniš
55Plešovice CKAntonín Haniš
66Besednice CKAntonín Haniš
77Třísov CKPavel Frčka
88Chlum CKMichaela Koubová
99Brloh CKAntonín Haniš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chmelná CK--20,572012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chlum CK--21,492012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Holubov CK21,5321,4021,532013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Třísov CK--21,652012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Třísov CK21,9222,1822,182014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Holubov CK--22,392012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chmelná CK23,2221,1623,222013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brloh CK--24,232012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Besednice CK--24,422012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Benešov nad Černou CK24,5822,8224,582014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Benešov nad Černou CK--25,472012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Brloh CK25,8124,6025,812013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Přísečná CK28,2026,8926,892014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Plešovice CK--27,062012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chlum CK23,8427,4127,412013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Plešovice CK28,9427,0428,942013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolní Dvořiště CK28,8828,9628,962014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Dvořiště CK--29,392012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Brloh BABINECCK--30,852012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Velešín CK--38,392012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Třísov CK39,5638,4139,562013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Benešov nad Černou CK41,6141,8841,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Velešín CK43,5724,6843,572013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Brloh BABINECCK47,3246,9547,322013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Plešovice CK28,6468,1868,182014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Brloh CK73,6775,2975,292014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Besednice CK--NP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/30 Plešovice, O pohár starosty obce Zlatá Koruna
-
2013/09/21 Plešovice, O Plešovický šutr
-
2014/06/28 Plešovice náves, O pohár starosty obce
-
2014/06/28 Plešovice náves, O nejrychlejší zadek
-
2014/09/20 Plešovice náves, O Plešovický šutr
-
2015/09/26 Plešovice náves, O Plešovický šutr
-
2019/09/07 Plešovice - hasičská dráha, O Plešovický ŠUTR
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga