Rybova Lhota - hřiště Skalice 2024 - O pohár SDH Rybova Lhota

Liga: THL
Místo: Rybova Lhota
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 22. 06. 2024 13:00
Kontakt:   Martin Brt
Telefon:  720744721

Začátek rezervace: 22. 06. 2024 13:00
Konec rezervace: 22. 06. 2024 13:00
Začátek tipování:  22. 06. 2024 00:00
Konec hlasování: 22. 06. 2024 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rybova-lhota-14110.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chlum BN16,6917,6817,682022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH18,2418,0718,242024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slapy XTA18,3218,4718,472023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bezděčín TA18,0518,7318,732022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chlum BN19,1117,6219,112023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nová Včelnice JH19,4319,0219,432022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ústrašice TA20,0319,2620,032024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zhoř u Tábora TA19,5420,3920,392023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Bukovsko CB20,3620,5920,592024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zhoř u Tábora TA19,0320,8520,852024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Včelnice JH20,8520,3420,852023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Choustník TA21,1420,3321,142022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdešov JH21,7620,9821,762023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Smrkov TA18,9821,7821,782024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrbonín TA21,8318,4921,832022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Oltyně TA21,3722,0422,042023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chrbonín TA29,9929,5029,992023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zhoř u Tábora TA30,7328,2830,732022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Košice TA35,2734,8235,272024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Oltyně TA36,7433,0836,742022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zdešov JHNPNPNP2024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chrbonín TANPNPNP2024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Zdislavice BNNPNPNP2022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Oltyně TANPNPNP2024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svaté Pole PB17,8518,0218,022024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dvorce TA16,0318,1918,192024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Smrkov Šišky TA17,3418,4718,472024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Svaté Pole PB17,6118,8818,882023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tučapy Mandarinky TA18,9921,6721,672024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zhoř u Tábora TA21,2122,4222,422023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Oltyně TA28,282,8928,902023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Smrkov TA40,9541,9441,942024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nedvědice TA26,1743,0743,072022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dvorce TA1,201,20NP2023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Svaté Pole PBNPNPNP2022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Bukovsko CBNPNPNP2024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Rybova Lhota, O pohár SDH Rybova Lhota
-
2014/06/07 Rybova Lhota, O pohár SDH Rybova Lhota
-
2015/06/06 Rybova Lhota, O pohár SDH Rybova Lhota
-
2022/06/18 Rybova Lhota - hřiště Skalice, O pohár SDH Rybova Lhota
THL
2023/06/17 Rybova Lhota - hřiště Skalice, O pohár SDH Rybova Lhota
THL
2024/06/22 Rybova Lhota - hřiště Skalice, O pohár SDH Rybova Lhota
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2024/07/27 Dobronice - hřiště Kozmice, O pohár SDH Dobronice u Chýnova
THL
2024/08/03 Skrýchov u Malšic, O pohár SDH Skrýchov u Malšic
THL
2024/08/10 Božejovice, O pohár SDH Božejovice
THL
2024/08/11 Řepeč, O pohár obce Řepeč
THL
2024/08/24 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2024/09/14 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého
THL
Kdy Kde Liga