ZBORA 2020 - O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B

Liga: -
Místo: Zbora
Okres: Púchov
Kraj: Trenčiansky
Kdy: 19. 07. 2020 12:30
Kontakt:   DHZ Zbora
Telefon:  731871784

Začátek rezervace: 19. 07. 2020 12:30
Konec rezervace: 19. 07. 2020 12:30
Začátek tipování:  19. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 19. 07. 2020 00:00
Zadal: Kanec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/592398635024858

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zbora-11366.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC13,7913,7213,792020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ďurďové PB14,0214,1314,132020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Poľný Kesov NR14,1313,9414,132020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zbora PU14,1613,8014,162020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Plumlov PV14,2214,0714,222020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stupné PB14,6514,3214,652020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrabové BY14,6714,5014,672020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pavlice ZN14,6214,7114,712020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brumov BZL13,7214,8214,822020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Visolaje PU14,9514,0814,952020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hoštiná PU14,3714,9914,992020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nosice PU14,3114,9914,992020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dulov IL14,7515,0315,032020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bošáca NM14,9215,1415,142020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rudinka KM15,0615,2515,252020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horný Vadičov KM14,8215,2815,282020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Bytča ABY15,2715,3015,302020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Dědina KM15,0315,4715,472020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podlužany NB15,0715,5915,592020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hliník nad Váhom BY15,6014,8715,602020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Valašské Příkazy VS15,8015,8015,802020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hájov NJ15,8315,8315,832020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Turčianske Teplice TR16,3515,1716,352020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Opatová LU16,5215,7916,522020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ruskovce BN16,8816,5816,882020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malý Čepčín TR14,8917,5217,522020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lehota pod Vtáčnikom PD16,1817,8217,822020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Francova Lhota VS17,7019,0619,062020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nosice PU17,3816,8717,382020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sládkovičovo GA17,7417,5317,742020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Oščadnica CA17,8517,5917,852020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bohuslavice u Zlína AZL18,3418,3418,342020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dulov IL18,7718,7718,772020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Popov ZL18,8018,4318,802020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolný Hričov ZA18,6819,3219,322020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kolárovice BY18,9319,3319,332020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kocurany PD19,4219,4219,422020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krupina KA19,6618,2619,662020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zlatníky BN19,5219,8119,812020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malý Čepčín TR19,9019,2319,902020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rybany BN19,5419,9219,922020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kvašov PU20,0517,6720,052020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Blažovce TR21,0421,0421,042020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lednica PU21,7121,4721,712020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jarovce BA24,7324,3324,732020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dežerice BN25,8126,9526,952020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/20 Zbora, AB, Pohárová soutěž
SMHL
2004/07/18 Zbora, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2005/07/17 Zbora, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2006/07/15 Zbora, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2007/07/07 Zbora, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2008/07/19 Zbora, SR, -, Pohárová súťaž
SMHL
2009/07/18 Zbora, SR, 6. kolo SMHL 2009
SMHL
2010/07/17 Zbora, SR, 7. kolo SMHL 2010
SMHL
2014/07/19 Zbora, XX.ročník o Putovný pohár DHZ
FSSK
2014/07/19 Zbora, hasičský areál, 7. kolo SMHL, 2B
SMHL
2016/07/16 Zbora- hasičský areál, 22. ročník o putovný pohár starostu obce
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
2021/07/18 Zbora - hasičský areál, Zbora- 2. kolo SMHL (2B)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/06 Bystřička - Hřiště u Lukášů, 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Horní Dubňany na hřišti, Memoriál, Útok na 2B
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga