ÚBISLAVICE 2023 - 15. ročník noční hasičské soutěže, 2B

Liga: -
Místo: Úbislavice
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 09. 09. 2023 16:00
Kontakt:   SDH Úbislavice
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 06. 2023 12:00
Konec rezervace: 05. 09. 2023 12:00
Začátek tipování:  17. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 17. 06. 2023 00:00
Zadal: SDH Úbislavice

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhubislavice

Poznámka pořadatele

15. ročník noční hasičské soutěže ÚBISLAVICE

Datum konání: 9. září 2023
Místo konání: hřiště Úbislavice
Kategorie: muži, ženy
Prezentace: 15:30 - 16:00
Začátek: 16:00
Start 1. kola: 16:30
Startovné: 300 Kč/družstvo
 
Technické podmínky:
- muži i ženy na 2x B75 a 4x C52
- terče: sklopné 
- povrch: tráva
- pracovní nebo sportovní oděv (shodný u všech členů družstva)
- opasky nemusí být
- 2 pokusy: 1 za denního světla, 1 za tmy s minimálním osvětlením
- káď bez doplňování vody
 
- v průběhu celé soutěže bude zajištěno bohaté občerstvení


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ubislavice-13459.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brdo JCSDH Úbislavice
22Běchary JCSDH Úbislavice
33Stará Paka JCSDH Úbislavice
44Úbislavice AJCSDH Úbislavice
55Úbislavice BJCSDH Úbislavice
66Štěpanice Česká ProsečJCSDH Úbislavice
77Zboží AJCSDH Úbislavice
88Stav JCSDH Úbislavice
99Nedaříž SMSDH Úbislavice
1010Třtěnice JCSDH Úbislavice
1111Roškopov JCSDH Úbislavice
1212Radkyně JCSDH Úbislavice
1313Lužany JCSDH Úbislavice
1414Miletín JCSDH Úbislavice
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebovětice JCSDH Úbislavice
22Zboží JCSDH Úbislavice
34Nová Paka JCSDH Úbislavice
45Hlásná Lhota JCSDH Úbislavice
56Třebnouševes JCSDH Úbislavice
67Nemyčeves JCSDH Úbislavice
78Nedaříž SMSDH Úbislavice
89Roškopov JCSDH Úbislavice
911Podhradí JCJana Matyášová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nedaříž SM17,7220,9138,632022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Běchary JC17,8421,7539,592023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bukovina u Čisté SM21,1020,9342,032022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Úbislavice AJC23,0525,7448,792023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pecka JC20,0529,3049,352022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radkyně JC27,5624,5352,092023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radkyně JC27,2526,1353,382022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zboží JC25,9428,8054,742023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Úbislavice BJC27,5028,1955,692022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Úbislavice BJC27,2230,7257,942023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zboží JC27,5631,6959,252022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Třtěnice JC26,8432,7359,572023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nedaříž SM17,6042,9060,502023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lužany JC20,9042,0062,902023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Štěpanice - Česká ProsečJC31,6837,5969,242023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Miletín JC22,0354,1976,222022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Štěpanice - Česká ProsečJC49,6235,3284,942022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stav JC33,2551,8885,132023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stav AJC52,6249,07101,692022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Brdo JC72,3837,15109,532023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Stav BJC40,34NPNP2022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Roškopov JCNPNPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Stará Paka JC23,50NPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Miletín JC24,75NPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Úbislavice AJC25,50NPNP2022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Třebovětice JC21,1222,4743,592023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Třebnouševes JC21,2826,5747,852023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlásná Lhota JC23,9825,5949,572023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Třebovětice JC25,8130,4756,282022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nedaříž SM26,5433,5960,132022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nedaříž SM30,0330,9360,962023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vrchovina BJC32,5029,7562,252022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nová Paka JC24,1841,0265,202023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podhradí JC35,8831,3467,222023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nemyčeves JC31,1037,2568,352023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zboží JC32,0642,0574,112022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zboží JC46,4530,7577,202023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sobčice JC28,6664,8793,532022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Roškopov JC49,2046,0595,252023/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vrchovina AJC46,4068,15114,152022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2022/09/03 hřiště Úbislavice, 14. ročník noční hasičské soutěže
-
2023/09/09 ÚBISLAVICE, 15. ročník noční hasičské soutěže, 2B
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA- údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná- fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička - hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly- hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice - hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž dorost, M+Ž Trusovice, 2B
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice- Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 Vítonice, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce -hřiště za Párníkem, pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice - Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
2024/09/06 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2024/09/07 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů
-
2024/09/07 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2024/09/07 Brodské - Školská ulica, Záhorácky pohár starostu obce Brodské
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
2024/09/08 Hřiště ZŠ. Dr. F. L. Riegra, Podmoklické TFA, 1. ročník
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
Kdy Kde Liga