Trnava 2024 - O pohár SDH Trnava

Liga: ZLPS
Místo: Trnava
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 22. 06. 2024 12:00
Kontakt:   Jiří Vajďák
Telefon:  731756465

Začátek rezervace: 09. 06. 2024 20:00
Konec rezervace: 21. 06. 2024 20:00
Začátek tipování:  22. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2024 00:00
Zadal: Jiří Vajďák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

4. kolo Zlínské Ligy Požárního Sportu 2024

O POHÁR SDH TRNAVA

KDY - 22. 6. 2024

KDE - Trnava - "Jamice" (pod Trnavou směr od Slušovic)

ČASOVÝ HARMONOGRAM - 11:45 nástup a porada velitelů

                                      - 12:00 start 1. týmu

KATEGORIE - muži, ženy, muži nad 35 let, dorostenci, dorostenky

TRAŤ - tráva, náběh na základnu tartanové dlaždice, terče sklopné, elektronická časomíra

PRAVIDLA - ZLPS 2024

STARTOVNÉ - 250 Kč, Dorost 150 Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trnava-14246.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrbětice ZLJiří Vajďák
23Vrbka KMJiří Vajďák
34Míkovice UHFilip Škrášek
45Částkov UHJiří Vajďák
56Mladcová ZLLukáš Janáč
67Vřesovice HOMichal Rock:)
78Slušovice ZLMonča
89Tečovice BZLEliska Rapantova
910Louky ZLpeca
1011Chvalnov Lísky KMDrahomír Šušlík
1112Nedašov ZLPetr Sáblík
1213Mirošov BZLLucie Bartošová
1314Velký Ořechov ZLPatrik Hruška
1415Hoštice KMJiří Vajďák
1516Kněžpole AUHTomáš Pelka
1617Pitín Muži UHTomáš Šašinka
1718Sazovice mužiZLLucie Štefková
1819Veselá MužiZLMates Juřík
1920Nevšová CZLAdéla Maryášová
2021Valašská Polanka Muži VSJiří Mikuš
2122Kněžpole BUHJakub Volařík
2223Bojkovice Muži UHTomáš Šašinka
2324Lukov ZLMichal Kadlčák
2499Všemina ZLJiří Vajďák
25100Trnava ZLJiří Vajďák
Smíšené
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnava ŽenyZLJiří Vajďák
22Hradčovice ženy UHAdéla Stehlíková
33Sazovice ŽenyZLAneta Lysáková
44Popov ŽenyZLAdéla Maryášová
55Trnava DorkyZLJiří Vajďák
66Mladcová 35+ZLLukáš Janáč
77Hradčovice DorkxUHLukáš Janáč
88Popov DorostZLAdéla Maryášová
99Hrobice Ženy ZLMonča
1010Trnava DorciZLJiří Vajďák
1111Racková ZLEliska Rapantova
1212Racková dorciZLEliska Rapantova
1313Vlachovice ZLKarolína Fojtů
1414Sazovice Muži 35+ZLAneta Lysáková
1515Lhota Ženy ZLAntonín FAJGAR
1616Hostětín ženyUHLucie Bartošová
1717Martinice KMKarolína Vedrová
1818Polichno Dorci ZLPavel Novosad
1919Lhota Dorci ZLAntonín FAJGAR
2020Březolupy ženyUHIveta Šuranská
2121Louky M35ZLpeca
2222Lhota Dorky ZLAntonín FAJGAR
2323Bílovice ŽUHpeca
2424Nedašov DorostenkyZLPetr Sáblík
2525Mirošov dorciZLLucie Bartošová
2626Lipová DorciZLTomáš Vaněk
2727Březolupy smíšený dorostUHIveta Šuranská
2828Pitín DorciUHTomáš Šašinka
2929Machová ženyZLLucie Štefková
3030Veselá DorciZLMates Juřík
3132Šarovy dorkyZLJaroslav Křen
3233Roštění dorciKMSDH Roštění
3334Veselá ŽenyZLMates Juřík
3435Březolupy dorkyUHIveta Šuranská
3536Machová muži 35+ZLLucie Štefková
3637Roštění ženyKMSDH Roštění
3738Hostišová DorkyZLLukáš Konečný
3840Vlachova Lhota Dorci ZLRoman Marcanik
3941Hostišová ženyZLLukáš Konečný
4042Pohořelice ZLJana Forbelská
4143Žeranovice DorostKMFrantišek Konečný
4244Želechovice nad Dřevnicí Paseky, DorciZLTomáš Malaník
4345Doubravy DorciZLJiří Vajďák
4446Pohořelice DorkyZLJana Forbelská
4547Újezd DorkyZLpetr


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL17,6817,8117,812024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vřesovice HO17,7318,1118,112024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Velký Ořechov ZL17,2918,2918,292024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Všemina ZL18,2718,5118,512024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mirošov BZL17,7918,5318,532024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kněžpole AUH18,5717,9518,572024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladcová ZL18,7917,2818,792024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Tečovice BZL18,2919,2919,292024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Míkovice UH19,0119,6719,672024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nevšová CZL19,1419,7719,772024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hoštice KM17,5719,9619,962024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Částkov UH20,7020,4820,702024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lhota ZL21,0218,7121,022024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kněžpole BUH21,6819,0121,682024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bratřejov ZL21,7321,6021,732024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chvalnov - LískyKM24,3523,6424,352024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sazovice ZL19,0428,2628,262024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lukov ZL28,2927,6428,292024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bojkovice UH31,2931,3931,392024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Machová ZL38,6149,4249,422024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava ZLNPNPNP2024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Louky ZLNP19,44NP2024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Seninka VS23,58NPNP2024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Veselá ZLNPNPNP2024/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2023/05/01 Trnava u Zlína, O putovní pohár Pivovaru Vraník
-
2024/05/01 Trnava, O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK
-
2024/06/22 Trnava, O pohár SDH Trnava
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/03 Pohořelice, O pohár SDH Pohořelice
ZLPS
Kdy Kde Liga