Plešovice 2013 - O Plešovický šutr

Liga: -
Místo: Plešovice
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 21. 09. 2013 19:00
Kontakt:   Antonín Haniš
Telefon:  721276407

Začátek rezervace: 01. 09. 2013 20:00
Konec rezervace: 21. 09. 2013 19:00
Začátek tipování:  01. 09. 2013 20:00
Konec hlasování: 20. 09. 2013 00:00
Zadal: Antonín Haniš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasicskasoutez.cz/doc/pozvanka_492_Pozvanka-na-Plesovicky-sutr.pdf

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

O Plešovický šutr – noční soutěž

Datum : 21.9.2013

Místo: Plešovice, okres Český Krumlov

Kategorie: muži (3B), ženy (2B), soutěž je otevřená pro všechny družstva ČR a SR

Startovné : 200Kč

Terče sklopné, povrch travnatý občas bříza J

Káď, terče a koncová čára osvětleny

Program:

Do 19:00 hod.                    dojezd družstev

19:00 – 19:45 hod.           registrace

19:45 – 20:00 hod.           nástup a po setmění zahájení vlastní soutěže

 

Pravidla:

Dle požárního sporu – povoleny úzké hadice B65 a C42, spoj savice musí být sešroubovaný, čára je nedotknutelná, příprava 5 minut, použití jiného osvětlení než na mašině se nepovoluje

Soutěž není pojištěna

Rezervace pořadí bude probíhat na www.firesport.eu v sekci Soutěže/O Plešovický šutr/Rezervace

Družstva, která nebudou registrována budou zařazena do startovní listiny na volné pozice podle příjezdu.

Dotazy na:

FB - SDH Plešovice,

Email - a_hanis@centrum.cz, nebo na tel. :721 276 407 Antonín Haniš

 

Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení v pivním stanu, pro vytrvalce je možno vydržet s námi až do rána a přespat ve vlastních stanech přímo na soutěžní dráze. Kdo si kde ustele tam si i lehne :D

 

 

Těšíme se na Vaši účast


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plesovice-2013-09-21-3367.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum BCKIvana Dulovcová
22Krasejovka CBPetr T
33Plešovice CKAntonín Haniš
44Přísečná CKPavel Frčka
55Velešín CKMiroslav Marek
66Brloh BCKvasek pecha
77Třísov CKPetr Klimeš
88Chmelná CKIvana Dulovcová
99Přídolí CKAntonín Haniš
1010Velešín BCKMiroslav Marek
1111Dolní Dvořiště ACKPetr Schwarz
1212Brloh ACKvasek pecha
1313Srnín CKAntonín Haniš
1414Rájov CKAntonín Haniš
1515Benešov nad Černou CKAntonín Haniš
1616Netřebice CKMichal Goldfinger
1717Zliv CBJan Dvořák
1818Kájov CKAntonín Haniš
1919Ličov CKAntonín Haniš
2020Stříbřec JHMartin Dobeš
2121Šipoun PTJaroslav Petrlík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brloh BABINECCKAntonín Haniš
22Chmelná CKIvana Dulovcová
33Velešín CKMiroslav Marek
44Benešov nad Černou CKAntonín Haniš
55Plešovice CKAntonín Haniš
66Besednice CKAntonín Haniš
77Třísov CKPavel Frčka
88Chlum CKMichaela Koubová
99Brloh CKAntonín Haniš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šipoun PT17,5817,8517,852013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Netřebice CK18,1317,9818,132013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Netřebice CK18,2918,1718,292014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Třísov ACK--18,492012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Holubov ACK--19,442012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plešovice CK19,6418,0719,642014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Třísov CK19,9519,7619,952014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chlum BCK--19,992012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chlum CK--20,042013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Třísov BCK--20,172012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Přísečná ACK20,0920,1820,182014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chlum ACK--20,462012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Plešovice CK--20,522012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stříbřec JH20,5820,3920,582013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Přísečná CK20,8220,5020,822013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Holubov BCK--21,402012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Holubov CK21,4420,2321,442013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chmelná CK--21,552012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasejovka CB20,8721,6021,602013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lomnice nad Lužnicí JH21,8121,0121,812013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rájov CK22,0020,7822,002014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Přísečná CK--23,142012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Brloh BCK--23,442012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Brloh ACK23,6520,6223,652013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Benešov nad Černou CK23,0923,6923,692014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Brloh BCK22,2624,4724,472013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Benešov nad Černou ACK--24,572012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Rájov CK--25,512012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stachy PT24,4325,7125,712013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Boršov nad Vltavou CB24,1425,8625,862013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dolní Dvořiště CK--26,082012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velešín CK--26,412012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Srnín CK--26,592012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Benešov nad Černou CK26,9825,2326,982013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dolní Dvořiště CK26,4827,0127,012013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kájov CK27,6127,4427,612013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kájov CK--27,832012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Benešov nad Černou BCK--28,092012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Pořešín CK--28,212012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Velešín BCK28,4024,7528,402013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Velešín ACK30,1423,8430,142013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Brloh CK22,2232,6632,662014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Zliv CB33,1319,8833,132013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Netřebice CK--33,502012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kájov BCK34,1233,9234,122014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pořešín CK22,5535,2035,202014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dolní Dvořiště ACK38,2338,7738,772014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Přídolí CK--40,412012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Velešín SkvadraCK40,5725,5340,572014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Plešovice CK42,9820,8242,982013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Srnín ACK--44,662012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rájov CK47,5826,5247,582013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Přísečná BCK51,8450,4051,842014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Brloh ACK--NP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Třísov CK--NP2013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/30 Plešovice, O pohár starosty obce Zlatá Koruna
-
2013/09/21 Plešovice, O Plešovický šutr
-
2014/06/28 Plešovice náves, O pohár starosty obce
-
2014/06/28 Plešovice náves, O nejrychlejší zadek
-
2014/09/20 Plešovice náves, O Plešovický šutr
-
2015/09/26 Plešovice náves, O Plešovický šutr
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga