Police - zámecký areál ZRUŠENO 2020 - Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy - ZRUŠENO

Liga: -
Místo: Police
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 26. 09. 2020 19:30
Kontakt:   Pavel Procházka
Telefon:  702210922

Začátek rezervace: 01. 09. 2020 19:30
Konec rezervace: 25. 09. 2020 19:30
Začátek tipování:  26. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 26. 09. 2020 00:00
Zadal: Pavel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 

 

Dobrý den,

 

vzhledem ke vzniklé situaci, jsme se rozhodli naše závody zrušit. Velmi si vážíme vašeho vélkého zájmu. Doufáme, že se budeme moci brzy setkat.

 

 

S pozdravem 

 

SDH Police 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-police-11485.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Police TRPavel
22Heraltice Muži TRMatěj Hroch
33Grešlové Mýto PS SpecialZNRoman Čermák
44Černín ZNJiří Veselý
55Příložany TRMichal Machálek
66Police TRPavel
77Kostníky ŽenyTRJulie Křivanová
88Černín ZNJiří Veselý
99Grešlové Mýto PS 12ZNRoman Čermák
1010Budeč mužiJHMichaela Černá
1111Jemnice Muži PS speciál TRRadek Jenerál
1212Strachoňovice PS12JIJiří Líčka ml.
1313Dešná BJHAleš Coufal
1414Častohostice ženyTRVladěna Nesibová
1515Budeč ŽenyJHMichaela Černá
1616Čechtín TRHana Kučerová
1717Dešná B, PS 12JHAleš Coufal
1818Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1919Jakubov u Moravských Budějovic Ženy TRVendula Vejmelkova
2020Telč PS 12 JISDH Telč SDH TELČ
2121Knínice JILukáš Novák
2222Blatnice TRSDH Blatnice
2323Jemnice ŽenyTRRadek Jenerál
2424Křepice ZNJiří Veselý
2525Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
2626Knínice PS12JILukáš Novák
2727Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
2828Telč JISDH Telč SDH TELČ
2929Lukov ZNTomáš Foral
3030Jemnice Muži PS 12TRRadek Jenerál
3131Krahulov TRAlena Hekerlová
3232Lukov Lukov PS12ZNTomáš Foral
3333Mysletice JIStanislav Dolský
3434Čechtín TRLibor Tvarůžek
3535Buchlovice UHAleš Coufal
3636Mysletice PS12JIStanislav Dolský
3737Čechtín TRLibor Tvarůžek
3838Chvalovice ZNMiroslav Vaněk
3939Chvalovice PS 12ZNMiroslav Vaněk
4040Nevcehle JISabina Maštalířová
4141Petrovice TRJakub Jeřábek
4242Litohoř TRJan Vodička
4343Kostníky TRMartin Puchnar
4444Dešná PS 12JHRené Tříletý
4545Urbanov JILukáš Trkola
4646Jemnice B, Oldstar, PS 12TRRadek Jenerál
4747Krahulov PS 12TRAlena Hekerlová
4848Kobylí Muži PS SpeciálBVJiří Buchta
4949Kobylí Ženy PS SpeciálBVJiří Buchta


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,9818,0918,092013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vémyslice ZN17,9418,1318,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jezeřany-Maršovice ZN17,3618,1418,142014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Budeč JH17,9818,3318,332013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Police TR18,3118,5518,552014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hodonice ZN18,9018,5518,902014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dobřínsko ZN19,0919,1319,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hornice TR19,1718,9719,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Police TR19,2719,5919,592013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR18,2919,6719,672013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chvalovice ZN19,7418,7819,742014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Únanov ZN20,3219,1020,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chvalovice ZN18,2820,3820,382013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dešná JH20,8220,5520,822013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Litohoř TR20,7520,9520,952013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kostníky TR19,4420,9820,982013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jaroměřice nad Rokytnou TR21,0219,5621,022013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR21,1719,5821,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rácovice TR21,2920,8421,292013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radotice TR21,4722,7122,712013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jevišovice ZN22,3023,1723,172014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Loděnice ZN20,8523,2423,242014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kostníky TR24,3423,1824,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Písečné JH26,7826,2626,782013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jackov TR28,3727,5328,372013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dešná JH27,1929,4329,432014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Výrovice ZN32,5233,9833,982014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/28 Zámecký areál, Noční hasičské závody Police
-
2013/05/18 Police, Zámecký areál, O pohár starosty obce Police
-
2013/09/28 Police, Zámecký areál, Noční závody Police
-
2014/05/17 Police (zámecký areál), O pohár starosty obce Police
-
2014/08/23 Police, Zámecký areál, Znojemská liga
ZNL
2014/09/27 Zámecký areál Police, Noční závody Police
-
2015/09/26 Police Zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2016/09/24 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2020/09/26 Police - zámecký areál ZRUŠENO, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy - ZRUŠENO
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga