Trnava 2023 - O pohár SDH Trnava

Liga: -
Místo: Trnava
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 24. 09. 2023 09:00
Kontakt:   SDH Trnava
Telefon:  606876000

Začátek rezervace: 01. 09. 2023 09:00
Konec rezervace: 24. 09. 2023 09:00
Začátek tipování:  01. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2023 00:00
Zadal: Markéta Cahová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trnava-13557.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Trnava mladší DTRMarkéta Cahová
22Svatoslav StarsiTRMichal Dufek
33Trnava mladší CTRMarkéta Cahová
44Číhalín Mladší ATRZdeněk Štveráček
55Trnava mladší BTRMarkéta Cahová
66Svatoslav MladsiTRMichal Dufek
77Trnava mladší ATRMarkéta Cahová
88Číhalín Mladší BTRZdeněk Štveráček
99Trnava starší CTRMarkéta Cahová
1010Čechtín mladšíTRVladimír Fiala
1111Trnava starší BTRMarkéta Cahová
1212Číhalín Starší TRZdeněk Štveráček
1313Trnava starší ATRMarkéta Cahová
1414Čechtín staršíTRVladimír Fiala
1515Okříšky mladšíTRVeronika Šimková
1616Budíkovice mladší BTRMichaela Dvořáková
1717Předín mladší ATRVlasta Hons
1818Stařeč mladšíTRAdam Simandl
1919Budíkovice Mladší ATRMichaela Dvořáková
2020Předín mladší BTRVlasta Hons
2121Okříšky staršíTRVeronika Šimková
2222Budíkovice Starší ATRMichaela Dvořáková
2323Předín starší ATRVlasta Hons
2425Budíkovice Starší BTRMichaela Dvořáková
2526Předín starší BTRVlasta Hons
2627Přibyslavice Mladší TRZdeňka Němcová
2728Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
2829Výčapy Mladší ATRMichal Svoboda
2930Přibyslavice Starší TRZdeňka Němcová
3031Heraltice staršíTRJaromir Hroch
3132Výčapy Mladší BTRMichal Svoboda
3233Častohostice MladšíTRVladěna Nesibová
3334Výčapy Starší ATRMichal Svoboda
3435Bítovánky mladšíTRNikola Vrbková
3536Výčapy Starší BTRMichal Svoboda
3637Bítovánky staršíTRNikola Vrbková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,2916,1716,292013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nevcehle JI16,2516,4116,412009/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevcehle JI16,6916,2516,692011/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI16,9416,7616,942016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Výčapy GKH16,6317,0217,022009/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI16,7117,0417,042014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrůvky TR17,0917,1717,172017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI17,1816,8917,182015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevcehle JI17,2416,1317,242012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Netín ZR17,7817,1417,782017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mladoňovice TR17,5517,8517,852014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2417,9817,982016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svatoslav TR18,0017,7918,002011/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Výčapy TR18,1217,3518,122011/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Boršov JI17,2418,1518,152014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radonín TR17,1718,1718,172014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Výčapy TR18,2017,7218,202012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Velké MeziříčíZR18,2717,9318,272017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bohuňov SY17,8118,2818,282017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrotovice TR17,7118,4918,492015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radonín TR17,8818,6818,682012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Petrůvky TR18,6916,9918,692015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Myslibořice TR18,7017,3518,702011/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sedlejov JI17,4618,7118,712014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,2118,7218,722015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Svatoslav TR17,6018,8418,842012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mladoňovice TR18,9018,5418,902015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Výčapy QTR18,3419,0219,022011/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Radonín TR19,0318,4119,032017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Svatoslav TR19,1617,9019,162009/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešná HB19,2617,9519,262016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Olešná HB18,0419,2719,272014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sedlejov JI19,2818,6419,282015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Radonín TR18,7219,3319,332015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Trnava BusterTR19,3519,1119,352013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Trnava TR19,4019,1919,402015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Heroltice BO19,7419,7219,742017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Trnava TR19,6219,7919,792014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,7719,7919,792014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Jindřichovice JI18,5419,8119,812015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Vítonice ZN19,8217,0219,822009/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Častohostice TR19,6219,8619,862012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Myslibořice TR17,6419,9219,922012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Trnava BTR20,0418,1720,042008/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Trnava BUSTRTR20,0419,0420,042012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Budišov TR20,1019,7420,102013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chlum TR20,1519,2120,152008/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kamenná TR19,3620,1620,162012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nová Včelnice JH19,7620,1620,162015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Boršov JI18,9220,2020,202015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Radonín TR20,2120,2620,262008/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Stařeč TR20,2618,6420,262015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Výčapy TR20,4119,1220,412016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Svatoslav TR20,3120,4720,472008/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kamenná TR20,2120,5220,522013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sedlejov JI20,4221,1821,182016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Říše JI21,2921,4821,482015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Heraltice TR21,5221,7921,792009/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Šašovice TR20,9221,9121,912011/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Stará Říše JI21,9516,8621,952017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Štěměchy TR21,6521,9621,962014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Okříšky TR21,0822,1322,132008/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radostín nad Oslavou ZR22,1917,8322,192017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Budišov TR22,4318,3022,432015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Lipník TR29,3922,8422,842013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Častohostice TR22,4923,0423,042013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Strachoňovice JI23,1022,9523,102015/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nevcehle JI23,1219,2323,122013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kejžlice PE18,2223,1823,182016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Myslibořice TR24,5220,1524,522013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Mladoňovice TR24,6117,2024,612013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nárameč TR25,7522,1625,752014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Radonín TR25,8625,6925,862011/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Mladoňovice TR26,6719,1626,672012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Boršov JI26,7120,4126,712016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Trnava TR29,2730,6430,642008/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Rudíkov TR31,0828,0031,082011/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Výčapy TR32,3417,5132,342008/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Jasenice TR36,8248,0648,062017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Trnava TRNPNPNP2011/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hrotovice TRNP22,91NP2016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Trnava TR--NP2009/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Trnava TRNPNPNP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Trnava TR18,33NPNP2012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hrotovice TRNPNPNP2014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Kněžice TR--NP2009/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Petrůvky TRNP16,81NP2016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Budišov TRNPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Rudíkov TRNPNPNP2012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Budkov TR--NP2009/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Nevcehle JI--NP2008/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Pavlov ZR19,91NPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Jindřichovice JINPNPNP2014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Hornice TR--NP2016/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Předín TRNPNPNP2011/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Chlum TRNPNPNP2012/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/05/25 Trnava, TR, Pohár SDH Trnava
TRL
2009/05/10 Trnava, TR, Pohár SDH Trnava
TRL
2011/05/22 Trnava,
TRL
2012/05/20 Trnava, o pohár sdh Trnava
TRL
2013/05/26 Trnava, O pohár SDH
TRL
2014/05/25 Trnava, O pohár
JOL
2015/05/24 Trnava, O pohár SDH Trnava
JOL
2016/05/22 Trnava, O pohár SDH Trnava
JOL
2017/05/20 Trnava, O pohár SDH
ŽL
2023/09/24 Trnava, O pohár SDH Trnava
-
2024/09/08 Trnava, O pohár SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž dorost, M+Ž Trusovice, 2B
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 Vítonice, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
2024/09/06 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2024/09/07 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů
-
2024/09/07 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2024/09/07 Brodské, Školská ulica, Záhorácky pohár starostu obce Brodské
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
2024/09/08 Hřiště ZŠ. Dr. F. L. Riegra, Podmoklické TFA, 1. ročník
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
Kdy Kde Liga