Hasičský areál Tečovice 2020 - HASIČSKÝ MARATON - Tečovice 2020

Liga: -
Místo: Tečovice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 29. 08. 2020 14:00
Kontakt:   Michal Družbík
Telefon:  776148309

Začátek rezervace: 29. 08. 2020 14:00
Konec rezervace: 29. 08. 2020 14:00
Začátek tipování:  29. 08. 2020 00:00
Konec hlasování: 29. 08. 2020 00:00
Zadal: Michal Družbík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost, Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů v Tečovicích Vás srdečně zve na HASIČSKÝ MARATON dne 29. srpna 2020 v hasičském areálu na hřišti v Tečovicích

 Program:

od 9:00 - soutěž O pohár starosty SDH Tečovice - soutěž v požárním útoku v kategorii mladších a starších žáků

od 14:00 - soutěž O pohár starosty obce Tečovice - soutěž v požárním útoku v kategorii mužů, žen, mužů nad 35 let a dorostu zařazenou do Zlínské ligy požárního sportu 2020

od 21:30 – noční soutěž – Memoriál Jiřího Řiháčka - soutěž v požárním útoku v kategorii mužů a žen


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tecovice-11476.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brumov BZL14,1114,2314,232020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velký Ořechov CZL14,3714,8414,842020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludslavice KM14,6315,0115,012020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vrbka KM15,2315,5015,502020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladcová ZL15,5515,6315,632020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ratiboř VS15,8915,6915,892020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lukov ZL15,2815,9415,942020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hradčovice UH16,0714,9716,072020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tečovice ZL15,7416,3316,332020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vrbětice ZL15,4716,3316,332020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Brusné KM16,6016,3316,602020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mirošov ZL16,9214,9716,922020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bratřejov ZL17,0316,9417,032020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Přílepy KM16,8117,2517,252020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lhota ZL17,5515,9117,552020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štítná nad Vláří ZL17,5815,0417,582020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Louky ZL17,7616,7517,762020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Šarovy ZL18,0518,0818,082020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vysoká PR18,0818,2718,272020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bratřejov BZL17,8118,8018,802020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hrobice ZL19,1019,0419,102020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chvalnov - LískyKM23,5425,5425,542020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Záhlinice KM28,0928,2428,242020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Křekov ZLNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nedašov ZLNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lukov BZLNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pohořelice ZL17,2616,5917,262020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bojkovice UH17,5116,8217,512020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Holešov KM17,4317,6117,612020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,6417,6417,642015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slušovice ZL18,0416,9118,042016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bratřejov ZL18,4018,3318,402017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice UH18,4417,7618,442020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velký Ořechov ZL18,5017,4118,502020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tečovice ZL18,3118,7818,782020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov ZL18,7918,5018,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hřivínův Újezd ZL18,7818,8218,822016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Ořechov ZL19,0118,2819,012017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nedašova Lhota ZL19,0117,9719,012015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zahnašovice KM17,5319,0319,032014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Popov ZL18,7419,0519,052018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Popov ZL18,5819,0519,052020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vlachovice ZL19,1018,6719,102018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hostišová ZL19,1418,8219,142016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lhota ZL19,1819,0919,182017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lhota ZL19,1918,7119,192018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Racková ZL19,2019,1619,202017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Holešov KM18,2219,2519,252018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bratřejov ZL18,7219,3119,312015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sazovice ZL19,3218,3619,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bratřejov ZL18,9119,3519,352020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bratřejov ZL19,0819,4419,442016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,1219,5719,572013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Prštné ZL19,6119,2519,612013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Machová ZL19,7019,4919,702018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bratřejov ZL19,7119,0219,712013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Slušovice ZL19,3219,7719,772017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Tečovice ZL19,8619,1819,862014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Rymice KM19,1819,8919,892015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Vlachovice ZL19,9419,3319,942017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kaňovice ZL18,6219,9519,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rymice KM18,2320,0020,002014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kaňovice ZL20,0318,5620,032017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bratřejov ZL19,4920,1120,112014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kaňovice ZL20,1820,0820,182016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,3120,2220,222014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bohuslavice u Zlína ZL20,2618,9820,262020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Prštné ZL19,7420,3420,342014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sazovice ZL20,3919,9720,392016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nevšová - VlachoviceZL19,0720,4320,432016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velký Ořechov ZL19,8620,4620,462013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hřivínův Újezd ZL19,6220,4820,482017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Machová ZL20,3620,5320,532017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Racková ZL19,4520,5920,592015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Malenovice ZL20,6620,6320,662016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Vlachovice ZL20,6520,6620,662015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Malenovice ZL20,7420,1120,742013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lukov ZL20,7620,0320,762018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Mysločovice ZL20,7619,3820,762013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hřivínův Újezd ZL18,9821,0721,072014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Malenovice ZL21,0919,7521,092015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Opatovice PR--21,161996/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Sazovice ZL21,3618,5821,362017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Mistřice UH--21,371996/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Radimovice LI--21,411996/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Hřivínův Újezd ZL20,7121,4821,482013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Mladcová ZL21,2221,5021,502014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Radíkov PR--21,581996/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hostišová ZL21,7721,7321,772017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,8221,8021,802015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rychlov KM--21,841996/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Lhota ZL19,2921,9921,992016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Prštné ZL21,6522,1222,122017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Tečovice ZL22,2420,6722,242015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Velký Ořechov ZL21,9122,2722,272014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Malenovice ZL20,7022,4022,402014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sazovice ZL22,5721,8022,542015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Tučapy KM22,7120,2322,712015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Hřivínův Újezd ZL22,7222,2122,722015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Machová ZL21,7223,1223,122016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Loukov KM20,5223,2323,232015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Racková ZL21,9423,2523,252016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lhota ZL21,7723,8923,892013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Rymice KM23,4524,0324,032017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Drnovice ZL24,7419,6524,742013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Lhota ZL18,2925,6325,632020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  nerozlišeno ---26,581996/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Racková ZL27,0119,5727,012018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nedašova Lhota ZL27,4419,2027,442014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Černovír UO--27,451996/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Lhota ZL27,4821,7327,482014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Velký Ořechov ZL28,5029,2729,272015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Machová ZL19,4529,3429,342015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Vysoké Pole ZL33,9335,1135,112018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Vlachovice ZL18,1935,7935,792020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Komárov ZL43,3043,2243,302013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Rymice KM45,5421,3545,542020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Velký Ořechov ZL99,9999,9999,992016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Tečovice ZLNP19,87NP2013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Tečovice ZL--NP1996/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Mysločovice ZLNPNPNP2015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Lhota ZLNPNPNP2015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Lukov ZL99,9999,99NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Hostišová ZLNPNPNP2015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Slušovice ZLNPNPNP2015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rymice KM17,9618,4818,482013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sazovice ZL17,1319,0819,082013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Dědina KM22,5928,7628,762013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL34,6435,0835,082013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL20,4420,2120,442013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Machová ZL23,8424,4324,432013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/09/08 Tečovice, ZL, O pohár SDH
EXČR
2010/06/27 Tečovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/16 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2013/06/30 Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2013/06/30 Areál SDH Tečovice, O pohár tarosty obce Tečovice, 3B
-
2014/06/15 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2014/06/15 Hasičský areál v Tečovicích, O pohár starosty obce Tečovice
-
2015/06/14 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2016/06/11 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2017/06/10 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2018/06/09 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2019/08/24 Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019
-
2020/08/29 Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS, 2B
ZLPS
2020/08/29 Hasičský areál Tečovice, HASIČSKÝ MARATON - Tečovice 2020
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/06 ZRUŠENO-Noční soutěž Bystřička, Noční pohárová soutěž na Bystřičce-ZRUŠENO
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Vysoká, 21.Ročník soutěže o pohár starosty SDH Vysoká
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Horní Dubňany na hřišti, Memoriál, Útok na 2B
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga