Staňkov 2017 - Memoriál Františka Bracha

Liga: VCT
Místo: Staňkov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 01. 07. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 18. 06. 2017 18:00
Konec rezervace: 30. 06. 2017 18:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-8255.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Halámky JHJan Prokes
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Stříbřec JHKateřina Jonáčková
45Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
56Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
67Lásenice JHHanka Straňáková
78Cizkrajov JHKarel Běhan
89Stříbřec JHKateřina Jonáčková
910Mníšek JHJan Zahradník
1011Polště JHKarel Hummler
1112Stajka JHLuboš Petr
1213Příbraz JHMartin Neumann
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Staňkov JHJan Zahradník
22Rapšach JHstáňa
33Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
45Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
56Lásenice JHHanka Straňáková
67Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
78Cizkrajov JHJan Povolný
89Stříbřec JHKateřina Jonáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrdějovice CB19,6019,3819,602016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lásenice JH19,8519,9719,972018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdešov JH--20,372014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lásenice JH20,4720,2220,472017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lomnice nad Lužnicí JH20,5620,0220,562016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lásenice JH--20,922015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chlum u Třeboně JH22,0021,7522,002016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lomnice nad Lužnicí JH21,4122,2522,252017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6222,6822,682017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zdešov JH22,8622,8622,862012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Staňkov JH23,3122,9923,312016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Staňkov JH21,5723,5123,512018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chlum u Třeboně JH--23,582015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--23,692015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chlum u Třeboně JH--23,972014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lásenice JH--24,392014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stříbřec JH20,9724,4924,492017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Suchdol nad Lužnicí JH--24,752014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rapšach JH24,8723,2524,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chlum u Třeboně JH24,9724,9724,972012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kolence JH--25,702013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Frahelž JH--25,802013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Stříbřec JH26,5226,5226,522012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Majdalena JH26,9926,9926,992012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hamr JH26,4527,3427,342018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Český Rudolec JH27,5127,5127,512012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Stříbřec JH27,8825,8527,882016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdešov JH27,8927,8927,892011/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lomnice nad Lužnicí JH--28,552015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Majdalena JH28,5528,5528,552011/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Frahelž JH28,6028,6028,602012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hamr JH28,6928,6928,692012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lásenice JH28,7521,5428,752016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Staňkov JH29,0926,4629,092017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rapšach JH29,1724,2329,172016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zdešov JH--30,092013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Frahelž JH--30,402014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hamr BJH30,4430,4430,442011/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Staňkov BJH30,5326,7530,532016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chlum u Třeboně JH32,3521,7332,352018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Staňkov JH33,3933,3933,392012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Domanín JH--34,172015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Staňkov BJH--34,882015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rapšach JH35,2435,5035,502018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Staňkov JH--36,552015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Majdalena JH--39,152013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lásenice JH--39,342013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Staňkov JH39,7439,7439,742011/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Žíteč JH40,3140,3140,312012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Stráž nad Nežárkou JH41,8541,8541,852011/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Cizkrajov JH41,9241,9241,922017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Staňkov JH--46,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lomnice nad Lužnicí JH--48,612014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Staňkov JH--48,772013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Majdalena JH--50,342014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Suchdol nad Lužnicí JH55,1455,1455,142012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Novosedly nad Nežárkou JH56,57-56,572016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Domanín JH--65,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Staňkov BJHNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Hamr JHNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Lomnice nad Lužnicí JH--NP2013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Chlum u Třeboně JH--NP2013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/25 Staňkov, Memoriál Fr. Bracha
VCT
2012/06/23 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2013/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2014/06/28 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2015/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2016/06/25 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/18 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga