Šaratice 2017 - O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B

Liga: -
Místo: Šaratice
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 16. 09. 2017 20:00
Kontakt:   SDH Šaratice
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 09. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 09. 2017 20:00
Začátek tipování:  01. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 09. 2017 00:00
Zadal: Jan Jeřábek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C5%A0aratice-1475223716128764/?rc=p

Poznámka pořadatele

Soutěž se běží na 2B jak muži tak ženy dohromady. Dle pravidel VCOV. Hadice C42, B65.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-saratice-9058.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Šaratice MužiVYJan Jeřábek
22Hodějice ŽenyVYMartin Bezděk
33Miroslav ženy AZNLukáš Badin
44Mokrá BOJara
55Podolí MužiVSJan Jeřábek
66Jezeřany-Maršovice MužiZNJan Jeřábek
77Lesná Drůbeží lhota MužiZNJan Jeřábek
88Hodějice MužiVYMartin Bezděk
99Mělčany BOMartin H
1010Šaratice MužiVYJan Jeřábek
1111Hodějice Ženy,BVYMartin Bezděk
1212Mokrá BBOMiroslav Neveselý
1313Nesvačilka BBOJirka Fiala
1414Jezeřany-Maršovice B MužiZNJan Jeřábek
1515Silůvky ženyBOBroňa Fráňová
1616Tučapy AVYLukáš Machanec
1717Nesvačilka Old boysBOJirka Fiala
1818Radslavice ŽenyVYMonika Bonczkova
1919Kuřim ženyBOJan Jeřábek
2020Nesvačilka ABOJirka Fiala
2121Tučapy BVYLukáš Machanec
2222Ivanovice na Hané ženyVYJan Jeřábek
2323Slušovice ženyZLJan Jeřábek
2424Kuřim mužiBOJan Jeřábek
2525Radslavice VYLukin
2626Hostěrádky-Rešov VYJan Jeřábek
2727Šitbořice MužiBVTonda Karmasin
2828Slušovice mužiZLJan Jeřábek
2929Křenovice ženyVYJara Konečný
3030Milešovice DorostenciVYJan Florián
3131Habrovany mužiVYJan Jeřábek
3232Křenovice MužiVYJan Matula
3333Milešovice Dorostenky VYJan Florián
3435Ivanovice na Hané MužiVYKlára Urbánková
3536Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
3637Dražovice ženyVYKristýna Kachlíková
3738Hrušky HlenikyVYJara Konečný
3839Bratčice ženyBOBroňa Fráňová
3940Pustiměř DorostVYPetra Krejčiříková
4041Bratčice mužiBOBroňa Fráňová
4142Pustiměř ŽenyVYPetra Krejčiříková
4243Újezd u Brna MužiBOJan Jeřábek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mokrá ABO15,4315,3315,432017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hodějice VY15,4515,3715,452017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice VY15,6415,3315,642019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nesvačilka ABO15,5715,8215,822017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Habrovany VY15,6315,8415,842019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radslavice VY15,5715,9215,922017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostěrádky-Rešov AVY16,0214,3516,022019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Šaratice VY14,9116,1916,192019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kuřim BBO16,2315,7816,232019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Topolany AVY15,1416,3216,322019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hostěrádky-Rešov BVY16,3516,3216,352019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lesná ZN16,1316,5216,522019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mokrá BO16,5615,3416,562019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Šaratice VY16,7916,4616,792017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Podolí VS15,8916,8516,852017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Topolany BVY16,8616,6016,862019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hostěrádky-Rešov AVY15,8917,0317,032017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kuřim BBO15,9917,0617,062017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kuřim ABO16,6117,1117,112019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mělčany BO15,9417,5717,572017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nesvačilka BBO17,6617,5117,662017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hostěrádky-Rešov BVY17,7416,9717,742017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Račice VY17,9316,9217,932019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tučapy AVY18,0715,4218,072017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Habrovany VY17,1218,3118,312017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křepice ZN17,2419,1719,172019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pustiměř VY19,7918,7319,792019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Křenovice VY16,2020,3820,382019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lesná ZN20,4119,0720,412017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Milešovice VY21,6622,5522,552017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Újezd u Brna BO26,6225,3326,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hrušky VY27,3627,9627,962017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mokrá BBO17,2632,1632,162017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bohutice ZN34,2234,4034,402019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Šitbořice BV35,5123,4035,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  * Šakuř ---NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hodějice VY--NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jezeřany-Maršovice AZN--NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Slušovice ZL--NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Radslavice VY--NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jezeřany-Maršovice BZN--NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Únanov ZN--NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kuřim ABO--NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dražovice VY17,5918,7718,772017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ivanovice na Hané VY18,6919,1419,142013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slušovice ZL17,8219,2719,272017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dražovice VY18,6019,3819,382013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ivanovice na Hané BVY18,9719,4419,442013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hodějice VY19,4919,0819,492015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočany BVY19,5418,4219,542015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hodějice VY18,5420,2120,212013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ivanovice na Hané AVY20,4220,1620,422015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radslavice VY19,7121,2721,272013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Drnovice VY19,6921,5321,532013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Silůvky BO21,5721,5421,572019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kuřim BO21,0721,7421,742017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bohunice BM21,8820,5621,882013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drnovice CVY21,0121,9921,992015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mělčany BO22,2119,5522,212013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bratčice BO23,3923,3823,392018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Křenovice AVY24,0523,7924,052018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bratčice BO24,2422,7624,242019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kuřim BO24,7624,0824,762018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Drnovice BVY24,2624,8624,862013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drnovice AVY24,5925,0125,012015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Slatina BM24,4626,2526,252015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Silůvky BO27,0426,2227,042019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bratčice BO27,2826,0827,782019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křenovice BVY27,8526,7127,852018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Drnovice CVY28,7021,5328,702013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radslavice VY21,0330,5430,542019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Silůvky BO31,4530,0831,452017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hlubočany AVY32,3832,1832,382015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kobeřice u Brna VY32,6032,3532,602013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dražovice VY32,3232,7532,752015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hlubočany VY34,3133,9534,312013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kuřim BO36,2136,2436,242019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Habrovany VY39,0438,4139,042013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Poštorná BV42,3041,3042,302019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Radslavice VY48,0049,3149,312017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radslavice VY50,9952,2352,232015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Radslavice VY52,7754,9054,902019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Milešovice VY54,9154,5554,912017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bosonohy BM107,63107,47NP2018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Křenovice AVY19,4035,06NP2019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hodějice VY141,3725,34NP2018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hodějice VY--NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Křenovice VY--NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Loděnice BENPNPNP2013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kobeřice u Brna VY--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Milešovice VY--NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kuřim BO--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pustiměř VY--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Ivanovice na Hané VY61,3257,38NP2019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/05/13 Šaratice, O putovní pohár starosty obce
VCOV
2012/09/22 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH
-
2013/05/12 Šaratice, XVIII. ročník soutěže "O pohár starosty obce"
-
2013/05/12 Šaratice, O putovní pohár starosty obce
-
2013/08/10 Šaratice, ŠARATICKÝ ŽELEZNÝ HASIČ
-
2014/05/10 Šaratice, O putovní pohár starosty obce
-
2014/05/10 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice
VCOV
2014/05/10 Šaratice, XIX ročník soutěže O pohár starosty obce
-
2014/09/20 Šaratice - Náves, IX ročník noční soutěže
-
2014/09/21 Šaratice, Šaratický železný hasič
-
2015/05/09 Šaratice, XX. ročník soutěže v PÚ "O pohár starosty obce"
-
2015/05/09 Šaratice, O pohár
VCOV
2015/09/19 Šaratice, ŠARATICKÝ ŽELEZNÝ HASIČ
-
2015/09/19 Šaratice, "O putovní pohár starosty a velitele SDH"
-
2016/05/14 Šaratice, O putovní pohár starosty obce
VCOV
2016/09/17 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH
-
2017/05/13 Šaratice, O putovní pohár starosty obce
VCOV
2017/09/16 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2018/06/10 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice
VCOV
2018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/06/09 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice
VCOV
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/06/07 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice
VCOV
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga