Roudnice 2016 - 5. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Roudnice
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 03. 07. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 19. 06. 2016 19:30
Konec rezervace: 02. 07. 2016 23:59
Začátek tipování:  03. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 03. 07. 2016 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudnice-7182.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Hrobice PAHonza Pajer
25Moravany PAHonza Pajer
36Dubenec TUTomáš Karásek
47Bystřec  AUOHonza Pajer
58Roudnice HKHonza Pajer
69Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Pajer
710Trnov RKHonza Pajer
811Pšánky HKHonza Pajer
912Myštěves HKHonza Pajer
1013Letohrad - Kunčice  BUOHonza Pajer
1114Letohrad - Kunčice  CUOHonza Pajer
1215Bystřec  BUOHonza Pajer
1316Velký Třebešov NAHonza Pajer
1417Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
1518Bašnice JCHonza Pajer
1619Čeperka NPALeoš Kříž
1720Velichovky NAHonza Pajer
1821Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
1922Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
2023Jeníkovice HKJana Kupková
2125Srch PAFilip Kolman
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vitiněves JCHonza Pajer
23Myštěves HKHonza Pajer
34Rokytno PAHonza Pajer
45Roudnice HKHonza Pajer
56Dolní Přím HKHonza Pajer
67Libuň JCHonza Pajer
78Libňatov TUHonza Pajer
89Rohovládova Bělá PALucie Samková
910Bystřec UOLinda Marešová
1011Nepomuky UOKateřina Krudencová
1112Dlouhá Ves RKPepa Malý
1213Letohrad - Orlice UOHonza Pajer


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO15,8916,1016,102016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK16,2416,0116,242017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vitiněves JC16,3116,2716,312013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,3416,2216,342015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,5816,1516,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM16,1916,6416,642019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nepomuky UO16,7416,5216,742019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Orlice UO16,1116,7816,782019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrobice ExplosiaPA16,7816,8016,802019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK16,6016,8516,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM16,8616,4416,862017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Orlice UO16,0716,8716,872017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Myštěves HK16,9216,7516,922018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Libuň JC16,4516,9216,922017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vitiněves JC17,0616,5517,062014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rokytno PA17,0716,6117,072016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myštěves HK17,1616,3417,162019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Červená UO17,6217,4517,622019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice UO17,7016,6317,702015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Orlice UO17,8517,1617,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dolní Přím HK17,6517,8617,862016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libňatov TU17,9317,8317,932016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Orlice UO18,0317,3118,032018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice UO18,0917,4618,092013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dlouhá Ves RK16,4618,1818,182019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kunětice PA18,2817,4418,282013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Orlice UO18,3217,1018,322014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nepomuky UO18,3417,6418,342017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libuň JC18,2718,3618,362014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolní Přím HK18,4118,2818,412017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Orlice UO17,5418,4118,412013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nepomuky UO17,8218,4818,482018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrobice PA18,5517,3818,552018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dlouhá Ves RK18,5818,6518,652016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dolní Přím HK18,8317,6918,832018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Roudnice HK18,8919,2519,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Libuň JC19,4416,9319,442016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vitiněves JC19,4718,2119,472016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Trnov RK19,5419,3419,542014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Přím HK19,8219,8719,872014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Roudnice HK19,9819,2719,982016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rohovládová Bělá PA20,3918,5520,392016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Červená UO17,9920,4320,432018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lodín HK19,3820,5420,542013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Libňatov TU20,4020,5520,552013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hrobice PA16,9820,6620,662017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nepomuky UO16,9220,6720,672016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC19,3920,6920,692013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Rohovládova Bělá PA20,6520,8620,862013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Renmotor Jinolice JC21,1316,7821,132019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libuň JC16,5021,6021,602015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Jeníkovice HK21,6421,8721,872014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Trnov RK18,5624,0424,042019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jeníkovice HK18,1024,2224,222013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Holice PA22,4724,2224,222017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libuň JC24,7824,3324,782018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rokytno PA16,0324,7824,782017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Libňatov TU22,6525,1225,122014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Roudnice HK25,4425,1725,442018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Roudnice HK32,3832,5732,572013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Libňatov TU36,7637,4837,482015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Myštěves HK37,7338,1038,102013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dlouhá Ves RK45,8044,1645,802018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Kunčice UONPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dolní Přím HK20,80NPNP2013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Myštěves HKNPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Roudnice HKNPNPNP2017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dolní Přím HKNPNPNP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Roudnice HK23,2522,70NP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Košťálov SM18,15NPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/05 Roudnice, 8. kolo VCHL
VČHL
2014/06/01 Roudnice, 4. kolo VČHL
VČHL
2015/09/12 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2016/07/03 Roudnice, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže