Senetářov 2018 - MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA

Liga: VCBL
Místo: Senetářov
Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 10. 06. 2018 12:00
Kontakt:   Josef Šenk
Telefon:  602 593 964

Začátek rezervace: 23. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 09. 06. 2018 23:00
Začátek tipování:  10. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 10. 06. 2018 00:00
Zadal: Luboš Šebela

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

kategorie: muži, ženy

startovné: muži – 200 Kč

ženy – 200 Kč

prezentace: do 11:30 hodin 
porada velitelů: 11:50 hodin 
zahájení soutěže: 12:00 hodin 

pravidla: dle pravidel VC Blanenska
kompletní pravidla na: http://www.vc-blanenska.com
časomíra elektronická
terče sklopné
při selhání časomíry družstvo opakuje pokus
Dráha – travnatý povrch, náběh asfalt, kolem kádě tartanová dlažba.

Ceny:
Muži:

1. Pohár za vítězství, 1500 Kč, věcná cena, poukaz za 1200 Kč X-flame
2. Pohár za umístění, 1200 Kč, věcná cena, poukaz za 800 Kč X-flame
3. Pohár za umístění, 1000 Kč, věcná cena, poukaz za 500 Kč X-flame
4. Věcná cena, 800 Kč
5. Věcná cena, 600 Kč
6. Věcná cena, 400 Kč
7. Věcná cena, 200 Kč
8. Věcná cena, 100 Kč
9. Věcná cena
10. Věcná cena

Ženy:

1. Pohár za vítězství, 1000 Kč, věcná cena, poukaz za 1200 Kč X-flame
2. Pohár za umístění, 800 Kč, věcná cena, poukaz za 800 Kč X-flame
3. Pohár za umístění 600 Kč, věcná cena, poukaz za 500 Kč X-flame
4. Věcná cena, 400 Kč
5. Věcná cena, 200 Kč
6. Věcná cena, 100 Kč
7. Věcná cena
Pořadatel si vyhrzuje právo změny ohodnocení.

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-senetarov-9376.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Sudice BKOndřej Špidlík
23Chrastavec SYLuboš Šebela
34Račice VYAntonín Hloušek
45Senetářov BKLuboš Šebela
56Žďár BKMiroslav Vintr
67Petrovice SKBKLuboš Šebela
78Kotvrdovice BKradek Doležel
89Rudice BKPetr
910Benešova Hora PTOndřej Carvan
1011Sebranice BKJan Špidlík
1112Stražisko PVzdenek
1213Obora BKJan Havíř
1314Brodek u Konice PVMilan Burget
1415Bořitov BKDavid Páral
1516Brumov BKJaroslav Culek
1617Vážany BKTomáš Hrdlička
1718Míchov BKTomáš Minařík
1819Šošůvka BKJaroslav Zouhar
1920Malá Lhota BKEva Kotolanová
2021Žernovník BKMiroslav Sokol
2122Černovice BBKGabriela Musilová
2223Sychotín BBKAleš Havelka
2324Hodějice VYMartin Bezděk
2425Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
2526Radslavice VYLukin
2627Lipová PVMartin Barták
2728Pasohlávky BOJakub Sirbu
2829Pamětice BKRoman Skoták
2931Jabloňany BKMarek Vlach
3033Sychotín BKAleš Havelka
3134Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Senetářov ABKLuboš Šebela
22Černá Hora BKPetra Škrabalová
33Žernovník BKPetra Dvořáková
44Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
55Malá Lhota BKEva Kotolanová
66Sudice BKOndřej Špidlík
77Senetářov BBKLuboš Šebela
88Sychotín BKAleš Havelka
99Žďár BKKateřina Štefková
1010Dražovice VYKristýna Kachlíková
1111Černovice BKGabriela Musilová
1212Hodějice VYDenisa Kežlínková
1313Kotvrdovice BKSabina Kuncová
1415Sebranice BKMichaela Špidlíková
1520Černovice BBKGabriela Musilová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pasohlávky BO16,4616,5116,512018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žernovník BK16,5716,7116,712019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pasohlávky BO16,3216,7716,772019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pasohlávky BO16,8516,7016,852017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Míchov BK16,5516,8616,862019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Čikov TR16,8716,6816,872016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Míchov BK16,8916,3016,892017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nesvačilka BO16,5316,9316,932015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sychotín BK16,4016,9316,932018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hodějice VY16,9416,7916,942018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žernovník BK17,0016,9617,002017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pasohlávky BO16,9317,0017,002015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stražisko PV16,8217,0117,012019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludéřov OL17,0216,8117,022019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chrastavec SY16,7117,0317,032017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Obora BK16,8417,0617,062015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hluboké TR16,7517,0917,092015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Žernovník BK17,0617,2517,252016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stanoviště BO17,0617,2517,252015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žernovník BK17,1117,2817,282018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hartmanice SY16,9317,2917,292019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hodějice VY17,3117,0617,312015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mokrá BO17,3516,9217,352019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Obora BK17,3516,7117,352018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Měrotín OL17,3717,1917,372019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sychotín BK16,5917,4217,422019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stražisko PV17,3317,4317,432018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bořitov BK17,4517,2317,452018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stražisko PV17,4617,2517,462016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chrastavec SY16,3917,4717,472018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bílovice PV17,5317,3417,532015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Žďár BK17,5517,2317,552018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Olešnice OL17,4017,5917,592016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Obora BK17,5917,4317,592017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Chrastavec SY17,5916,7517,592016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Žďár BK17,6217,0217,622017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jabloňany BK17,3117,6517,652015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Stražisko PV17,6817,1117,682017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Černovice BK16,5917,7117,712016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Brodek u Konice PV17,7217,3217,722017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Olešnice XOL17,7217,2417,722019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Sychotín BK17,7217,3217,722017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Žernovník BK16,8717,8117,812015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Velké Hoštice OP17,4617,8417,842013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bořitov BK16,9117,9017,902019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Radslavice VY17,6717,9017,902017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Pamětice BK17,9017,9117,912019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Sebranice BK17,9217,8117,922017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Žďár BK17,9317,4617,932015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Míchov BK18,0017,0318,002016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Brodek u Konice PV18,0317,4018,032015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sychotín BBK17,6418,0418,042018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Malá Lhota BK17,8518,1118,112018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Lipová PV18,1317,6118,132018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bořitov BK17,5318,1818,182015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Obora BK18,1817,3118,182016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hluboké TR18,0018,1818,182014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Bořitov BBK17,5518,1918,192017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lhotky Sport ZR18,2117,2118,212015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Brodek u Konice PV17,8418,2518,252018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Brumov BK18,2518,1618,252018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Starý Lískovec Sport BM17,1818,2518,252013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bořitov BBK18,2818,2818,282015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Němčice BK17,9018,3118,312007/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Maršovice ZR18,2518,3118,312009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Černovice BBK18,3218,1118,322018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Malá Lhota BK18,4018,3418,402015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Plumlov PV18,2118,4018,402004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Jabloňany BK18,4117,7018,412018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Stražisko PV17,7518,4618,462015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kuřim BBO17,3718,4618,462016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Sychotín BK18,4617,9018,462007/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chrastavec SY18,4717,3818,472019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Brumov BK18,4918,2618,492019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Horní Poříčí BK18,3118,5318,532007/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Černovice BBK17,7118,5318,532015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Stražisko PV18,5318,3418,532008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bílovice PV18,5317,2818,532016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Hostěrádky-Rešov VY17,3018,5418,542018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Malá Lhota BK18,5218,5818,582019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Kotvrdovice BK18,5918,5618,592018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Jabloňany BK18,5918,5318,592013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Okrouhlá BK18,5918,5918,592015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Buková PV17,7318,6318,632017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Vážany BK18,6518,1818,652014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Malá Lhota BK18,6717,9918,672017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hodějice VY18,0618,7118,712013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Rudice BK18,7118,3118,712016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Benešova Hora PT17,8118,7518,752016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Černovice BK18,4018,7518,752004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Myslejovice PV18,7518,2818,752015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Pamětice BK18,7618,7518,762017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Šošůvka BK18,7618,5018,762017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Okrouhlá BK18,5318,7818,782016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Nesvačilka BO18,0918,8118,812016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Petrovice SKBK18,8318,1618,832018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Ostrov u Macochy BK18,7118,8418,842015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Horní Poříčí BK18,8417,7118,842013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Benešova Hora PT18,6718,8418,842019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Bořitov BK18,8417,1218,842016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/06/30 Senetářov, BK, Pohár SDH
VCBL
2003/06/29 Senetářov, BK, Pohár SDH
VCBL
2004/07/04 Senetářov, BK, O pohár SDH
VCBL
2005/06/26 Senetářov, BK, Pohár SDH
VCBL
2006/07/02 Senetářov, BK, Pohár SDH
VCBL
2007/07/01 Senetářov, BK, Pohár SDH Senetářov
VCBL
2008/06/29 Senetářov, BK, Pohár SDH Senetářov
VCBL
2009/06/27 Senetářov, BK, Pohár SDH Senetářov
VCBL
2013/06/08 Senetářov, noční soutěž
VCBL
2014/06/14 Senetářov, O pohár SDH Senetářov
VCBL
2015/06/14 Senetářov, O pohár SDH Senetářov
VCBL
2016/06/12 Senetářov, Memoriál Jaroslava Zouhara
VCBL
2017/06/11 Senetářov, O pohár SDH Senetářov
VCBL
2018/06/10 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA
VCBL
2019/05/26 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA
VCBL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/18 Rudice, O pohár SDH Rudice
VCBL
2019/08/25 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát
VCBL
2019/09/01 Lysice, O pohár rady městyse Lysice
VCBL
2019/09/07 Sudice, O pohár SDH Sudice
VCBL
Kdy Kde Liga