Tvrdonice 2013 -

Liga: -
Místo: Tvrdonice
Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 15. 06. 2013 13:00
Kontakt:   Petr Mráz
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 06. 2013 13:00
Konec rezervace: 15. 06. 2013 13:00
Začátek tipování:  15. 06. 2013 13:00
Konec hlasování: 15. 06. 2013 13:00
Zadal: Antonín Kovářík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tvrdonice-2013-06-15-3256.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pasohlávky BV16,0216,3816,382016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BV16,6716,7816,782015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pasohlávky BV16,9116,1516,912017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hodějice VY16,9216,4416,922016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vřesovice HO17,7017,8117,812015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mistřín AHO17,8617,3717,862015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jezeřany-Maršovice ZN18,0518,0218,052016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jezeřany-Maršovice ZN18,1718,1618,172017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vésky AUH18,1717,9918,172015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vésky BUH18,2118,0818,212015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vlkoš HO18,2418,0518,242015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Tvrdonice BBV17,7218,2418,242016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hradčovice UH17,9018,3318,332015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pasohlávky BV17,4518,5418,542014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Rohatec HO18,5618,4218,562015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Šaratice VY--18,592018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Skalica SchaefflerSI--18,632018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Poštorná BBV18,4618,7918,792016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lanžhot BV18,4718,8318,832017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kobylí BV18,9118,7718,912016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kobylí BV18,8618,9518,952014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Tvrdonice ABV--18,962018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Šaratice VY19,2718,8819,272017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tvrdonice BBV19,3619,3219,362014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lanžhot BV18,7719,4019,402016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Moutnice BBO--19,532018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lanžhot BV19,1719,5619,562015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Milovice BV19,2819,6119,612014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Velká nad Veličkou HO--19,652018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hrušky BV19,6719,6519,672016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hrubá Vrbka HO--19,712018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Tvrdonice BBV19,8219,0919,822017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Moutnice BO19,7319,8719,872014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Svatobořice HO20,1117,7420,112015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Salaš UH20,2118,1220,212015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Hrušky BV20,3020,0420,302014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Moutnice BO20,3019,0520,302017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bořetice BV20,5520,3520,552015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Velké Pavlovice BV20,9820,6620,982014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Moutnice BO20,0721,0121,012016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Velké Pavlovice BV21,0320,5621,032017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bořetice BV21,0221,1021,102014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Šaratice VY21,2019,8821,202016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hrušky BV20,6521,2421,242017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hrušky BV--21,452018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Drnholec BV21,4621,1521,462016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Tvrdonice BV19,4921,8521,852015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bořetice BV21,8621,5621,862016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Lanžhot BV--21,872018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Poštorná BBV21,2521,8821,882014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Tvrdonice BBV--21,912018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Tvrdonice CBV21,6422,6822,682017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hovorany HO23,0723,8723,872016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jezeřany-Maršovice ZN--24,162018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Tvrdonice ABV17,9424,6524,652017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Lanžhot BV24,4725,2525,252014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Poštorná BBV25,4223,7225,422017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hovorany HO26,7426,9726,972017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Hovorany HO--28,232018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Tvrdonice ZBV30,1730,5930,592014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Velké Pavlovice BBV--36,222018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kobylí BV--NP2015/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/21 Tvrdonice, BV,
BHL
2009/06/20 Tvrdonice, BV,
BHL
2010/06/19 Tvrdonice, BV,
BHL
2012/06/16 Tvrdonice,
BHL
2013/06/15 Tvrdonice,
-
2013/06/15 Tvrdonice, Travnatý povrch
BHL
2014/08/23 Tvrdonice, O pohár obce Tvrdonice
BHL
2015/06/20 Tvrdonice, Pohár
BHL
2015/09/20 Tvrdonice - areál Sdh Tvrdonic, O slovácký džbánek (BHL. GPHO, VCUH)
BHL
2016/06/18 Tvrdonice, O pohár
BHL
2017/06/17 Tvrdonice, hasičské hřiště, O Pohár obce Tvrdonice, 3.kolo BHL
BHL
2018/06/16 Tvrdonice, hasičské hřiště, O Pohár obce Tvrdonice, 3.kolo BHL
BHL
2019/06/22 Tvrdonice, hasičské hřiště, O pohár, III. kolo BHL-M+Ž+dorost
BHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga