Tlumačov - fotbalový areál 2020 - O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky

Liga: -
Místo: Tlumačov
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 30. 08. 2020 12:00
Kontakt:   Pavel Vondraš
Telefon:  +420 723 417 076

Začátek rezervace: 01. 08. 2020 20:00
Konec rezervace: 30. 08. 2020 10:00
Začátek tipování:  30. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 30. 08. 2020 00:00
Zadal: Václav Pejsar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhtlumacov.cz/

Poznámka pořadatele

Program:

11:00 - prezence družstev

11:30 - slavnostní nástup

12:00 začátek soutěže

Pravidla :

- soutěž proběhne v kategorii muži a ženy, bez věkového omezení

- 2.pokusy/ výsledné časy z obou kol se sčítají

- dle parvidel požárního sportu, 7 členů družstva

- dopravní vedení 2B

- stroj může být nastartován

- hadice povoleny i úzké : B 65, C 42

- povoleno půjčení max. 2 závodníků z jiného týmu, u žen muži nesmí startovat na pozici proudaře a rozdělovače

- ústroj jednotná : pracovní nebo sportovní oděv, služební opasky, přilby schváleného typu, sportovní obuv

- elektronická časomíra

- příprava na základně max. 5 minut

- startovné 200 kč

- soutěž není pojištěná

- výsledky budou vyhlášeny 30 minut po posledním požárním útoku

- ocenění pro první tři místa pohár

- dále bude vyhodnocen nejlépe dosažený čas za, který družstvo obdrží putovní pohár

Přihlašovat se také můžete na emailu : paveltl@post.cz 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tlumacov-11264.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Tlumačov mužiDOVáclav Pejsar
22Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
33Pasečnice MužiDOPetr Příbek
44Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
55Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
66Milavče Sport mužiDOJan Zíka
77Březí ŽenyDOAdéla Kabourková
88Oplot MužiPJMarika Součková
99Štítary ŽenyDODenis Balounová
1010Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
1111Horšovský Týn mužiDONikola Malíková
1212Hadrava ženyKTKateřina Kinská
1313Neuměř Muži DOJakub Valenta
1414Zichov MužiDOJosef Šnirc
1515Vidice MužiDOTereza Voráčová
1616Brnířov mužiDOVáclav Pejsar
1717Březí MužiDOAdéla Kabourková
1818Hluboká ŽenyDOVaclav Milfort
1919Kdyně MužiDOVaclav Milfort
2020Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
2121Hluboká MužiDOVaclav Milfort
2222Štítary muži BDOTomáš Zverka
2323Horní Metelsko PanteřiDOTomáš Zverka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Metelsko Růžový panteřiDO14,9514,9529,902020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Neuměř DO17,9516,7034,652020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štítary ADO17,7417,7335,482020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Březí DO19,1417,2836,422020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pasečnice DO15,6621,9137,572020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kdyně DO19,6219,9739,592020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zichov DO22,0522,0144,062020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Oprechtice Sport DO19,0926,0545,142020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hluboká DO26,0723,5649,632020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vidice DO36,6616,3853,042020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horšovský Týn DO31,5023,4754,972020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary BDO27,2736,33103,612020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nová Ves ( Domažlice) DO41,8428,77110,622020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Oplot PJ17,97NPNP2020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Brnířov DO39,15NPNP2020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Štítary DO17,6717,8435,592020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hadrava KT21,4318,9940,422020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hluboká DO23,9522,1646,112020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Milavče DO22,7025,4448,152020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vidice DO29,1920,7949,982020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Horšovský Týn DO28,7323,0751,802020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Březí DO20,7433,3654,102020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Oprechtice Sport DONPNPNP2020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/28 Tlumačov, O pohár SDH Tlumačov
-
2005/09/17 Tlumačov, O pohár SDH Tlumačov
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/05 Karlinky, Karlinský Víceútok
-
2021/06/26 Veselá, Fotbalové Hřiště, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/06/26 Vranín, hasič. areál U Havrana, Vranínská noční soutěž, muži, ženy, všichni na 2B
-
2021/07/31 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga