Strmilov 2012 - O pohár SDH Strmilov

Liga: THL
Místo: Strmilov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 16. 06. 2012 13:00
Kontakt:   Rudolf Séč
Telefon:  724195017

Začátek rezervace: 16. 06. 2012 20:00
Konec rezervace: 16. 06. 2012 13:00
Začátek tipování:  16. 06. 2012 20:00
Konec hlasování: 16. 06. 2012 00:00
Zadal: Petr Ružička

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Terén: základna betonová, louka

Terče: sklopné


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strmilov-2012-06-16-2702.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chotěmice TA16,6216,8616,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bohdalín PE16,6216,9116,912018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jankov BN16,8916,7216,982013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Krotějov SportTA16,7317,1117,112017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stoklasná Lhota TA17,1416,9317,142016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Slapy ATA17,1416,9617,142016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Český Rudolec JH17,2417,2417,242017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kamenice nad Lipou PE16,7117,2517,252018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žďár JH17,1217,3017,302013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jankov BN17,0317,3117,312012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stoklasná Lhota TA--17,322014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohdalín PE16,9917,3617,362016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žďár AJH17,4416,9117,442016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žďár JH17,4617,2117,462018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žďár JH17,4617,4617,462017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotěmice TA--17,592014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dvorce ATA17,5917,5217,592012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Žďár JH17,3617,6617,662012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chářovice BN16,9017,6617,662013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žďár AJH17,7217,5517,722015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jaronice CB--17,732014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dvorce TA17,2417,7417,742016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dvorce ATA--17,742014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Řepeč TA--17,762014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Slapy TA--17,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kamenice nad Lipou PE--17,852014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dvorce ATA17,9417,7817,942013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slapy TA17,940,1817,942012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bohdalín PE--17,972014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stoklasná Lhota TA17,9817,7917,982015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Řepeč TA17,6518,0118,012016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Holašovice CB--18,022014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Žirovnice PE17,8818,0418,042018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bohdalín PE18,0517,7118,052012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Skrýchov u Malšic TA17,7918,0518,052018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chotěmice TA17,0018,1618,162013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dobronice u Chýnova TA17,5718,1918,192017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bohdalín PE17,6318,1918,192013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mysletice JI17,6518,2118,212017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Slapy TA17,5418,2918,292013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Chýnov TA--18,342014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Žďár JH--18,342014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Ústrašice BTA18,0318,3418,342015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Strmilov JH18,3418,3418,342017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kamenice nad Lipou PE18,2818,3818,382016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Strmilov JH--18,422014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Řepeč TA18,0918,4218,422012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chotěmice TA17,4418,4418,442015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Jaronice Srubec BCB18,5017,6618,502016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Heřmaneč JH17,4618,5118,512017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chýnov TA18,1818,5118,512016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Zdislavice BN18,5617,5118,562018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kamenice nad Lipou PE17,3018,5718,572017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kozmice TA18,2118,6018,602017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chotěmice TA0,1818,6318,632012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Rybova Lhota TA18,6418,3718,642018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Heřmaneč JH17,8218,6518,652012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Obora TA18,7118,2318,712015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Ústrašice BTA18,7718,3818,772018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Tučapy ATA18,7818,0918,782012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Markvarec JH17,5018,8018,802017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Řepeč TA18,8118,6618,812018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Řepeč TA18,5218,8318,832017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Žďár BJH18,5318,8618,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chválkov PE18,8718,1318,872013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chrbonín ATA18,0118,8818,882012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kamenice nad Lipou PE18,8918,1118,892012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Kamenice nad Lipou PE18,9218,2218,922015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Křenovice BCB18,6118,9318,932013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Zhoř u Tábora TA18,6318,9418,942015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Zhoř u Tábora TA18,4018,9518,952018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Žirovnice PE18,2618,9918,992017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chýnov TA18,2219,0019,002013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Řepeč TA18,4119,1119,112013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Ústrašice BTA--19,112014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Božejovice TA19,1619,1819,182017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Slapy BTA18,7019,2119,212016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Žďár BJH19,1519,2219,222015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Tučapy BTA19,0119,2419,242012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Strmilov JH19,3519,0219,352018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Zdešov JH19,3519,0919,352013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA18,2819,4719,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Ústrašice BTA19,5719,1619,572012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Obora TA19,5918,4319,592016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Strmilov JH19,1819,6019,602013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Český Rudolec JH19,1119,6619,662015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Krátošice TA18,5119,6719,672015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Český Rudolec JH19,7018,2819,702018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Zdešov JH19,7019,7019,702017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Drunče JH19,7217,6319,722016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Stoklasná Lhota TA18,6119,7319,732018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Markvarec JH18,3219,7419,742018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Drunče JH17,2219,7419,742018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jaronice CB19,9218,6619,922012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Žirovnice BPE--19,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Božejovice TA19,9619,5819,962016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Ústrašice BTA19,9020,0020,002013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Zdešov JH--20,032014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Košice TA--20,042014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Skalice TA19,9220,2120,212013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/21 Strmilov, JH,
JČHL
2012/06/16 Strmilov, O pohár SDH Strmilov
THL
2013/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2014/07/19 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2015/07/18 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2016/07/02 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2016/07/02 Strmilov, O pohár
THL
2017/07/22 Strmilov, O pohár
THL
2018/07/21 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Tučapy (odpolední), O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2019/07/27 Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/04 Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2019/08/31 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga