Seč 2013 - O pohár SDH Seč

Liga: ZČHL
Místo: Seč
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 19. 05. 2013 09:30
Kontakt:   Ladislav Matoušek
Telefon:  +420728507710

Začátek rezervace: 05. 05. 2013 20:00
Konec rezervace: 19. 05. 2013 09:30
Začátek tipování:  05. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2013 00:00
Zadal: Václav Hranička

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Datum a čas pořádání:Upřesní se na schůzi žadatelů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sec-2013-05-19-3186.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bolkov PJVladimír Štýs
22Robčice PJRadek Růt
33Louňová PJLibor Skala
44Horní Lukavice PJVáclav Hranička
55Dehtín KTMichal Janda
66Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
77Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
88Únětice 1911 PJLuboš Balvín
99Mokrouše PJVeronika Janečková
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Pasohlávky BOHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Nekmíř PSJícháč
1818Špičky PRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Velichovky NAHonza Adamec
2323Štichovice PSRichard Hlous
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sychotín BKHonza Adamec
2626Stará Říše JIHonza Adamec
2727Seč PJVáclav Hranička
2828Kalenice STSDH Kalenice
2929Chrást DRACIPBAnet Studničková
3030Úherce PSPetr Štejr
3131Vřeskovice KTVeronika Janečková
3232Výčapy TRHonza Adamec
3333Obora PSVasek Dolejs
3434Krašovice PSVáclav Hranička
3535Hubenov PSVladimír Záhrobský
3636Jankov SDH JankovBNPavel Hrubý
3737Radětice PBŠtěpán Plavec
3838Chrášťany LTBarča Škodová
3939Poděvousy DOspace14@centrum.cz
4040Štěnovický Borek PJMichal Polívka
4141Hejná SportKTCenek Kadane
4242Dolní Hradiště PSLuděk Bech
4343Brodeslavy PSJaroslav Polák
4444Žákava PJLibor Valeš
4545Horní Kamenice DOVlastimil Žák
4646Chářovice BNMilan Pádivý
4747Horní Poříčí BKVáclav Hranička
4848Trnava TRMartin Kudláček
4949Útušice PJZdeněk Dědek
5050Hubenov BPSPetr Frána
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJLuboš Balvín
22Bezděkov pod Třemšínem PBBarča Němcová
33Radíkov PRHonza Adamec
44Vitiněves JCVeronika Janečková
55Dehtín KTMichal Janda
66Sychotín BKHonza Adamec
77Chotíkov PSAndy Staňková
88Chrášťany LTBarča Škodová
99Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1010Strýčkovice DODaniela Skalová
1111Olší BOLucie Pilátová
1212Chlumčany PJVerča Hrubá
1313Štěnovický Borek PJHonza Adamec
1414Ždírec nad Doubravou HBTereza Labská
1515Chválenice PJKarel Nolč
1616Velké Meziříčí ZRStanda Kratochvíl
1717Mrtník PSVeronika Janečková
1818Bučí PSLucie Nová
1919Poděvousy DOspace14@centrum.cz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/06 Seč (PJ), O pohár - SDH Seč
ZČHL
2007/07/06 Seč (PJ), O pohár - SDH Seč
ZČHL
2008/06/01 Seč (PJ), O pohár - SDH Seč
ZČHL
2009/05/31 Seč (PJ), O pohár - SDH Seč
ZČHL
2010/06/06 Seč (PJ), O pohár - SDH Seč
ZČHL
2011/05/21 Seč, O pohár starosty obce
-
2011/05/21 Seč, O pohár starosty obce Seč
-
2011/06/19 Seč, O POHÁR SDH SEČ
ZČHL
2011/06/19 Seč, O pohár SDH Seč
EXČR
2011/09/10 Seč, Dětská soutěž - 1.ročník
-
2012/04/28 Seč, O pohár starosty obce Seč
-
2012/05/27 Seč, O Pohár SDH Seč
ZČHL
2012/05/27 Seč, O pohár SDH Seč
EXČR
2013/05/04 Seč u Blovic, Tréninková soutěž před Extraligou a ZČHL
-
2013/05/19 Seč, O pohár SDH Seč
ZČHL
2013/05/19 Seč, Extraligy Seč 2013
EXČR
2015/09/05 Seč, O pohár SDH Seč
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga