Robčice 2021 - O pohár obce Robčice

Liga: ZČHL
Místo: Robčice
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 14. 08. 2021 12:00
Kontakt:   Radek Růt
Telefon:  721852636

Začátek rezervace: 31. 07. 2021 20:00
Konec rezervace: 14. 08. 2021 12:00
Začátek tipování:  14. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 14. 08. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-robcice-11532.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Robčice PJRadek Růt
22Křenovy DOMartin Hosl
33Žebnice PSJakub Kolář
44Dehtín KTVláďa Kučera
55Únětice 1911 PJOndřej Kail
66Mochtín KTPetr Kanta
77Nevřeň PSJícháč
88Bezděkov pod Třemšínem PBJan Trčka
99Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
1010Horní Lukavice PJJan Hůla
1111Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1212Příšov PSJitka Racková
1313Mirošov ROsmatlak vaclav
1414Stýskaly PSVáclav Švíka
1515Útušice PJZdeněk Dědek
1616Želčany PJVáclav Kasl
1717Štěnovický Borek APJJan Albl
1818Hlubyně PBJiří Novotný
1919Štítary DOMiroslav Žáček
2020Mokrouše PJSDH Mokrouše
2139Bolkov PJVladimír Štýs
2240Zahorčice KTJosef Kolář
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJOndřej Kail
22Dehtín KTVláďa Kučera
33Hradec PJAneta Píchová
44Štichovice PSSDH ŠTICHOVICE ŽENY
55Štítary DODenis Balounová
66Drahkov LadiesPJKarolína Regentová
77Želčany PJVáclav Kasl
88Žákava PJLibor Valeš
99Hlubyně PBDana Hrzalová
1010Chotíkov PSMonča
1120Poděvousy DOJana Olšovská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,5516,3616,552021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlubyně PB17,1416,9917,142021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,1416,5317,142021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Horní Lukavice PJ17,3717,5117,512021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dehtín KT17,8217,1717,822021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nevřeň PS17,5817,8817,882021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Kamenice DO17,1018,1918,192021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mokrouše PJ17,7818,2718,272021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mochtín KT18,2817,9118,282021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Únětice 1911 BPJ18,4118,3118,412021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Křenovy DO18,7318,0618,732021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Želčany PJ18,1919,1319,132021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Příšov PS19,4719,2919,472021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mirošov RONP18,56NP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štěnovický Borek APJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Útušice PJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zahorčice KTNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stýskaly PSNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Štítary DONPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Robčice PJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolkov PJNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/06/04 Útušice, O pohár obce Útušice
ZČHL
2022/06/11 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/06/12 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2022/07/10 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2022/07/23 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2022/07/24 Buková (SDH), O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2022/07/30 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
ZČHL
2022/07/31 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2022/08/06 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga