Záchlumí 2019 - Záchlumí

Liga: VCU
Místo: Záchlumí
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 25. 05. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 05. 2019 19:30
Konec rezervace: 25. 05. 2019 10:00
Začátek tipování:  12. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2019 00:00
Zadal: Lukáš Lešikar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zachlumi-10583.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Záchlumí AUOLukáš Velič
22Letohrad - Jeleni JeleniUOAdam Nádvorník
33Záchlumí BUOLukáš Velič
44Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
55Nekoř UOOndrej Kavalek
66Černovír UOMatouš Zachař
77Letohrad - Kunčice BUOLáďa Sýkora
88Dlouhoňovice UOMartin Hynek
99Králíky UODaniel Brzák
1010Bošín UOFerda
1111Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1215Lanšperk UOpetr
1316Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1429Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
1530Přívrat UOIvoš Vencl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nepomuky UOKateřina Krudencová
22Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
34Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
45Dlouhoňovice UOMartin Hynek
56Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
620Mistrovice UORomana Dolečková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Přívrat UO--15,962019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bystřec AUO--17,822019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Záchlumí UO--17,832019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice DUO17,9917,8917,992018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dolní Čermná UO18,0918,1118,112018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO--18,132019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice DUO--18,132019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bystřec BUO18,4018,5718,572018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lanšperk UO18,6218,6218,622018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Horní Čermná AUO--19,312019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Čermná UO18,7919,4719,472018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Záchlumí UO19,6817,8119,682018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Třešňovec UO19,8319,1219,832018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Třešňovec UO--19,952019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bošín UO20,1119,4720,112018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Černovír UO--20,872019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dlouhoňovice UO20,2421,7321,732018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bošín UO--21,742019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lanšperk UO--21,752019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Dobrouč UO21,8821,4521,882018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Záchlumí BUO--21,912019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nekoř UO--22,742019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nekoř UO22,9922,2622,992018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Přívrat UO23,3624,1824,182018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dolní Dobrouč UO--24,272019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Orlice BUO25,7124,0725,712018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bystřec AUO17,2525,8125,812018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dlouhoňovice UO--27,192019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Králíky UO40,3638,9740,362018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lukavice UO42,8843,1343,132018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Letohrad - Orlice BUO--NP2019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Jeleni UONPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Jeleni UO--NP2019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Záchlumí, O POHÁR STAROSTY OBCE ZÁCHLUMÍ
VCU
2019/05/25 Záchlumí, Záchlumí
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže