Slavětín, Hasičský areál 2018 - XV.ročník pohárové soutěže, 2B

Liga: -
Místo: Slavětín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 04. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Miroslav Snášel
Telefon:  721956242

Začátek rezervace: 28. 07. 2018 12:00
Konec rezervace: 04. 08. 2018 10:00
Začátek tipování:  27. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 03. 08. 2018 00:00
Zadal: Vít Slavíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Slav%C4%9Bt%C3%ADn-100153843361356/

Poznámka pořadatele

SDH Slavětín Vás zve na XV.ročník pohárové soutěže konané v hasičském areálu v obci Slavětín v kategoriích muži. ženy.

Začátek soutěže: 4.8 2015 ve 13:00
Registrace družstev: 12:30 - 13:00
Místo konání: Hasičský areál SDH Slavětín
Kategorie: muži, ženy

Po soutěži vystoupí ve 20:00 kapela Rebelky, můžete se tak těšit na pořádný rockový nářez.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-slavetin-9880.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Slavětín OLVít Slavíček
22Přáslavice ženyOLHana Bartoňková
34Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
45Cholina ŽenyOLSabina Hájíčková
56Přáslavice mužiOLHana Bartoňková
67Měrotín OLkryštof pluskal
78Vojnice MužiOLTereza Jílková
89Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
910Olešnice XOLLukáš Hampl
1011Otinoves PVTomáš Sychra
1112Slavětín ženyOLRadek Snášel
1213Dolany OLPetr Holoubek
1315Odrlice OLMiroslav Mlčoch
1416Olšany u Prostějova Muži PVPatrik Ručil
1517Polomí ŽenyPVŠárka Recová
1618Ješov MužiOLLukáš Pluháček
1719Velká Bystřice MužiOLMichal Surma
1820Ješov ŽenyOLLukáš Pluháček
1922Babice ŽenyOLMichal Surma


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL15,0715,2115,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dolany OL15,7515,9615,962018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olšany u Prostějova PV17,1116,7517,112019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Slavětín OL17,3617,1717,362018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slavětín OL17,3817,3817,382019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Přáslavice OL17,8417,8417,842018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ješov OL18,0417,4518,042018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vojnice OL18,1518,4818,482019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Řídeč OL18,5017,8718,502019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olšany u Prostějova PV18,8218,7718,822018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Otinoves PV19,3519,9119,912018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vojnice OL19,3420,9920,992018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Velká Bystřice OL17,0426,6626,662018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radíkov OL16,0731,2231,222019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Domamyslice PVNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolany OLNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Odrlice OLNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Haňovice OL19,0117,8419,012019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Cholina OL19,0319,0019,032018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Přáslavice OL19,2018,6219,202018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Blatec OL20,1719,9220,172019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlubočky OL20,3620,6420,642018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladeč OL21,1921,1721,192019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velká Bystřice OL22,0320,1022,032018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Luká OL23,1623,4523,452018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vojnice OL28,5127,0928,512019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Polomí PV21,4030,1430,142018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Slavětín OLNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ješov OLNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/08/01 Slavětín, Hasičský areál, XII.ročník pohárové soutěže SDH Slavětín, 2B
-
2018/08/04 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/20 Fotbalové hřiště Karlovice, I. ročník noční pohárové soutěže
-
2019/09/21 Častolovice,Sokolská zahrada, O putovní pohár starosty obce Memoriál Mirka Frýdy
-
2019/09/21 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice
-
2019/09/21 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/09/21 fotbalové hřiště, I. ročník O pohár starostky obce Lechovice
-
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2019/09/28 Areál Dušana Pavlíčka, Poslední Sání 2019
-
2019/09/28 MILEVSKO nám. E. BENEŠE, ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - O POHÁR STAROSTY MĚSTA
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/09/28 Osek u Milevska, Soutěž v neupravených PS 12
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/05 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/10/19 Pozor - datum bude upřesněn!, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga