Zámecký areál Police 2014 - Noční závody Police

Liga: -
Místo: Police
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 09. 2014 19:30
Kontakt:   Pavel Procházka
Telefon:  702 210 922

Začátek rezervace: 01. 09. 2014 00:00
Konec rezervace: 27. 09. 2014 18:00
Začátek tipování:  01. 09. 2014 20:00
Konec hlasování: 27. 09. 2014 00:00
Zadal: Pavel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Police

si Vás dovoluje pozvat na  4. ročník soutěže v požárním útoku

 

Noční závody Police

 

 

 

 

 

Kdy:                     27. 9. 2014

 

Kde:                      V Polici ( zámecký areál )

 

Kategorie:            muži, ženy

 

Disciplína:            Muži: Provedení jednoho požárního útoků na 2B

                                        Samostatné kategorie:

 

                                               PS 12 speciál (B 65mm, C 42mm)

                                               PS 12 bez úprav (B 75mm, C 52mm)

 

                              Ženy: Provedení jednoho požárního útoku na 2B (B 65mm, C 42mm)

                               

 

Program:              18:00 – příjezd a prezence družstev

                              19:30 – nástup soutěžních družstev a zahájení soutěže

 

Přihlášení:            Na stránkách www.firesport.eu od 1.9.2014

 

Startovné:            200 Kč

 

Startovní pořadí: Dle přihlášení.

 

Kontakt:               e-mail: SDHPolic@seznam.cz

                              Tel: 702 210 922

 

Ceny:                    Kromě pohárů se můžete těšit na další hodnotné ceny.      

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Vaši účast se těší SDH Police.

 

 

Ostatní informace budou upřesněny před začátkem soutěže. Pořadatelé si vyhrazují právo změnit program soutěže.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-police-2014-09-27-5865.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Police MužiTRPavel
22Kostníky TRMartin Bartoš
33Mysletice ŽenyJIStanislav Dolský
44Kostníky ženyTRDankaKa
55Vesce ženyTRPavel
66Police 12TRPavel
77Budeč JHJan Báchor
88Menhartice PS 12TRZdeňka Ellingerová
99Mysletice JIStanislav Dolský
1010Police ženyTRPavel
1111Písečné PS12JHTomáš Vlček
1212Korolupy PS 12ZNPavel
1313Dešná BJHAleš Coufal
1414Bačkovice PS 12TRPavel
1515Blížkovice ZNMartin Bloudíček
1616Mysletice PS12JIStanislav Dolský
1717Dešná B, PS 12JHAleš Coufal
1818Krasonice PS12JILukáš Pivonka
1919Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
2020Radkovice u Hrotovic MužiTRVladimír Kočí
2121Vratěnín ženyZNPavel
2222Krasonice JILukáš Pivonka
2323Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
2424Menhartice TRZdeňka Ellingerová
2525Oponešice TRJosef Navrátil
2626Nová Říše ženyJIKlára Brychtová
2727Kojatice TRAleš Šotkovský
2828Strachoňovice JIJiří Líčka
2929Mladoňovice mužiTRAleš Daňhel
3030Budkov TRPavel Jelinek
3131Korolupy PS 12ZNPavel
3232Hornice TRAleš Bobu
3333Kostníky TRMartin Bartoš
3436Budkov PS12TRPavel Jelinek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,9818,0918,092013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vémyslice ZN17,9418,1318,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jezeřany-Maršovice ZN17,3618,1418,142014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Budeč JH17,9818,3318,332013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Police TR18,3118,5518,552014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hodonice ZN18,9018,5518,902014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dobřínsko ZN19,0919,1319,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hornice TR19,1718,9719,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Police TR19,2719,5919,592013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR18,2919,6719,672013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chvalovice ZN19,7418,7819,742014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Únanov ZN20,3219,1020,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chvalovice ZN18,2820,3820,382013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dešná JH20,8220,5520,822013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Litohoř TR20,7520,9520,952013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kostníky TR19,4420,9820,982013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jaroměřice nad Rokytnou TR21,0219,5621,022013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR21,1719,5821,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rácovice TR21,2920,8421,292013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radotice TR21,4722,7122,712013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jevišovice ZN22,3023,1723,172014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Loděnice ZN20,8523,2423,242014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kostníky TR24,3423,1824,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Písečné JH26,7826,2626,782013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jackov TR28,3727,5328,372013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dešná JH27,1929,4329,432014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Výrovice ZN32,5233,9833,982014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/28 Zámecký areál, Noční hasičské závody Police
-
2013/05/18 Police, Zámecký areál, O pohár starosty obce Police
-
2013/09/28 Police, Zámecký areál, Noční závody Police
-
2014/05/17 Police (zámecký areál), O pohár starosty obce Police
-
2014/08/23 Police, Zámecký areál, Znojemská liga
ZNL
2014/09/27 Zámecký areál Police, Noční závody Police
-
2015/09/26 Police Zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2016/09/24 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga