Újezd - Hřiště 2021 - Újezd - 3. kolo CHNHL

Liga: CHNHL
Místo: Újezd
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 07. 08. 2021 21:00
Kontakt:   Ondřej Černý
Telefon:  602 604 856

Začátek rezervace: 24. 07. 2021 20:00
Konec rezervace: 07. 08. 2021 19:00
Začátek tipování:  07. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 07. 08. 2021 00:00
Zadal: Petr Kanta

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Dle pravidel CHNHL

Prezence družstev do 20:30 hodin

Startovné 200 Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ujezd-11593.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Újezd Muži sportDOOndřej Černý
22Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
33Březí ŽenyDOAdéla Kabourková
44Tlumačov DOPavel Homolka
55Horšovský Týn ŽenyDOAdéla Kabourková
66Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
77Mochtín MužiKTJakub Houba
88Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
99Štítary MužiDOMiroslav Žáček
1010Hluboká Ženy, PS12DOVaclav Milfort
1111Horšovský Týn mužiDONikola Malíková
1212Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
1313Újezd Ženy sportDOOndřej Černý
1414Zahorčice KTJosef Kolář
1515Hluboká Muži, PS12DOVaclav Milfort
1616Horní Metelsko PanteřiDOPetr Zverka
1717Štítary ŽenyDODenis Balounová
1818Vidice Ps12 All Star teamDOOndřej Černý


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vranovice PB15,20NP15,202021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ves Touškov PJ18,7915,2315,232021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štítary ADO15,43NP15,432020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Metelsko DO15,7915,9515,792020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Srbice DO17,8015,9215,922021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oprechtice Sport DO16,4118,2516,412020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Strýčkovice DO18,0216,4916,492021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Metelsko DO16,53NP16,532021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mochtín KT17,9216,5816,582020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Březnice PB16,6319,5216,632021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Všekary DO16,6718,2216,672021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hadrava KT16,76NP16,762021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hradec PJ17,4216,8416,842021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Újezd DO17,0716,8616,862021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křištín KT17,0119,0417,012020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krchleby DO17,1317,0417,042021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahorčice KTNP17,2717,272020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nové Sedliště TC21,3517,3317,332020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stýskaly PSNP17,9917,992020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kostelec TC21,1818,4818,482021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Tlumačov DO18,63NP18,632021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Oprechtice Sport DONP19,2419,242021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Oplot PJ20,31NP20,312021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Ves ( Domažlice) DO20,34NP20,342020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vidice DONP21,5421,542020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Újezd DO26,6522,2722,272020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Česká Kubice DONP23,8223,822020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tlumačov DO29,22NP29,222020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horšovský Týn DONP36,6836,682020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrást PSNPNPNP2020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Neuměř DONPNPNP2021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Újezd MládežDO31,63-MS2021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Březí DO17,9619,1017,962020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítary DO20,4619,2519,252020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Strýčkovice DO24,3119,5919,592021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Oprechtice Sport DO22,0419,6219,622021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Oprechtice Sport DONP20,3120,312020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Srbice DO20,5820,4220,422021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Březnice PB20,48NP20,482021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Milavče DO37,8621,7221,722021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hadrava KT22,0122,9322,012021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vidice DO22,13NP22,132020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Osvračín DO23,0423,5823,042020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kostelec TC24,8223,5623,562021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Újezd DO31,1523,8023,802020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Újezd DO25,7942,4025,792021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Březí DO29,04NP29,042021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horšovský Týn DO33,0335,6433,032020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/07/04 Újezd - Hřiště, Újezd - CHNHL 1. kolo
CHNHL
2021/07/11 Újezd, O pohár Hořiny
OPH
2021/08/07 Újezd - Hřiště, Újezd - 3. kolo CHNHL
CHNHL
2021/10/16 Galavečer Újezd (bez záruky!!), Galavečer bez záruky !!!!!
OPH
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/07 Újezd - Hřiště, Újezd - 3. kolo CHNHL
CHNHL
2021/08/28 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - FINÁLE CHNHL
CHNHL
Kdy Kde Liga