Široký Brod areál u Sokolovny 2016 - HL_Praděd o pohár SDH Široký Brod

Liga: -
Místo: Široký Brod
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 23. 07. 2016 10:00
Kontakt:   Pavel Závada
Telefon:  +420731267650

Začátek rezervace: 04. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 22. 07. 2016 20:00
Začátek tipování:  04. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2016 00:00
Zadal: Pavel Závada

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-brod-7977.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Široký Brod JEPavel Závada
22Leskovec nad Moravicí mužiBRLucie Čapková
33Dolní Libina ženySUAdéla Blažková
44Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
55Zátor ŽenyBRJaromír Wysoglad
66Široká Niva BRLucie Čapková
77Leskovec nad Moravicí ženyBRLucie Čapková
88Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
99Stará Červená Voda JEJiří Urban
1010Zátor MužiBRJaromír Wysoglad
1111Bílý Potok ženyJEJiří Urban
1212Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1313Slezské Rudoltice mužiBRAnton Hazik
1414Velké Kunětice MUZI AJERoman Varga
1515Bílý Potok mužiJEJiří Urban
1616Liptaň mužiBRAnton Hazik
1717Suchá Rudná BRMartina Hanzlíková
1818Karlovice BRMartina Hanzlíková
1919Velké Kunětice MUZI BJERoman Varga
2020Široký Brod JEPavel Závada
2121Karlovice ženyBRMartina Hanzlíková
2222Janovice ženyBRRoman Muzikant
2323Velká Kraš JEMarcela Kuběnová
2424Janovice mužiBRRoman Muzikant
2525Nemile SUMartin Sitta
2626Břidličná BRJaromir Pavlik
2727Lipová-lázně MužiJEMichal Gajdoš
2828Milotice nad Opavou BRPavel Bartoník
2929Zlaté Hory JEPavel Závada
3030Sádek OPDušan Gregořica
3131Supíkovice ženyJERadka Hečková
3232Mostkov SUBronislav Tinka
3333Bohuslavice SUMarek Pikart


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Široký Brod, u Sokolovny, O pohár starosty SDH, 2B
-
2014/07/19 Široký Brod, areál u Sokolovny, o pohár starosty SDH, 2B
-
2015/07/18 Široký Brod - U sokolovny, HL-Praděd 2B
-
2016/07/23 Široký Brod areál u Sokolovny, HL_Praděd o pohár SDH Široký Brod
-
2017/07/22 Široký Brod areál u Sokolovny, O Pohár SDH Široký Brod HL Praděd 2B
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga