Útušice 2022 - O pohár obce Útušice

Liga: ZČHL
Místo: Útušice
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 04. 06. 2022 12:00
Kontakt:   Tomáš Skala
Telefon:  +420 722092502

Začátek rezervace: 21. 05. 2022 19:00
Konec rezervace: 04. 06. 2022 12:00
Začátek tipování:  04. 06. 2022 20:00
Konec hlasování: 04. 06. 2022 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-utusice-12131.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
23Bolkov PJVladimír Štýs
34Dehtín KTVláďa Kučera
45Únětice 1911 PJPetr Skala
56Nebílovy PJJiří Studnička
67Mochtín KTPetr Kanta
78Nevřeň PSHouk
89Hlubyně PBJiří Novotný
910Horní Lukavice PJJan Hůla
1011Stýskaly PSVáclav Švíka
1112Robčice PJRadek Růt
1215Štítary DOMiroslav Žáček
1316Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
1417Mokrouše PJSDH Mokrouše
1519Žebnice PSVáclav G.
1620Želčany PJVáclav Kasl
1728Zahorčice KTJosef Kolář
1829Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1930Bolkov PJVladimír Štýs
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJPetr Skala
22Dehtín KTPetra Placatková
33Hradec PJAneta Píchová
44Hlubyně PBDana Hrzalová
55Štítary ŽenyDOMartina Hradecká
66Želčany PJVáclav Kasl
78Lužná RATereza Říhová
818Štěnovický Borek PJLucie Alblová
919Chotíkov PSMonča
1020Poděvousy DOVladimír Štýs


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlubyně PB16,4216,5216,522021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lužná RA17,5817,3417,582022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Poděvousy DO17,6117,1617,612022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dehtín KT17,9316,8217,932021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Únětice 1911 PJ17,9317,2817,932021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štítary DO17,5418,2118,212021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradec PJ18,5518,4718,552021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štichovice PS18,4618,6018,602021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Únětice 1911 PJ17,1619,1019,102022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štítary DO19,4517,5419,452022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hlubyně PB19,8717,7919,872022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotíkov PS19,9319,9619,962021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Poděvousy DO17,1820,1320,132021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želčany PJ20,6919,8820,692022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Štěnovický Borek PJ26,1925,9726,192022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Drahkov PJ38,9822,6238,982021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/07/22 Útušice, O pohár obce Útušice
-
2021/07/24 Útušice, O pohár SDH Útušice
ZČHL
2022/06/04 Útušice, O pohár obce Útušice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/05/27 Horní Lukavice, O pohár pana Miloslava Kozla
ZČHL
2023/06/10 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/07/01 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2023/07/02 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2023/07/15 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2023/07/16 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2023/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2023/08/06 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2023/08/12 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2023/08/13 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/08/20 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2023/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2023/10/20 Losiná - galavečer, Galavečer 2023
ZČHL
Kdy Kde Liga