Suchá Rudná, lyžařský areál 2016 - Noční pohárová soutěž, 2B

Liga: -
Místo: Suchá Rudná
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 12. 08. 2016 21:45
Kontakt:   J. Příhoda, V. Barčík
Telefon:  605144783, 731187766

Začátek rezervace: 01. 08. 2016 18:00
Konec rezervace: 12. 08. 2016 10:00
Začátek tipování:  12. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2016 00:00
Zadal: Edita Barčíková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sucha-rudna-8028.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Suchá Rudná MužiBREdita Barčíková
22Dolní Studénky MužiSUMichal Bureš
33Leskovec nad Moravicí ženyBREdita Barčíková
44Jeseník MužiJEMichal Straka
55Karlovice ženyBREdita Barčíková
66Janovice mužiBREdita Barčíková
77Leskovec nad Moravicí mužiBREdita Barčíková
88Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
99Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
1010Karlovice mužiBREdita Barčíková
1111Janovice ženyBREdita Barčíková
1212Široká Niva mužiBRLucie Čapková
1313Holčovice ženyBRDavid Sztyper
1414Břidličná BRJíří Skopal
1515Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1616Vraclávek ženyBRAndy Adamcová
1717Valšov mužiBRJosef Příhoda
1818Holčovice mužiBRDavid Sztyper
1919Vraclávek MužiBRAndy Adamcová
2020Vajglov Václavov mužiBRJosef Příhoda
2121Velké Kunětice muzi aJERoman Varga
2222Ryžoviště ženyBRMarian Lašák
2323Slezské Rudoltice mužiBRAnton Hazik
2424Zátor mužiBRJaromír Wysoglad
2525Ryžoviště mužiBRMarian Lašák
2626Velké Kunětice muzi BJERoman Varga
2727Milotice nad Opavou Muži BRPavel Bartoník
2828Moravský Kočov mužiBRAlena Dokoupilová
2929Zátor ženyBRJaromír Wysoglad
3030Liptaň BRJan Čech
3131Horní Benešov ženyBRAndrea Morávková
3232Stará Ves BREdita Barčíková
3333Velká Kraš JEMarcela Kuběnová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/09 Suchá Rudná, lyžařský vlek, noční soutěž 2B
-
2016/08/12 Suchá Rudná, lyžařský areál, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2019/08/10 Suchá Rudná, za Paramonem, Pohárová soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga