Police - zámecký areál 2018 - Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy

Liga: -
Místo: Police
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 22. 09. 2018 19:30
Kontakt:   Pavel Procházka
Telefon:  702 210 922

Začátek rezervace: 03. 09. 2018 19:30
Konec rezervace: 21. 09. 2018 19:30
Začátek tipování:  22. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Pavel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Police

si Vás dovoluje pozvat na

 

 

 

8. ročník noční soutěže v požárním útoku.

 

 

„MEMORIÁL Jana Slámy“

 

 

Kdy:                           22.9.2018

Kde:                           V Polici ( zámecký areál )

Kategorie:                 muži, ženy

Disciplína:                 Muži: Provedení jednoho požárního útoků na 2B, samostatné kategorie

pro PS12 speciál a pro PS 12 bez úprav. (B 65mm, C 42mm sportovní hadice lze zapůjčit u domácího týmu)

 

                                    Ženy:   Provedení jednoho požárního útoku na 2B (B 65mm, C 42mm)

 

Program:                   19:00 – příjezd a prezence družstev

    19:30 – nástup soutěžních družstev a zahájení soutěže

Přihlášení:                 Na stránkách www.firesport.eu od 3. 9. 2017

Startovné:                 200 Kč

Kontakt:                    mobil: +420 702 210 922

 

Ceny:                         Sele na rožeň, sud piva, divočák, finanční odměny

 

 

 

 

 

 

Na Vaši účast se těší SDH Police.

 

 

 

Ostatní informace budou upřesněny před začátkem soutěže. Pořadatelé si vyhrazují právo změnit program soutěže.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-police-9938.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Police TRPavel
22Knínice JILukáš Novák
33Kostníky TRMartin Puchnar
44Litovany TRPetra Mezírková
55Černín ZNJiří Veselý
66Knínice PS12JILukáš Novák
77Police TRPavel
88Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
99Kostníky ženyTRDankaKa
1010Dešná BJHAleš Coufal
1111Černín PS12ZNJiří Veselý
1212Police TRPavel
1313Strachoňovice JIJiří Líčka
1414Litovany PS 12TRPetra Mezírková
1515Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
1616Dešná BJHAleš Coufal
1717Šaratice VYJan Jeřábek
1818Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1919Blatnice TRSDH Blatnice
2020Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
2121Domamil TRJaroslav
2222Rácovice TROndřej Šťastný
2323Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
2424Mladoňovice TRAleš Daňhel
2525Krahulov TRAlena Hekerlová
2626Rácovice PS 12TROndřej Šťastný
2727Mysletice JIStanislav Dolský
2828Lesná ZNLuboš Svoboda
2929Kostníky B PS12TRDankaKa
3030Mysletice PS 12JIStanislav Dolský
3131Lesná Ps12ZNLuboš Svoboda
3232Blatnice Ps12TRSDH Blatnice
3333Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3434Menhartice PS 12TRDaniel Beňadik
3535Lhotice TRLaďa Jánský
3636Krotějov  SportTADavid Kozel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,9818,0918,092013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vémyslice ZN17,9418,1318,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jezeřany-Maršovice ZN17,3618,1418,142014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Budeč JH17,9818,3318,332013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Police TR18,3118,5518,552014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hodonice ZN18,9018,5518,902014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dobřínsko ZN19,0919,1319,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hornice TR19,1718,9719,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Police TR19,2719,5919,592013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR18,2919,6719,672013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chvalovice ZN19,7418,7819,742014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Únanov ZN20,3219,1020,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chvalovice ZN18,2820,3820,382013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dešná JH20,8220,5520,822013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Litohoř TR20,7520,9520,952013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kostníky TR19,4420,9820,982013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jaroměřice nad Rokytnou TR21,0219,5621,022013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR21,1719,5821,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rácovice TR21,2920,8421,292013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radotice TR21,4722,7122,712013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jevišovice ZN22,3023,1723,172014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Loděnice ZN20,8523,2423,242014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kostníky TR24,3423,1824,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Písečné JH26,7826,2626,782013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jackov TR28,3727,5328,372013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dešná JH27,1929,4329,432014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Výrovice ZN32,5233,9833,982014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/28 Zámecký areál, Noční hasičské závody Police
-
2013/05/18 Police, Zámecký areál, O pohár starosty obce Police
-
2013/09/28 Police, Zámecký areál, Noční závody Police
-
2014/05/17 Police (zámecký areál), O pohár starosty obce Police
-
2014/08/23 Police, Zámecký areál, Znojemská liga
ZNL
2014/09/27 Zámecký areál Police, Noční závody Police
-
2015/09/26 Police Zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2016/09/24 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/11/24 hřiště Vrbětice, Čertovské Vrbětice 2018
-
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
Kdy Kde Liga