Suchá Rudná, lyžařský areál 2016 - Noční pohárová soutěž, 2B

Liga: -
Místo: Suchá Rudná
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 12. 08. 2016 21:45
Kontakt:   J. Příhoda, V. Barčík
Telefon:  605144783, 731187766

Začátek rezervace: 01. 08. 2016 18:00
Konec rezervace: 12. 08. 2016 10:00
Začátek tipování:  12. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2016 00:00
Zadal: Edita Barčíková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sucha-rudna-8028.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Suchá Rudná MužiBREdita Barčíková
22Dolní Studénky MužiSUMichal Bureš
33Leskovec nad Moravicí ženyBREdita Barčíková
44Jeseník MužiJEMichal Straka
55Karlovice ženyBREdita Barčíková
66Janovice mužiBREdita Barčíková
77Leskovec nad Moravicí mužiBREdita Barčíková
88Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
99Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
1010Karlovice mužiBREdita Barčíková
1111Janovice ženyBREdita Barčíková
1212Široká Niva mužiBRLucie Čapková
1313Holčovice ženyBRDavid Sztyper
1414Břidličná BRJíří Skopal
1515Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1616Vraclávek ženyBRAndy Adamcová
1717Valšov mužiBRJosef Příhoda
1818Holčovice mužiBRDavid Sztyper
1919Vraclávek MužiBRAndy Adamcová
2020Vajglov Václavov mužiBRJosef Příhoda
2121Velké Kunětice muzi aJERoman Varga
2222Ryžoviště ženyBRMarian Lašák
2323Slezské Rudoltice mužiBRAnton Hazik
2424Zátor mužiBRJaromír Wysoglad
2525Ryžoviště mužiBRMarian Lašák
2626Velké Kunětice muzi BJERoman Varga
2727Milotice nad Opavou Muži BRPavel Bartoník
2828Moravský Kočov mužiBRAlena Dokoupilová
2929Zátor ženyBRJaromír Wysoglad
3030Liptaň BRJan Čech
3131Horní Benešov ženyBRAndrea Morávková
3232Stará Ves BREdita Barčíková
3333Velká Kraš JEMarcela Kuběnová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/09 Suchá Rudná, lyžařský vlek, noční soutěž 2B
-
2016/08/12 Suchá Rudná, lyžařský areál, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga