Š. Brod-Areál za Sokolovnou 2023 - Požární útok - 2B

Liga: -
Místo: Široký Brod
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 07. 2023 10:00
Kontakt:   Václav MUZIKANT
Telefon:  776 572 701

Začátek rezervace: 22. 06. 2023 18:00
Konec rezervace: 22. 07. 2023 10:00
Začátek tipování:  22. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2023 00:00
Zadal: Roman Varga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-brod-13402.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

12Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
23Široký Brod muži BJERoman Varga
34Široká Niva Ženy BRLucie Čapková
45Zátor ABRJaromír Wysoglad
56Stará Ves Muži BRMiroslava Paulerová
67Suchá Rudná Ženy BRjiři lajmar
78Široký Brod muži AJERoman Varga
89Široká Niva Muži BRLucie Čapková
910Zátor BBRJaromír Wysoglad
1011Velké Kunětice JERoman Varga
1112Suchá Rudná Muži BRjiři lajmar
1213Lipová-lázně JERoman Varga
1314Karlovice ŽenyBRČÁVESS
1415Stará Ves VeterániBRMiroslava Paulerová
1516Karlovice MužiBRČÁVESS
1618Zlaté Hory Muži JERadek Šiška
1719Bernartice Valšov , muži JEMichal Kugler
1820Světlá Ženy BRLenka Králová
1921Lesnice SUDavid Trendl
2022Holčovice MužiBRDavid Sztyper
2123Zvole VeterániSURoman Muzikant
2224Janovice Starší žáci BRpetr boxan
2325Široký Brod veterániJERoman Varga
2426Dolní Studénky MužiSURoman Muzikant


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Janovice BR16,3316,0216,332013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Sádek OP16,4716,5716,572013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Leskovec nad Moravicí BR16,6115,5816,612013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Vrbno pod Pradědem BR16,0016,7116,712013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Široký Brod Široký Brod BJE16,4616,7216,722013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Široký Brod Široký Brod AJE17,0016,3217,002013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Velké Kunětice JE18,1417,8517,852013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Bílý Potok JE18,9016,4918,902013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Liptaň BR19,1418,0519,142013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Suchá Rudná BR19,1019,2019,202013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Stará Červená Voda JE19,5920,5620,562013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Milotice nad Opavou BR18,0920,7220,722013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Široká Niva BR23,5821,5423,582013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Jeseník JE23,7721,8623,772013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Horní Lipová Lipová-LázněJE26,0625,1726,062013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Vlčice JE29,7330,9430,942013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Ryžoviště BR33,8917,3133,892013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Vraclávek BR41,7749,5349,532013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Břidličná BRNPNPNP2013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Slezské Rudoltice BRNPNPNP2013/05/26 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Široký Brod, u Sokolovny, O pohár starosty SDH, 2B
-
2014/07/19 Široký Brod, areál u Sokolovny, o pohár starosty SDH, 2B
-
2015/07/18 Široký Brod - U sokolovny, HL-Praděd 2B
-
2016/07/23 Široký Brod areál u Sokolovny, HL_Praděd o pohár SDH Široký Brod
-
2017/07/22 Široký Brod areál u Sokolovny, O Pohár SDH Široký Brod HL Praděd 2B
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny
HLPP
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2023/07/22 Š. Brod-Areál za Sokolovnou, Požární útok - 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/21 Hřiště TJ Sokol Pohled, O pohár starosty SDH,večerní soutěž v PÚ,2B
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Litenčice - fotbalové hřiště, Dětská soutěž Litenčice
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál Bakov n/J, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž O pohár obce Hrobice
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice (noční)
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
Kdy Kde Liga