Proskovice 2023 - 12. Kolo Moravskoslezského poháru

Liga: -
Místo: Proskovice
Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 27. 08. 2023 14:00
Kontakt:   SDH Proskovice
Telefon:  602516121

Začátek rezervace: 06. 08. 2023 14:00
Konec rezervace: 27. 08. 2023 13:00
Začátek tipování:  06. 08. 2023 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2023 00:00
Zadal: Jan Tichý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Upravená pravidla PÚ

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Na pastvinách 400/2

Ostrava - Proskovice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-proskovice-13371.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Proskovice MužiOVJan Tichý
22Kozmice bOPJiří Šimíček
33Prchalov ANJJan Tichý
44Proskovice BOVJan Tichý
55Jistebník NJDominik Vajbar
66Hněvošice OPPetr Vitásek
77Prchalov BNJJan Tichý
88Vrbice BKADavid Plasgura
99Neplachovice OPPavel Tyll
1010Velké Hoštice AOPVojta Mikolajský
1111Jamnice OPDominik
1212Chlebičov OPVít Ciminga
1313Velké Hoštice COPLukáš Pluške
1414Bolatice OPLenka
1515Svoboda OPJakub Polomský
1616Milostovice OPMartin Šimkovský
1717Svoboda OPJakub Polomský
1818Petřvald 2-Petřvaldík NJDominik Vajbar
1920Kobeřice OPLibor Drastík
2030Služovice OPDušan Baránek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Proskovice OVJan Tichý
22Tošovice NJNikola Kostková
33Jistebník NJDominik Vajbar
44Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
55Svinov ženy BOVHelen Novackova
66Bolatice OPLenka
77Loučka AVSVeronika Sedlářová
88Služovice OPDušan Baránek
99Neplachovice OPAdéla Malá
1010Bohuslavice u Zlína ZLPeťa Hejníčková
1111Svoboda OPJakub Polomský
1212Služovice OPDušan Baránek
1313Bartovice OVAndrea Škultetyová
1414Olšovec PRLenka Zdráhalová
1515Plumlov MambyPVMonika Škrabanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bartovice OV17,0816,9417,082023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Svinov BOV17,8817,6917,882023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Tošovice NJ18,251,8118,252023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Neplachovice OP18,3718,0618,372023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malé Hoštice OP17,6918,4618,462023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bolatice OP1,8817,8118,802023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svoboda OP1,9719,3219,702023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Služovice OP19,6620,0120,012023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Proskovice OVNPNPNP2023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kobeřice OP19,7719,9119,912023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Služovice OP20,7320,6720,732023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chuchelná OP21,7820,2121,782023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velké Hoštice OP23,9223,7523,922023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vávrovice OP28,3219,6828,322023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Proskovice OV34,2434,2934,292023/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2023/08/27 Proskovice, 12. Kolo Moravskoslezského poháru
-
2023/08/27 Proskovice, 12. Kolo Moravskoslezského poháru
MSP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/21 Hřiště TJ Sokol Pohled, O pohár starosty SDH,večerní soutěž v PÚ,2B
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Litenčice - fotbalové hřiště, Dětská soutěž Litenčice
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál Bakov n/J, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž O pohár obce Hrobice
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice (noční)
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
Kdy Kde Liga