Rynárec 2019 - O pohár starosty obce Rynárec, 2B

Liga: PLPU
Místo: Rynárec
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 13. 07. 2019 12:00
Kontakt:   Zdeněk Vlk
Telefon:  721 553 264

Začátek rezervace: 13. 07. 2019 12:00
Konec rezervace: 13. 07. 2019 12:00
Začátek tipování:  13. 07. 2019 00:00
Konec hlasování: 13. 07. 2019 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rynarec-10412.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou BPE--14,532018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Markvarec JH--15,102018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE--15,272018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Batelov JI--15,962018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Strachoňovice JI--16,082018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Heřmaneč JH--16,292018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rynárec PE--16,932018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Cizkrajov JH--17,162018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Božejovice TA--17,462018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kaliště JI--17,572018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Choustník TA--17,822018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libkova Voda PE--20,952018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rudolfov CB--22,142018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mysletice JI--22,422018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Milíčov JI--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Němčice JH--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Strmilov JH--DSQ2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zajíčkov PE--18,272018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Strachoňovice JI--19,032018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mysletice JI--19,932018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nová Včelnice JH--20,632018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Batelov JI--22,312018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,172018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Milíčov JI--26,872018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Choustník TA--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/29 Rynárec, PE, Pohár Rynárec
PEHL
2010/08/28 Rynárec, PE, Pohár Rynárec
PEHL
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
PLPU
2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/04 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce
PLPU
2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/06/29 Mysletice, O pohár SDH Mysletice
PLPU
2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B
PLPU
2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
2019/09/14 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga