Újezd 2023 - O putovní pohár Jiřího Kohela 3.ročník

Liga: OPH
Místo: Újezd
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 24. 06. 2023 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 06. 2023 20:00
Konec rezervace: 24. 06. 2023 11:00
Začátek tipování:  24. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2023 00:00
Zadal: Pavel Krchlebak

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ujezd-13212.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Strýčkovice mužiDOMarika Součková
22Neuměř DOJakub Valenta
33Hadrava ŽenyKTKateřina Kinská
44Oprechtice Sport DOSimona Vlasáková
55Ves Touškov PJRoman Baloun
66Újezd MužiDOPavel Krchlebak
77Březí DONikola Malíková
88Srbice DODavid Staníček
99Oprechtice Sport DOVáclav Pejsar
1010Křenovy DOMartin Hosl
1112Horní Metelsko Panteři DOPetr Zverka
1213Srbice DOKateřina Komancová
1314Vidice DOTereza Voráčová
1415Všekary ženyDOSDH Všekary
1516Všekary DOSDH Všekary
1617Horšovský Týn ŽenyDOKateřina Holá
1718Vidice DOTereza Voráčová
1819Újezd Ženy DOOndřej Černý
1920Strýčkovice ŽenyDOMarika Součková
2021Česká Kubice ženyDOJana Baarová
2123Osvračín ŽenyDOMarek Hřebec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Štítary DO15,1415,0115,012022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vranovice PB15,20NP15,202021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ves Touškov PJ18,7915,2315,232021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ves Touškov PJ16,7015,3615,362022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hadrava KT15,36-15,362022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štítary ADO15,43NP15,432020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Újezd DO18,4215,4515,452023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Srbice DO15,4615,9215,462022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Oprechtice Sport DO15,4916,7115,492023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ves Touškov PJ15,5616,3915,562023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Srbice DONP15,6915,692023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hradec PJMS15,7015,702022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Oprechtice Sport DO16,1715,7015,702023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mochtín KT16,0815,7115,712022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Tlumačov DONP15,7315,732023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horní Metelsko DO15,7915,9515,792020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahorčice KT15,8016,0515,802021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Všekary DO15,8116,3015,812022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Srbice DO17,8015,9215,922021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horní Metelsko DO16,9915,9415,942023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Újezd DO16,9715,9915,992022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Oprechtice Sport DO16,9716,0116,012022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Strýčkovice DO16,0216,5816,022023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Oprechtice Sport DO16,2816,0416,042021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mochtín KT16,1117,1916,112021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Horní Metelsko DONP16,1616,162021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krchleby DO16,4116,1716,172022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Křenovy DO16,2517,8816,252023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Štítary DO16,28NP16,282021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kostelec TC16,2916,4416,292022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vidice DO16,4616,3016,302022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Oprechtice Sport DO16,4118,2516,412020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Strýčkovice DO18,0216,4916,492021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zahorčice KT17,5816,5216,522023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Horní Metelsko DO16,53NP16,532021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Neuměř DO16,57NP16,572023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mochtín KT17,9216,5816,582020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Březnice PB16,6319,5216,632021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Všekary DO16,6718,2216,672021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hadrava KT16,76NP16,762021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hradec PJ17,4216,8416,842021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hadrava KT16,8617,4816,862023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Újezd DO17,0716,8616,862021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Křištín KT17,0119,0417,012020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Újezd DO17,0317,6117,032023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krchleby DO17,1317,0417,042021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Zahorčice KTNP17,2717,272020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nové Sedliště TC28,5217,3017,302023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nové Sedliště TC21,3517,3317,332020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Strýčkovice DONP17,4717,472022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Tlumačov DO18,1517,6017,602021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mračnice DONP17,8917,892023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Stýskaly PSNP17,9917,992020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Chudenice KT18,4331,2218,432023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kostelec TC21,1818,4818,482021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Tlumačov DO18,63NP18,632021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Oprechtice Sport DONP19,2419,242021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nová Ves ( Domažlice) DO20,3119,5619,562023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Čelákovy PJ25,4019,8119,812023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Oplot PJ20,31NP20,312021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nová Ves ( Domažlice) DO20,34NP20,342020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Neuměř DO20,35NP20,352022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Vidice DONP21,5421,542020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Vidice DO21,67NP21,672023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Újezd DO26,6522,2722,272020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Horšovský Týn DO23,5325,6823,532021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Česká Kubice DONP23,8223,822020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Tlumačov DO29,22NP29,222020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Horšovský Týn DONP36,6836,682020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nová Ves ( Domažlice) DONP36,8136,812021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Horšovský Týn DO78,35NP78,352023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Chrást PSNPNPNP2020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Neuměř DONPNPNP2021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Všekary DONPNPNP2023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Štítary DONPNPNP2023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Vidice DONPNPNP2023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Újezd DONPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Újezd MládežDO31,63-MS2021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Štítary DO17,6819,4217,682022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hadrava KT17,73-17,732022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hadrava KT18,2117,8917,892023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Březí DO17,9619,1017,962020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Březí DO18,3622,9618,362023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oprechtice Sport DO18,4919,2718,492023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štítary DO18,5318,7318,532023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Březí DO18,7818,5918,592022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Oprechtice Sport DO18,9019,5818,902023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štítary DO20,4619,2519,252020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štítary DO19,2819,5519,282021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strýčkovice DO19,41NP19,412023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Srbice DO19,7319,4219,422023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Březí DO19,5820,0519,582023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strýčkovice DO24,3119,5919,592021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Oprechtice Sport DO22,0419,6219,622021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Březí DO19,6820,8219,682021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Srbice DO20,5719,9419,942022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Oprechtice Sport DONP20,3120,312020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Srbice DO20,5820,4220,422021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Osvračín DO20,4820,4320,432023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Březnice PB20,48NP20,482021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Všekary DO20,6822,4420,682022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Všekary DO21,4321,7021,432023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Milavče DO37,8621,7221,722021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vidice DONP21,9021,902023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hadrava KT22,0122,9322,012021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vidice DONP22,0622,062023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Všekary DO27,5722,0722,072023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Oprechtice Sport DO23,3522,0922,092021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vidice DO22,13NP22,132020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kostelec TC29,2322,1422,142022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Horšovský Týn DO22,5326,1622,532021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Osvračín DO23,0423,5823,042020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vidice DONP23,4923,492022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kostelec TC24,8223,5623,562021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Újezd DO31,1523,8023,802020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Újezd DONP24,6424,642022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Újezd DONP25,5925,592023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Újezd DO25,7942,4025,792021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horšovský Týn DO23,3027,9627,962023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Březí DO29,04NP29,042021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Česká Kubice DONP30,1330,132023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Horšovský Týn DO33,0335,6433,032020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Oprechtice Sport DONP42,1942,192022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Horšovský Týn DO57,81NP57,812022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Horšovský Týn DONPNPNP2023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Újezd DONPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/07/04 Újezd - Hřiště, Újezd - CHNHL 1. kolo
CHNHL
2021/07/11 Újezd, O pohár Hořiny
OPH
2021/08/07 Újezd - Hřiště, Újezd - 3. kolo CHNHL
CHNHL
2021/10/16 Újezd u Domažlic kulturní dům, Galavečer
OPH
2022/05/28 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 2.ročník
OPH
2023/06/24 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 3.ročník
OPH
2023/08/19 Újezd - Hřiště, 4.kolo CHNHL
CHNHL
2024/06/29 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 4.ročník
OPH
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce
OPH
2024/06/08 Březí, O pohár Hořiny
OPH
2024/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce
OPH
2024/06/22 Oprechtice (hřiště Zahořany), O pohár starosty obce
OPH
2024/06/29 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 4.ročník
OPH
2024/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla
OPH
2024/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny
OPH
2024/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec
OPH
2024/08/24 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka
OPH
2024/09/07 Srbice, O pohár Hořiny
OPH
2024/10/19 Lidový Dům Staňkov, Galavečer OPH
OPH
Kdy Kde Liga