Police - zámecký areál ZRUŠENO 2020 - Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy - ZRUŠENO

Liga: -
Místo: Police
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 26. 09. 2020 19:30
Kontakt:   Pavel Procházka
Telefon:  702210922

Začátek rezervace: 01. 09. 2020 19:30
Konec rezervace: 25. 09. 2020 19:30
Začátek tipování:  26. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 26. 09. 2020 00:00
Zadal: Pavel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 

 

Dobrý den,

 

vzhledem ke vzniklé situaci, jsme se rozhodli naše závody zrušit. Velmi si vážíme vašeho vélkého zájmu. Doufáme, že se budeme moci brzy setkat.

 

 

S pozdravem 

 

SDH Police 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-police-11485.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Police TRPavel
22Heraltice Muži TRMatěj Hroch
33Grešlové Mýto PS SpecialZNRoman Čermák
44Černín ZNJiří Veselý
55Příložany TRMichal Machálek
66Police TRPavel
77Kostníky ŽenyTRJulie Křivanová
88Černín ZNJiří Veselý
99Grešlové Mýto PS 12ZNRoman Čermák
1010Budeč mužiJHMichaela Černá
1111Jemnice Muži PS speciál TRRadek Jenerál
1212Strachoňovice PS12JIJiří Líčka ml.
1313Dešná BJHAleš Coufal
1414Častohostice ženyTRVladěna Nesibová
1515Budeč ŽenyJHMichaela Černá
1616Čechtín TRHana Kučerová
1717Dešná B, PS 12JHAleš Coufal
1818Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1919Jakubov u Moravských Budějovic Ženy TRVendula Vejmelkova
2020Telč PS 12 JISDH Telč SDH TELČ
2121Knínice JILukáš Novák
2222Blatnice TRSDH Blatnice
2323Jemnice ŽenyTRRadek Jenerál
2424Křepice ZNJiří Veselý
2525Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
2626Knínice PS12JILukáš Novák
2727Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
2828Telč JISDH Telč SDH TELČ
2929Lukov ZNTomáš Foral
3030Jemnice Muži PS 12TRRadek Jenerál
3131Krahulov TRAlena Hekerlová
3232Lukov Lukov PS12ZNTomáš Foral
3333Mysletice JIStanislav Dolský
3434Čechtín TRLibor Tvarůžek
3535Buchlovice UHAleš Coufal
3636Mysletice PS12JIStanislav Dolský
3737Čechtín TRLibor Tvarůžek
3838Chvalovice ZNMiroslav Vaněk
3939Chvalovice PS 12ZNMiroslav Vaněk
4040Nevcehle JISabina Maštalířová
4141Petrovice TRJakub Jeřábek
4242Litohoř TRJan Vodička
4343Kostníky TRMartin Puchnar
4444Dešná PS 12JHRené Tříletý
4545Urbanov JILukáš Trkola
4646Jemnice B, Oldstar, PS 12TRRadek Jenerál
4747Krahulov PS 12TRAlena Hekerlová
4848Kobylí Muži PS SpeciálBVJiří Buchta
4949Kobylí Ženy PS SpeciálBVJiří Buchta


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR14,7214,6414,722017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI14,8314,5614,832017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dešná JH14,9814,3714,982017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI15,1614,5515,162017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Police TR15,0015,2315,232017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oponešice TR15,5715,4415,572013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,5815,2515,582012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR14,8015,6215,622014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasonice JI15,3815,6815,682012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,4915,7615,762013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krasonice JI15,7815,3415,782013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR15,1815,8415,842013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Černín ZN15,9215,2615,922017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kostníky TR15,7816,1116,112014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Police TR16,3116,0616,312012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Oponešice TR16,2416,3216,322012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,5715,7416,572012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nesvačilka BO16,1516,5916,592012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hornice TR16,7916,8316,832014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kostníky TR17,1717,1017,172012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krasonice JI16,6817,2117,212014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krahulov TR17,2316,7517,232017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kostníky TR17,3216,8617,322013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rácovice TR17,5016,5917,502017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chvalovice ZN17,7317,4517,732013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kostníky TR17,7417,0517,742017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Únanov ZN16,5917,7517,752013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hornice TR17,5117,7717,772013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Trstěnice ZN18,0016,8718,002012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Knínice JI17,2118,0918,092012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Budkov TR18,2018,4218,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Loděnice ZN18,7517,9318,752012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mysletice JI17,1118,8718,872014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Police TR18,2318,8918,892013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dešná BJH19,3619,8919,892014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hornice TR20,4119,8420,412012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Budkov TR19,8020,5920,592012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Budkov TR20,8321,8721,872013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kojatice TR20,1323,0523,052014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ostojkovice JH23,3223,1323,322012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jackov TR23,1923,9723,972012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Strachoňovice JI23,4923,9723,972017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Menhartice TR24,0821,7524,082014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kojatice TR20,8324,1924,192013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rácovice TR25,2218,7025,222012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bítovánky TR36,9737,2437,242017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Martínkov TR46,3120,4546,312013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Blížkovice Stará gardaZN32,5156,0756,072014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dešná JHNPNPNP2013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Strachoňovice JINPNPNP2014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lesná ZNNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Radkovice u Hrotovic TRNP19,72NP2012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lhotice TRNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Slavíkovice TRNPNPNP2012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Police TRNPNPNP2014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dešná JH25,93NPNP2012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vítonice ZN18,5017,5718,502014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,2319,1319,232017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loděnice ZN18,6519,7119,712014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,5519,9519,952013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Božice ZN20,1120,1220,122014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Police TR20,2820,0620,282017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Strachoňovice JI20,4920,8220,822017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR21,6718,4521,672013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kostníky TR21,3621,6921,692017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI21,7421,7721,772014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Police TR22,0021,3722,002014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Říše JI21,3022,2722,272014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kostníky TR22,5620,7422,562014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jakubov u Moravských Budějovic TR22,2022,5622,562013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Miroslav ZN20,3222,6622,662014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Police TR21,5622,7722,772013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kostníky TR21,5122,8822,882014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hornice TR22,6023,0623,062013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Říše JI23,8222,2123,822013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mysletice JI24,0122,7424,012014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vesce TR24,4824,0424,482014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krahulov TR24,9824,4524,982017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vratěnín ZN26,2826,4526,452014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Police TR26,8530,2730,272013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vratěnín ZN31,6425,4531,642013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vratěnín ZN33,5630,7333,562013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Staré Hobzí JHNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladoňovice TRNPNPNP2013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/28 Zámecký areál, Noční hasičské závody Police
-
2013/05/18 Police, Zámecký areál, O pohár starosty obce Police
-
2013/09/28 Police, Zámecký areál, Noční závody Police
-
2014/05/17 Police (zámecký areál), O pohár starosty obce Police
-
2014/08/23 Police, Zámecký areál, Znojemská liga
ZNL
2014/09/27 Zámecký areál Police, Noční závody Police
-
2015/09/26 Police Zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2016/09/24 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2020/09/26 Police - zámecký areál ZRUŠENO, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy - ZRUŠENO
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2022/09/24 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 11. MEMORIÁL Jana Slámy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/02/11 Nevřeň, ICE CUP
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/06/24 Vranín areál U Havrana, Vranín noční soutěž - speciály, PS12 - muži, ženy
-
2023/07/02 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2023/08/05 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík 2B (7.kolo MSL)
-
2023/08/12 Chudenice, Chudenice Memoriál Václava Zoubka 2023
-
2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023
-
Kdy Kde Liga